SEO

Aktywny Wypoczynek Podkategoria: Aktywny Wypoczynek

1 · 2 · następna strona »
 • Architected Sound »

  Nasi pracownicy są w stanie opracować bardzo dobrej jakości produkty, które pomagają w redukowaniu hałasu oraz poprawiają akustykę w biurach i mieszkaniach klientów. Architected Sound proponuje doradztwo techniczne, projekty aranżacji wnętrz, pomiary akustyczne, pomiary izolacyjności akustycznej oraz dostawę i montaż systemów adaptacji akustycznej.

  Data dodania: 30 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Trenerka personalna Szczecin »

  Trenerzy z tytułem fizjoterapeuty pozwolą Ci łatwo uzyskać swój cel. Dobierając spersonalizowane środki treningowe pracują maksymalnie skutecznie. Pobycie się nadmiaru kilogramów, praca nad kondycją, redukcja bólu stawów i kręgosłupa. Pracując pod okiem naszych specjalistów każdy cel stają się możliwe do osiągnięcia. W pracy codziennej stosujemy teorię z wieloletnim doświadczeniem treningowym. Oprócz doboru najbardziej efektywnych ćwiczeń, przywiązujemy też dużą wagę w zakresie motywacji, dbając, żeby nigdy nie brakowało jej trenującym. Każdy trener osobisty Szczecin gwarantuje wykonanie swoich założeń skutecznie i w miłej atmosferze.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy integracyjne »

  Lubisz ciągle smakować nowych przygód? Próbowałeś już kajaków? Chcemy zaoferować Ci profesjonalnie zorganizowane i bardzo bezpieczne spływy kajakami. Nasz zespół świetnie wprowadza osoby początkujące, zapewniając każdą pomoc, a zatem duże poczucie bezpieczeństwa podczas spływu. Nasza ekipa została także uhonorowana po raz drugi wyróżnieniem Expo, co najlepiej świadczy o naszych usługach. Samodzielnie wybierasz gdzie ma mieć miejsce spływ, a pomocy udzielą Ci liczne zdjęcia i interaktywne mapki zamieszczone w portalu. Serdecznie zapraszamy dołącz do nas!

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joga Poznań »

  Centrum Czynnego Wypoczynku Fabianowo to obszar do kompleksowego spoczynku oraz odnowy zarówno wewnętrznej jak i biologicznej. W zamiarze nabranie gotowości do życia oraz hartu oferujemy Państwu takie zadania jak tenis, squash, fitness pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz zawodowcówz szerokim bagażem doświadczeń. Żeby poczuć skalę prywatnego ducha zapraszamy na wyjątkową w Poznaniu Jogę, nasi trenerzy pomogą Państwu w zaznajomieniu się z bazami tej filozofii życia, a jednostkom|które regularnie uczą jogę pomogą w uzyskaniu następnych fundamentalnych etapów na trasie postępu.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Prawie każdy chciałby przeżyć coś niesamowitego. Z wiekiem brakuje nam odwagi na spróbowanie czegoś szalonego, co zaprze nam dech w piersiach. Niektórzy próbują zrobić coś takiego w weekend, natomiast niewiele potrafi wyzwolić nas dostatecznie dużo adrenaliny. Doskonałym pomysłem na zwariowany weekend są skoki spadochronowe. Zapewniają one niezapomniane emocje, świetna zabawę, a również potrafią sprawić, że całkowicie zmieni się nasze podejście do życia na dużo bardziej pozytywne. Nasza firma proponuje skoki w tandemie z specjalistycznym instruktorem dla każdego.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka na świecie »

  Jeśli marzymy o wypoczynku - wyjazd jest najlepszym rozwiązaniem problemu. Wczasy będą jedyną okazją na to, aby wyrwać się ze szponów codzienności. Jeżeli odjedziemy z domu, zostawimy za sobą powszednie sprawy, zmienimy na odrobinę środowisko - regeneracja sił oraz odpoczynek stanie się o wiele lepszy, efektywniejszy oraz przyjemniejszy. Wolno wobec tego oznajmić, że turystyka przemawia na korzyść każdego turysty.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ski touring »

  Od kilku sezonów można zauważyć wyraźnie rosnące zainteresowanie odmianą turystyki narciarskiej nazywaną ski touringiem. Ski touring to korzystanie nart do wędrówek po górskich szczytach, szlakach turystycznych, nartostradach.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy zagraniczne »

  Prawie każdy z naszych czytelników potrzebuje wakacji oraz co najmniej raz w roku ma obowiązek odstąpić od funkcji - lub też pracy, lub też uczelni a nawet jeżeli już ktoś jest bezrobotny i para się domem to też zasługuje na wakacje. Ja wiem że czasem niełatwo jest pogodzić obowiązki nie jeden raz powinno się ostro pracować właśnie w czasie sierpnia... No dopiero co, niemniej jednak ani jedna osoba Państwu nie broni wszak zrobić wypad przykładowo we listopadzie, grudniu czy także maju. I dodatkowo nie oznacza to że wyjazd w wrześniu musi być to wyjazd na narty. Wręcz Kiedy w Europie środkowej śnieg na dworze możecie wyszukać sobie wabiące wycieczki last minute. Pomiędzy nas oczywiście są mężczyźni i kobiety które nie lubią się ruszać z domu, którzy preferują wypocząć w lokalu przed tv, zatem o ile doprawdy pozwolicie się się namówić na wczasy last minute to jakkolwiek promuje zapoznać się z atrakcjami turystycznymi które to oferują nie które Państwa, ma możliwość coś Państwa zaciekawi.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha »

  Kajak1 to spływy kajakowe polskimi szlakami wodnymi, położonymi w malownicze krainie Suwalszczyzny. Suwalszczyzna słynie z dużej ilości rzek i jezior, oraz wieloma rezerwatami. Dzięki temu nie trudno o znalezienie miejsca blisko natury i z dala od zgiełku i pośpiechu. Spływy na Suwalszczyźnie są znakomitym sposobem na odpoczynek spowodowany życiem w pośpiechu i w dużych miastach. Spływy kajakowe Czarną Hańczą są bogate w atrakcje turystyczne. Niewątpliwie oczy kajakarzy cieszy widok zabytkowego zespołu klasztornego Kamedułów, oraz przepłynięcie zabytkowym kanałem Augustowskim. Wzdłuż szlaku znajdują się liczne pola biwakowe i stanice wodne, gdzie dla spragnionych wrażeń smakowych czekają regionalne przysmaki. Rzeka Czarna Hańcza przepływa przez tereny pełne leśnych pagórków porośniętych starodrzewem, oraz charakterystyczną sosną augustowską. Powietrze jest nasycone leczniczymi olejkami lotnymi, dzięki temu spływ jest wspaniałym relaksem. Natomiast spływy kajakowe Marychą, charakteryzują się krajobrazem powalonych drzew, oraz słupków granicznych. Rzeka Marycha jest bowiem rzeką płynącą wzdłuż granicy Polski, Litwy i Białorusi. Ze względu na niewielką popularność wśród kajakarzy jest to trasa szczególnie polecana dla osób poszukujących ciszy i spokoju.
  W naszej ofercie występują nie tylko jedno dniowe wyprawy. Dla wyjątkowo spragnionych kontaktu z naturą klientów, oferujemy nawet 4 dniowe wyprawy z kajakami i noclegami w namiotach. Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika, który opowie ze szczegółami o bogatej historii Suwalszczyzny.
  Spływy kajakowe Czarna Hańcza

  Data dodania: 09 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Okolice Krakowa ciekawe miejsca »

  Okolice Krakowa jest blogiem, dzięki jakiemu idzie zapoznać nadzwyczaj pociągające położenia, ciekawostki położone obok Krakowa. Pośród miejsc tych, wymienić można pomiędzy innymi takie jakże parki krajobrazowe czy mnogie przedmioty pradawne takie jak grody. Na blogu czynne są celne teksty, mnogie zdjęcia zilustrowane komentarzem. Inwituję wszystkich wielbicieli wypraw do publikacji i prężnego spokoju. Pamiętajmy, że czynnie spędzony czas warunkuje pomyślnie na nasze serce i samopoczucie. Ostatnio pozostała scharakteryzowana i nadmieniona wyprawa po Dolinie Bolechowickiej.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypoczynek w górach »

  Ostoja Górska Koninki to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy mogący poszczycić się ponad trzydziestoletnią obecnością na rynku i związanym z tym doświadczeniem oraz znajomością potrzeb Klientów. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja ? w górskiej kotlinie, u wrót Gorczańskiego Parku Narodowego ? która stanowi gwarancję bezpieczeństwa, ciszy i spokoju oraz wręcz idealne miejsce do skupienia i refleksji. Staramy się postępować zgodnie z definicją nazwy naszego ośrodka ? pragniemy, aby nasza Ostoja stworzyła wyśmienite warunki pobytu wszystkim tym, którzy szukają ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku i pragną naprawdę wypocząć oraz poprowadzić efektywne szkolenie w sprzyjających do tego warunkach.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warunki »

  Stok-Narciarski.pl to serwis internetowy dla miłośników narciarstwa i snowboardzistów. Nasi goście otrzymują do dyspozycji najlepszą w w naszym kraju bazę ośrodków narciarskich oraz sporo zaawansowanych i praktycznych funkcji, na przykład geolokalizacja, na podstawie której system sam poddaje internaucie najbliższe wyciągi stoki. Na naszym serwisie mogą Państwo dodatkowo odnaleźć aktualne i nadchodzące warunki atmosferyczne oraz listę przedsiębiorstw powiązanych z branżą narciarską i turystyczną. Do tego przy portalu działa forum narciarskie. Zapraszamy gorąco!

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy żeglarskie Zegrze »

  Kursy żeglarskie - Kurs. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości oczekiwań naszych klientów stworzyliśmy kompletną ofertę szkoleń żeglarskich oraz motorowodnych. Z nami zdobędziesz Patent Żeglarza Jachtowego, Sternika Motorowodnego oraz Starszego Sternika Motorowodnego. Oferujemy opcje intensywnego szkolenia codziennego oraz dla zapracowanych, szkolenia weekendowego. Dla najbardziej wymagających stworzyliśmy kursy indywidualne. Język kursu też nie jest dla nas przeszkodą. Mozemy nauczać w języku polskim, angielskim.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suwałki Aquapark »

  Zastanawiasz się jak spędzić wolny czas? Wybierz się do Aquaparku w Suwałkach. Ten nowy obiekt zawiera szereg atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Aquapark Suwałki jest złożony z części basenowej oraz odnowy biologicznej. Cały aquapark zajmuje powierzchnię równą 10113,4 metrów kwadratowych. Park wodny nie jest skierowany tylko do mieszkańców Suwałk, ale także turystów z całej Polski i innych krajów (m.in. Litwy).

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Koszalin »

  Proponujemy Państwu możliwość wypoczynku w wyjątkowym miejscu jakim jest Hotel Trawa. Nasz hotel usytuowany jest na przedmieściu miasta Koszalin. Zapewniamy komfortowe warunki do wypoczynku jak i możliwość organizacji spotkań i konferencji . Zapraszamy do korzystania z nowoczesnej sali konferencyjnej mieszczącej do 120 osób. Na życzenie klienta zapewniamy również bufet kawowy lub pakiet konferencyjny. w letnie wieczory zapraszamy do ogrodu położonego w okolicy oczek wodnych. To idealne miejsce do organizacji grill-party, ognisk, biesiad czy pikników. Można też skryć się w cieniu parasola na hotelowym tarasie. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz.krakow.pl »

  Gród podwawelski, zwany też ?czarodziejskim miastem?, niby wabik pociąga niebanalne prezencje z ogółu Polski i globu, zachwycone jego tradycją i niepowszednią energią. Cytadela Kraka to przede wszystkim aglomeracja miejska tysiąca staroci. Przepiękny jarmark traktowany za jeden z największych w Europie Stare Miasto z setkami kuszących kamieniczek czy finalnie żydowska dzielnica Kazimierz. Kraków to dodatkowo dziesiątki muzeów, w jakich zdołasz zobaczyć malunki doskonałych malarzy z całego globu - przekazują miastu magii. To dodatkowo ładne i warte wzmianki okolice. Dobry przewodnik po Krakowie to zapewnienie właściwej wyprawy.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka na świecie »

  Jeśli marzymy o odpoczynku - wyjazd jest najlepszym rozwiązaniem. Wczasy będą jedyną szansą na to, żeby wyrwać się ze szponów powszedniości. Jeśli odjedziemy z domu, porzucimy za sobą powszednie sprawy, zmienimy na trochę otoczenie - regeneracja sił i odpoczynek stanie się znacznie lepszy, efektywniejszy oraz przyjemniejszy. Można w takim razie oznajmić, że turystyka przemawia na korzyść każdego turysty.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naturystki Mielec »

  Debaty nudystów z regionu Podkarpacia. Wyszukasz w tym miejscu golasów forum, nudystyczny czat i nieco informacji dla golasów z Podkarpacia. O ile doceniasz taką formę odpoczywania ewentualnie pragnąłbyś w dowolnym czasie jej spróbować to zapraszamy na lokalną witrynę. Zaprojektuj bezpłatny profil, pisz opisy na forum, wydawaj swojego bloga.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynie zabezpieczające »

  Skrzynie produkowane przez firmę Tactical Cases to specjalne skrzynie transportowe stosowane w wielu sferach pracy, sportu i rekreacji. Ich niezawodna konstrukcja opiera się na nowoczesnych technologiach. Obudowy skrzyń wyprawowych wytworzone są z wysoko odpornego na udary kopolimeru polipropylenowego, dzięki któremu są nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale też na chemikalia i korozję. Wszystkie warianty mają uszczelnione obudowy, przez co są całkowicie wodoodporne i przeciwpyłowe. Służą do zabezpieczenia przewożonego w nich drogiego sprzętu.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka na świecie »

  Jeżeli fantazjujemy o odpoczynku - wyjazd jest najlepszym rozwiązaniem. Wczasy będą jedyną okazją na to, aby wyrwać się ze szponów powszedniości. Jeżeli wyjedziemy z domu, zostawimy za sobą codzienne sprawy, zmienimy na odrobinę środowisko - regeneracja sił i wypoczynek stanie się znacznie poprawniejszy, efektywniejszy i przyjemniejszy. Można wobec tego ogłosić, że turystyka przemawia na korzyść każdego turysty.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Narty »

  Wielokrotnie w dzisiejszych czasach zajęcie zawodowe wymusza na nas siedzący tryb życia. Niedobór ruchu pociąga za sobą sporo szkodliwych konsekwencji, dlatego dobrze byłoby zadbać o odrobinę wysiłku fizycznego, dzięki któremu zadbamy o własne zdrowie. Niekiedy brakuje mam motywacji i samozaparcia, dlatego warto rozważyć czy nie warto skorzystać z usług firm oferujących organizację aktywnego wypoczynku. Tego typu ofertę obrazuje wizytówka internetowa primoris-travel.pl. Na zimową ofertę składają się wyjazdy w regiony Austrii, Włoch i Szwajcarii na snowboard i narty. Włochy, Austria i Szwajcaria posiadają w Alpejskich regionach turystycznych rewelacyjnie wyposażone ośrodki turystyczne, w których przyjemnie można spędzić czas. By zapoznać się ze szczegółami oferty firmy Primoris, najlepiej wejść na stronę primoris-travel.pl.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doskonalenie pływania dla wszystkich »

  Mój syn już po dwóch miesiącach umiał bardzo dobrze pływać i namawiał mnie bez przerwy w weekendby jeszcze raz z nim pójść i wspólnie popływać i musze przyznać że jak na swój wiek to śmigał w wodzie nie gorzej. Przyznaje szczerze, zekursy pływania Kraków dały mu bardzo dużo. Z racji tego że sam z pracyodrobinę się zaniedbałem i zaczął rosnąc mi brzuch, by miećsposobność używania bieżni w zimie i zapisałem się na kursy doskonalenia pływania Kraków, abypoprawić własną kulejącą nieco po tak długiej przerwie technologii. Kilkalekcji wystarczyło, żebym pływał o niebo lepiej niż kiedyś ponieważ rada specjalisty jest bezcenna.Basen i park wodny to jedna z rozrywek nie tylko dla dzieci. Nauka pływania Kraków polecana jest już niemowlętom, a warsztaty pływania Kraków oblegane są przez szkoły, przedszkola w ramach szkolnych zajęć dydaktycznych, co jest też elementem profilaktyki zdrowotnej młodzieży.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny Wypoczynek

Aktywny Wypoczynek - nowa strona:

Adres: