SEO

Strony związane z hasłem 'usługi finansowe':

 • Sygma Bank opinie »

  Strona Sygma-bank-awatar.pl stanowi serwis internetowy Sygma Banku. Witryna poświęcona jest prezentacji nowego oblicza banku. Placówka obrazuje swoje aktualne logo, w postaci cyborga, jakim jest Awatar Sygma Bank. W obrębie serwisu omówiony został cel, którym Sygma Bank się kierował podczas zmodernizowania wizerunku. Pomysł wprowadzenia awatara imieniem Sygma opiera się na przedstawieniu trwałej pozycji przodownika na rynku kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma być przenośnią sympatii i otwartości względem konsumentów i zaakcentować innowacyjne nastawienie Sygma Banque wobec osób korzystających z kredytów oraz podkreślić, że Sygma zawsze jest niezawodny w czasie zakupów. Pozytywne opinie dotyczące Sygma Banku i jego nowej twarzy potwierdzają słuszność zmiany wizerunku przez bank.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Jatex to firma z długoletnim doświadczeniem, zajmująca się szeroko rozumianymi finansami. W skład ich świadczeń wchodzą m.in. faktoring, monitoring płatności, windykacja i zarządzanie należnościami, obrót nieruchomościami czy też ubezpieczenia należności. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy zapewniającej 100% gwarancję wykonywanych usług, Jatex będzie strzałem w 10. O ich dobrej pozycji na krajowym rynku, dowodzą setki usatysfakcjonowanych klientów. Dołącz do nich i odwiedź stronę internetową www.jatex.com.pl, lub przybądź do oddziału istniejącego w Bytomiu na ulicy Dworcowej.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty Sygma Bank »

  Jako polski oddział Sygma Bank wchodzimy w skład francuskiej spółki akcyjnej Sygma Banque Societe Anonyme. Zajmujemy się przede wszystkim wspieraniem klientów poprzez usługi finansowe i poza finansowe. Proces ten odbywa się między innymi poprzez karty Sygma Bank oraz kredyty ratalne czy pożyczki gotówkowe. Ponadto organizujemy akcje promocyjne i tworzymy programy kierowane specjalnie do posiadaczy kart. Jeżeli pragną Państwo wyrazić swoje opinie o Sygma Bank to zapraszamy do naszego Telefonicznego Centrum Obsługi. Wysłuchamy ich z wielką przyjemnością.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Miejmy nadzieję, że nie masz kłopotów związanych z rachunkowością. Są one zazwyczaj nadzwyczaj gorzkie dla właścicieli przedsiębiorstw. Z drugiej strony jeżeli zakładasz osobistą firmę to powinieneś zlecić dbanie o kwestie księgowe fachowcom. Dlatego wskazane jest postawić na przetestowane firmy takie jak BTK Finanse ze Stolicy. Instytucja ta to prawdziwy lider w specjalności. Dzięki sowitemu doświadczeniu i kompetencji na wysokim poziomie nie musisz się martwić nieomalże niczym - każdymi wątpliwościami zajmą się pracownicy BTK.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »