SEO

Strony związane z hasłem 'opakowania kartonowe':

 • Solidne opakowania »

  Nie wszelkie opakowania będą nadawały się do przenoszenia zbyt dużej ilości ciężkich przedmiotów, ponieważ będzie groziło im całkiem szybkie zerwanie się. Wytrzymałość istotna jest nie tylko w sytuacji prostych pudeł, ale też innych towarów.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent kartonów »

  Zakład specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań tekturowych dla sektorów: fabrycznego, spedycyjnego, żywnościowego, hutniczego oraz wielu innych. Posiadamy rozległy wybór specjalnie odpowiedni do potrzeb każdego użytkownika. Posiadamy pudła klapowe, wykrojnikowe, opakowania konstrukcyjne, kratownice oraz różnego gatunku opakowania dobrane do indywidualnych potrzeb kontrahentów. Posiadamy również park maszynowy pozwalający na fabrykację wielkiej palety opakowań zarówno wykrojnikowych jak i bezwykrojnikowych, co gwarantuje nacząco zniżyć ceny wyrobów. Posiadamy urządzenia drukujące pozwalające na realizację opakowań z tekstem w technice fleksograficznej. Naszym zamysłem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom użytkowników, spełnianie ich oczekiwań poprzez proponowanie wysokiej jakości wyników oraz terminowości wykonania poleconych zleceń. Mogą Państwoj liczyć na Nasze astronomiczne doświadczenie i biegłą obsługę kadr.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania produktów »

  Opakowania powinny wyeksponować się one adekwatnie wysoką jakością, na która składa się głównie wytrzymałość. W teraźniejszych czasach coraz bardziej istotne jest też ekologiczne podejście do produkcji, a oprócz tego tworzenie publikacji.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie produktów »

  Producenci proponują różnego stylu opakowania foliowe. Mowa tu np o rękawach sprzedawanych w rolkach o różnej wadze. A przy tym wymienić można również folie maszynowe, czyli takie, które do owinięcia towarów wymagają zastosowania specjalnych urządzeń, jak również typ Jumbo. Prawie każdy z tych towarów ma nieco inną charakterystykę i ukazują się w ich przypadku bezdyskusyjne różnice.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenie folią »

  Wykorzystanie folii umożliwia przede wszystkim na dokładne i szczelne owinięcie wszystkich przewożonych produktów. Dzięki temu stanowią one dużą, ale trwałą bryłę, w której nie dochodzi do przesuwania się poszczególnych elementów. Fakt ten prowadzi także do stosownego zabezpieczenia całego ładunku. Folie stretch powinny bowiem chronić towar przed wpływem warunków zewnętrznych takich jak deszcz czy śnieg, jak również zapobiegać brudzeniu się rzeczy znajdujących się na paletach. Stosowanie ich jest więc z jednej strony bardzo wygodnym, a z drugiej niewiarygodnie praktycznym rozwiązaniem, które trzeba docenić.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Technologia produkcji opakowań »

  Opakowania powinny odznaczać się one adekwatnie wysoką jakością, na która składa się przede wszystkim wytrzymałość. W dzisiejszych czasach coraz bardziej istotne jest także ekologiczne podejście do produkcji, a ponadto powstawanie artykułów.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folie »

  Producenci proponują różnego rodzaju opakowania foliowe. Mowa tu przykładowo o rękawach sprzedawanych w rolkach o różnej wadze. A dodatkowo wymienić można także folie maszynowe, czyli takie, które do owinięcia produktów wymagają użycia specjalnych urządzeń, jak i typ Jumbo. Prawie każdy z tych towarów posiada nieco inną charakterystykę i pojawiają się w ich przypadku niewątpliwe różnice.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Worki z papieru »

  Poszukujesz dobrego opakowania, które przyda się do przechowywania lub przenoszenia publikacji spożywczych? Doskonałym wyjściem w tym zakresie są szczególnie modne od dawien dawna worki papierowe, które okazują się świetnym wariantem dla osób przykładających wagę do kwestii ochrony środowiska. Wykonywane wyłącznie z ekologicznego materiału torebki nie zalegają w otaczającej nas przyrodzie i czasami stają się przedmiotem recyklingu. W konsekwencji tego, nie ma zatem trudności z użytkowaniem worków papierowych na szerszą skalę.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kartonowe łódź »

  Nasza firma realizuje projekty na rynku DTP ciągle od wielu lat. Jakość druku jak również biegła obsługa klienta to rzeczy pierwszorzędne. Fachowi personel wskutek rzetelność funkcjonowania mogą sprostać praktycznie każdym wymogom przedstawionymi przez konsumenta. Zaopatrujemy model, skład jak i wdrożenie zrealizowanego produktu. Współdziałanie z zawodowymi grafikami także z studiami grafiki sprawia, iż jesteśmy w stanie zagwarantować kontrahentowi całkowitą obsługę w zakresie wizualizacji przedsiębiorstwa.Najświęższa, barwna urządzenie DOMINANT 745c plus ciągła, inspekcja przebiegu wydrukowania pozwala podołać wymogom nawet najwyższym stopniu wymagających odbiorców. Możemy robić nakład offsetowy w obszernym kolorze CMYK a także obojętnie jakim kolorze PANTONE, na papierzedodatkowo kartonie do formatu 470 x 650.
  Zachęcamy do oglądnięcia naszej strony www: Poligrafia łódź

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kątowniki tekturowe Cerplast »

  Praktycznie kątowniki tekturowe są bardzo ekonomiczne. Można je zakupić po niskich cenach i co za tym idzie nieco zaoszczędzić. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego producenta, który sprzeda nam atrakcyjne nas opakowania po kosztach hurtowych.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania »

  Nie wszystkie opakowania będą nadawały się do przenoszenia za dużej ilości ciężkich przedmiotów, ponieważ będzie groziło im szybkie zerwanie się. Wytrzymałość istotna jest nie tylko w przypadku prostych pudeł, niemniej jednak też innych towarów.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folia »

  Każda osoba, która zajmuje się transportem towarów o znacznej wielkości, a co za tym idzie także sporej wartości, wie, że jedną z najważniejszych kwestii w tym względzie jest pewność Tobie przewożonym ładunkom bezpieczeństwa na stosownie wysokim poziomie. Jest tak także w wypadku przedmiotów, które umieszczane są specjalnych drewnianych paletach. Wtedy jedną z wykorzystywanych opcji są folie stretch, które znakomicie sprawdzają się teraz w wypadku takich sytuacji. O ich zaletach świadczy między innymi to, że cieszą się one w rzeczywistości dużym zainteresowaniem pomiędzy osób pracujących w tej branży.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folie »

  Producenci proponują różnego typu opakowania foliowe. Mowa tu przykładowo o rękawach sprzedawanych w rolkach o różnej wadze. Ponadto wymienić można również folie maszynowe, czyli takie, które do owinięcia produktów wymagają użycia specjalnych urządzeń, jak również typ Jumbo. Właściwie każdy z tych produktów ma nieco inną charakterystykę i ukazują się w ich przypadku ewidentne różnice.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne worki »

  Poszukujesz dobrego opakowania, które przyda się do przechowywania lub przenoszenia publikacji spożywczych? Idealnym wyjściem w tym zakresie są priorytetowo modne od dawien dawna worki papierowe, które okazują się świetnym wariantem dla ludzi przykładających wagę do kwestii ochrony środowiska. Wykonywane wyłącznie z ekologicznego materiału torebki nie zalegają w otaczającej nas przyrodzie i w pewnych sytuacjach stają się przedmiotem recyklingu. W konsekwencji tego, nie ma więc trudności z użytkowaniem worków papierowych na szerszą skalę.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pudełka tekturowe Warszawa »

  Klapowe i fasonowe z tektury falistej, oferuje Producent Opakowań Tekturowych Warszawa Viki Family. Dowolny rozmiar i konstrukcja, z nadrukiem lub bez. Nadruk może być fleksograficzny lub offsetowy (pudełka kaszerowane). Gwarantujemy krótki termin realizacji zleceń, pudełka produkujemy we własnej fabryce w Warszawie. Opakowania tekturowe są więc szybko dowożone do odbiorców. Szeroki i zróżnicowany park maszynowy, pozwala nam na produkcję w atrakcyjnych cenach opakowań tekturowych nawet przy krótkich seriach. Gotowe pudełka tekturowe dostarczamy odbiorcom z Warszawy i woj. mazowieckiego. Producent opakowań tekturowych Warszawa Viki Family posiada certyfikat Forest Stewardship Council (FSC), który oznacza że nasze opakowania to produkt ekologiczny. Tektura powstaje z makulatury lub włókien drewnianych pozyskanych z lasów, w których jest prowadzona odpowiedzialna polityka zarządzania zasobami naturalnymi. W całym cyklu produkcji pudełek zachowane są zasady zrównoważonego rozwoju. Jeżeli zależy Ci na środowisku naturalnym - chcesz chronić jego zasoby oraz zapewnić zrównoważony rozwój, zwracaj uwagę na to, z czego zostały wytworzone produkty które kupujesz. Już 90% Europejczyków deklaruje, że jeżeli jest to możliwe, wybiera opakowania z mniejszą ilością plastiku, a najlepiej gdyby było zupełnie pozbawione tworzyw sztucznych, a 72% Polaków jest skłonnych zapłacić więcej za opakowanie z mniejszą zawartością plastiku. Opakowania kartonowe stanowią znacznie mniejszy problem dla środowiska – to zrównoważone opakowania, alternatywne dla plastiku i nadające się do recyklingu i przez to jest bardzo cenione przez konsumentów. Jeżeli nadal stosujesz opakowania które nie są przyjazne dla środowiska, zastanów się jak to wpływa na wizerunek Twojej firmy i czy nie tracisz z tego powodu klientów. Zmień opakowanie na kartonowe i zacznij być postrzegany jako firma odpowiedzialna społecznie, która dba o środowisko naturalne. Zapraszamy na viki. com. pl, po więcej informacji o oferowanych opakowaniach tekturowych Producent Opakowań Tekturowych Warszawa Viki Family zaprasza do kontaktu. Nie musisz znać się na opakowaniach, od tego jesteśmy my. Zaprojektujemy opakowanie dokładnie dostosowane do Twoich potrzeb, estetyczne, trwałe, a do jego produkcji zużyjemy tylko tyle kartonu, ile jest konieczne. Gwarantuje to nie tylko niższy koszt, ale i większą przyjazność dla środowiska.

  Data dodania: 05 03 2020 · szczegóły wpisu »