SEO

Strony związane z hasłem 'meble':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Tapiecer Olsztyn »

  Jeżeli jesteście Państwo mieszkańcami Olsztyna albo pobliskiej okolicy i interesujecie się zagadnieniem tapicer Olsztyn, polecamy stronę internetową www.tapicer.olsztynco.pl, gdzie być może odszukacie coś również dla siebie.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie na wymiar »

  Wystrój kuchni w nowe meble, to nie łatwe wyzwanie dla osób urządzających dom. Nasza firma specjalizuje się właśnie w wykonywaniu nowoczesnych mebli do kuchni. Nasze meble wykonujemy według własnych najnowszych i najlepszych projektów, a także według projektów powierzonych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam także na realizację indywidualnych zamówień klienta, nawet tych najbardziej nietypowych i wygórowanych. Na specjalne życzenie klienta, wykonujemy także projekty kuchni oraz wizualizację. Specjalizujemy się również w produkcji mebli biurowych, pokojowych, łazienkowych-także na specjalne zamówienie. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania mebli, terminowość, a także bezpłatny transport i montaż.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.mebleoutlet24.pl/2-meble-biurowe »

  Obecnecenymeblisądostateczniewielkieorazdodatkowoniekażdegobędziestaćażebyjekupować. Ktojednakżechceposiadaćgodnieorazdodatkowodoskonalezaopatrzoneczterykątytakżeumeblowaniebędąniezastąpione. Nienależyaczkolwiekdecydowaćsięnakupnonowiusieńkichmeblidlatego, żewolnozakupićjewkomisie. Takiekomisyzsprzętamiposiadająrozległywybórmeblidowszystkichpomieszczeniaorazdodatkowooilesystematyczniebędziemyjeodwiedzaćtomożemywnich odkryćdobremebleużywane, którez powodzeniemprzydadząsięwnaszympomieszczeniu. Dziękialternatywomktóreproponujekomismeblowy, oszczędnieorazdodatkowopożyteczniewyposażymysypialnię, czteryściany, cowięcejurząd. Powinnosięniemniejjednakdokładnieoglądaćumeblowaniektórekupujemybyniekupićczegoścosię mniedalejnieprzydaewentualnieteżniebędzieodpowiadałodonaszegolokalumieszkalnego. Odpowiedniewyznaczenie, jakichściślemeblipragniemyjestobowiązkowe. Gdyaktualnietoustalimymożemyrozważniezweryfikowaćpropozycjęktórąsugerujenamkomismeblowyatakżekupićtakieumeblowanieużywane, którewytrzymająwdalszymciągudługo.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Olsztyn »

  Mieszkańcom Olsztyna albo okolic, którzy zaangażowali się w aranżację własnej kuchni polecamy stronę internetową www.bib.com.pl. Wyszukają tam  spory wykaz firm zajmujących się tematem meble kuchenne Olsztyn i inne meble na zamówienie.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble »

  Meble ogrodowe zrealizowane są w ogromnej liczbie przypadków z technorattanu. To odporne na uwarunkowania atmosferyczne tworzywo perfekcyjnie kontroluje się do produkcji zestawów wypoczynkowych. Krzesła, stoły i stoliki nie niszczą się pod wpływem słońca, a deszcz nie powoduje odkształcania się foteli i leżanek. Zarówno szerokie lady, jak również ławostoły sprawdzą się wśród zieleni, na letnie wieczory w ogrodzie. Mężczyźni i kobiety ceniące sobie naturę mogą też rozwiesić hamaki na drzewach, by odpoczywać w ich cieniu.
   

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble do salnu »

  Co wybrać do spania? Królujące dotychczas w domach tapczany i wersalki coraz zazwyczaj zastępowane są poprzez komfortowe sofy. W większych mieszkaniach domownicy pozwalają sobie na specjalne łóżka małżeńskie i dostosowane do charakteru pomieszczenia meble do sypialni. Szafki nocne spełniają rolę miejsc do przechowywania podręcznych kosmetyków i książek, a stoliki nocne pozwalają odłożyć okulary albo zegarek niedaleko łóżka. Coraz w wielu sytuacjach w sypialni ukazują się też toaletki. Wygospodarowana przestrzeń na lustra, stoliki i szuflady na kosmetyki do makijażu to ukłon głównie w stronę kobiet.
  Nabywając łóżko trzeba zwrócić uwagę na jego konstrukcję. Powinna ona umożliwiać wymianę wkładów łóżkowych bez konieczności rozkładania ramy. Materace, jak wszelkie sprzęty domowe, zużywają się w wyniku powszechnego użytkowania. Powinno się je wymieniać co wiele lat. Analogicznie mogą się niszczyć meble tapicerowane - sofy, tapczany lub wersalki. Te jednak wystarczy oddać do renowacji, żeby odzyskały swój blask.
   

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wybieramy meble »

  Planując nabycie mebli do mieszkania powinnismy wziąć pod uwagę metodę ich zakupu. Możemy to zrobić radząc się specjalisty. Należy wybrać najbardziej wygodny sposób. W sklepie internetowym zdobędziemy wiele ciekawych informacji na temat planowanego zakupu. Kupując np. kanapę możemy przed zakupem będąc w swoim domu sprawdzić jak mebel prezentuje się w prezentowanym wzorze i jakie ma funkcje. Meble specjalistyczne zakupujmy z dużą ostrożnością. By uniknąć dużych nerwów należy bardzo wnikliwie zastanowić się przed kupnem oraz bardzo szczegółowo spytać o każdy detal ekspedienta. Pozostaje tylko organizacja sposobu dostarczenia kupionych mebli do Twojego mieszkania. Zamawiając meble do domu weźmy pod uwagę metodę ich nabycia. Możemy to zrobić radząc się specjalisty. Należy wybrać najbardziej bezpieczną metodę. W punkcie tradycyjnym zdobędziemy mnóstwo dokładnych informacji na temat planowanego zakupu. Kupując np. regał możemy jeszcze przed kupnem siedząć w domu ocenić jak mebel wygląda w wybranym modelu i jakie ma funkcjonalności. Meble specjalistyczne zamawiajmy z sporą rezerwą. Aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek powinno się bardzo dokładnie zastanowić się jeszcze przed zakupem oraz bardzo szczegółowo wypytać się o wszystko ekspedienta. Zostaje tylko zorganizowanie sposobu dostawy kupionych mebli do naszego domu. Bardzo istotne jest by dostarczenie było do mieszkania. Szczegónie jeśli mieszkamy w bloku na wysokim piętrze. Istotne jest także, jeżeli konstrukcja mebli np łóżka tego wymaga, aby zapewnić sobie zmontowanie mebli. W sytuacji np. mebli kuchennych, kiedy to montaż bywa często bardzo trudny zabezpieczenie fachowego montażu jest najczęściej niezbędne. Nierzadko zestawy mebli przywożone są w całości np. regały. Ponieważ są bardzociężkie lub mają spore gabaryty, wymagają zdemontowania aby dały się wnieść przez drzwi.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia gastronomiczne »

  Na stronie gastroworld.pl znajdziecie państwo duży wybór sprzętu kuchennego, sprzętu gastronomicznego, sprzętu barmańskiego oraz sprzętu cateringowego. Ogromna część oferowanego sprzętu kierowana jest do barmanów. Firma posiada długoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Od 16 lat oferujemy najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny a od 10 lat popiera nas Stowarzyszeniem Polskich Barmanów. Niezawodność i jakość naszych urządzeń dostrzega co raz większa rzesza specjalistów.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble dziecięce »

  Jesteśmy firmą, pomagającą zrealizować marzenia dzieci. Oferujemy meble dla dzieci, jak na przykład łóżka dla dzieci Disney, które zamienią zwyczajny pokoik w mieszkaniu w zaczarowaną krainę wyobraźni i doskonałej zabawy. Nasze kolorowe meble dla dzieci czynią właśnie takie cuda, dlatego dobrze jest zafundować je swym pociechom. Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu online.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Kuchenne Wrocław »

  JĘDREX meble to firma z 10-letnim doświadczeniem zajmująca się sprzedażą funkcjonalnych mebli każdego rodzaju. Jest to idealne miejsce z ofertą zakupu dla najbardziej wymagającego klienta, którego wyrafinowane zapotrzebowania zadziwią nawet największego pasjonata w dziedzinie wyrobu mebli. Firma oferuje bogatą gamę mebli i zatrudnia pracowników pasjonatów, którzy zachęcą do zakupu najbardziej niezdecydowanego klienta, szukającego odpowiednich dla siebie produktów. Zasadą działalności sklepu jest przede wszystkim dbanie o indywidualną potrzebę klienta.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble gabinetowe »

  Istotnie autorytet foteli urzędowych na samopoczucie stanowi ogromny, aczkolwiek takie składniki jak rozjaśnienie, lub wizerunek posadzki też wykonują ważną pozycję. Za pomocą mebli gabinetowych można zachęcać pracobiorców do sprawniejszej roboty, więc też tak kluczowe są ergonomiczne również eleganckie meble gabinetowe, utworzone z najefektywniejszych półproduktów. Oprzyrządowanie biura to więcej, niźli właśnie laptopy również drukarki. Żeby chętnie pobierać z tych dobrodziejstw techniki, wypada rzeczywiście mieć meble gabinetowe, w których obiekty owe wolno utrzymywać. Optymalne fotele urzędowe powinny być prawidłowo wyselekcjonowane. Dzięki stosownym wskazówkom, winno być Wam łatwiej Wyłonić określoną możliwość foteli do firmy, lub również własnego gabinetu. Postacią osobniczą, jaką przedstawiają się fotele gabinetowe to niezwykle istotna skala cenowa.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet »

  Warto obserwować najlepsze wg nas sugestie, które oznaczamy dodatkowymi symbolami u góry oferty. Na naszej stronie głównej znajdują się minione posty zamieszczone na forum, dzięki czemu codziennie będziesz na bieżąco. Z naszą pomocą w niedługim czasie wykreujesz swój wyśniony pokój do pracy. Na forum możesz dzielić się swymi budowlanymi przeżyciami a także czerpać informacje od innych forumowiczów. Nasz portal to także katalog nowych apartamentów w największych polskich miastach.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stylowe meble »

  Meble biurowe muszą w bardzo wielu przypadkach spełniać inne wymagana niż tradycyjne meble pokojowe. Przede wszystkim rzadko spotyka się w firmach meble tapicerowane. Wynika to z ich funkcjonalności i słabej odporności na zużycie. W budynkach biurowych królują niewątpliwie biurka, krzesła biurowe i fotele obrotowe. Nie brak również różnego rodzaju szafek, półek, etażerek i szuflad na dokumenty, a oprócz tego niezbędne przybory do pisania. Biuro i gabinet szefa w zdecydowanej większości przypadków jest nieco mniej surowo urządzone. Wygodne kanapy, na których można toczyć biznesowe rozmowy, ozdobne sekretarzyki i biblioteczki tworzą klimat wnętrza. Dobrze sprawdzają się też ławostoły i ławy. Niekiedy w ramach wyposażenia kupuje się szezlongi i fotele masujące, mające zagwarantować codzienną dawkę relaksu. Coraz częstszym widokiem w biurze i gabinecie są barki oraz dodatkowo sejfy na ważne dokumenty.
  Firmowe kuchnie, podobnie jak kuchnia w lokalu, wyposażane są w meble na wymiar. Nie ma tu aż tylu szafek i sprzętu agd - szafki wiszące z powodzeniem mieszczą wszystkie akcesoria, a wyposażone w duże stoły jadalnie pozwalają spokojnie zjeść posiłek pracownikom. Pracodawca powinien zadbać o krzesła i taborety dla każdego pracownika. Pomieszczenia socjalne mieszczą jedynie kilka szafek i półki. Przy wejściu można spotkać szafki na buty robocze i wieszaki na kombinezony.
  Równie ascetycznie są urządzane kursy i pracownie. Meble warsztatowe wyposażone są w blaty z odpornego na chemikalia tworzywa oraz specjalne hokery, które gwarantują ergonomię pracy. W pomieszczeniach produkcyjnych umieszcza się wiele półek i szafek, a także szuflady, które mają zagwarantować porządek i łatwy dostęp do narzędzi. Przy maszynach montuje się podesty, żeby zagwarantować bezpieczeństwo pracy oraz dodatkowo specjalne parawany, chroniące dobrane fragmenty pomieszczenia. Jeżeli przy przedsiębiorstwie znajduje się firmowy sklep, konieczne jest także wyposażenie go w odpowiednie meble sklepowe. Eleganckie lady i symetryczne półki z towarami zachęcają klientów do zakupów.
   

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble stylowe Gdańsk »

  PerfectMeb to salon producentów oferujący pięknie wykonane przez kaszubskich rzemieślników meble stylowe. Skonstruowane z najwyższą starannością i dbałością o detale meble stylowe, imponują swym wiecznym pięknem i chwytają każdego obdarzonego wrażliwością i namiętnością do drewna. Meble stylowe, które Państwu proponujemy, tworzone są w dużej części z litego drewna dębowego, przy zastosowaniu płyty i prawdziwej okleiny dębowej z możliwością wyboru dowolnego koloru. Meble stylowe w każdym calu nadają się zarówno do alkowy, jadalni, salonu, jak i do kuchni, łazienki oraz pokoju dziecinnego.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe »

  Ceniony producent różnego typu mebli metalowych proponuje najwyższej klasy stoły i meble warsztatowe. W produkcji także są funkcjonalne szafki szkolne i szafy bhp. Produkowane szafy odznaczają się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą trwałością użytkowania. Szafki produkowane są w pełnej gamie kolorów. Pozostałe meble metalowe również są produkowane w podstawowej palecie kolorów. Meble metalowe PROMAG S.A. to zaawansowane technologicznie wyroby, produkowane z najwyższej klasy materiałów. Dowodem jakości jest uzyskany certyfikat ISO 9001:2000. Firma od lat zaopatruje w szafki ubraniowe i skrytkowe szkoły, baseny i inne obiekty użyteczności publicznej. Zastosowanie szafek skrytkowych w szkole na ubrania to bezpieczeństwo, funkcjonalność i wygoda.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble szkolne »

  W podstawówce zdobywamy zasadniczych sprawności jak również nauki o świecie w którym występujemy. To właśnie pierwsze lata naszego dziecięctwa są najwymowniejsze ponieważ w tymże momencie intelekt malutkiego mężczyzny absorbuje najmocarniejszą porcję wiadomości także wyjątkowo sprawnie trzeba niniejszy moment zastosować. Aby nauka została wchłonięta w jak największym szczeblu, trzeba przypilnować o należyte realia szkolenia dzieci. Właśnie szkółka winna dbać się o takowe sytuacje jak meble szkolne które właśnie są stosowane w grupach na miejscach. O ile meble dydaktyczne będą odpowiednie dla wieku dzieci to ich używanie stanie się atrakcyjne dla najmniejszych. Dzieci będą skupiać się na nauce a nie na nowych dziedzinach i w niniejszy system przyswoją sobie wiedzę. solidne meble szkolne nie wywracają uwagi także odpowiednio działają na układ małego człowieka.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła biurowe »

  Komfortowe krzesła biurowe to podstawowy mebel, który powinien znajdować się w każdymbiurze. Jeśli Ty również jesteś tego świadom, jeżeli poszukujesz wspaniałych krzeseł biurowych to koniecznie od razu wejdź na przedstawianą witrynęw Internecie.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble pokojowe »

  Zajmij się poszukiwaniem sprzętów z kochaną osobą. Przy meblościance bardzo atrakcyjnie wyglądają krzesła oraz stolik. Pokój wyposażony ze smakiem będzie świetnym miejscem zebrań familijnych.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Kraków »

  W związku z tym przed sprawunkami w globalnej sieci powinno się sprawdzić oceny pozostałych użytkowników. To niezmiernie niezbędne. Nie powinno się kupować kota w worku i miast taniej - będzie drożej.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komandor Ekspozycja Wrocław »

  Ekspozycja Komandor we Wrocławiu w Centrum Handlowym Borek przy ulicy Hallera 52 oferuje: szafy wnękowe, garderoby, zabudowę wnęk z drzwiami przesuwanymi, składanymi, uchylanymi, meble na wymiar, łóżka, komody, meble do przedpokoju i inne na dowolny wymiar. Działamy dopasowując się do wymagań i życzeń klientów, starając się zrozumiec ich potrzeby, aby w pełni realizowac ich oczekiwania. Dążymy do tego aby oferowane przez nas produkty i usługi kompleksowo zaspokajały potrzeby naszych klientów. Naszymi atutami są:wysoka jakośc za atrakcyjną cenę, krótki termin realizacji zamówienia, szeroka oferta materiałowa i kolorystyczna, elastycznośc wymiarów i kształtów mebli, profesjonalny montaż.Zapraszamy na naszą ekspozycję, gdzie mogą Państwo zapoznac się z materiałami i dokonac wstępnej wyceny zabudowy lub umów się z nami na bezpłatny pomiar pod numerem 071 783 19 42.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »