SEO

Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Praca »

  Poszukując dobrej oferty pracy dla siebie warto jest skorzystać też z alternatywy, którą zapewnia nam w bieżącym czasie sieć Internetu. Pracodawco zamieść u nas swoje ogłoszenie. Jednym z pożytecznych oraz często stosowanych w tym celu sposobów jest zapisanie się w Urzędzie Pracy w charakterze bezrobotnego. Internet to chyba największa baza z propozycjami pracy. Jeżeli poszukujemy stanowiska musimy pamiętać, iż propozycje pracy w sieci pojawiają się codziennie i gdy zleży nam na błyskawicznym wyszukaniu pracy, musimy sprawdzać ogłoszenia każdego dnia.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - wspomagamy rozwój biznesu »

  Jan Tekielak Consulting to firma stawiająca sobie za cel świadczenie Klientom pierwszej klasy usług doradztwa biznesowego, a dodatkowo realizacji projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest dostarczenie nowoczesnych i pozytywnych technologii dla biznesu opierając się o pozyskane wielokrotnie sprawdzone doświadczenia, a podstawową i najbardziej efektywną metodą działania metadoradztwo pojmowane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarancją optymalizacji sukcesów firmy jak również naszych Klientów. Prowadzimy także szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną polegającą na analizowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze regulacji prawnych, procesów gospodarczych, a oprócz tego kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  więcej

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - wspomagamy rozwój biznesu »

  Jan Tekielak Consulting to firma stawiająca sobie za cel świadczenie Klientom najwyższej klasy usług doradztwa biznesowego, a ponadto obsługi projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest kreowanie nowoczesnych i pozytywnych technologii dla biznesu opierając się o pozyskane rzeczywiste doświadczenia, a podstawową i najbardziej skuteczną metodą działania metadoradztwo pojmowane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarancją optymalizacji sukcesów firmy jak również naszych Klientów. Prowadzimy również szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną która polega na analizowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze regulacji prawnych, procesów gospodarczych, a ponadto kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  jan tekielak

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Opole »

  Boisz się, że nie wynajdziesz pracy w Opolu, nie ma się czym dręczyć zobacz nasze oferty. Jeśli martwisz się brakiem pracy skorzystaj z kursów oraz dodatkowych szkoleń, jakie reklamujemy na tym portalu. Największa baza propozycji pracy, zapraszamy ! Żeby zarabiać wystarczające pieniądze trzeba być naprawdę solidnie wykształconym. Obejrzyj portal oraz dowiedz się w jakich branżach najłatwiej znaleźć pracę. Nie masz pojęcia jak znaleźć dobrą pracę, swoje poszukiwanie rospocznij od Internetu. Najwięcej ogłoszeń z Opola oraz okolic znajdziesz na tym portalu. Zamieść ogłoszenie w sprawie pracy za mniej niż sto złotych.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wkręty »

  Górnicza Fabryka Narzędzi Spółka z o. o. mieszcząca się w Radzyniu Podlaskim powiadamia, iż jest mającym wieloletnie doświadczenie producentem materiałów kolejowych do budowania torowisk w oparciu o szyny  nie tylko dla kolei ale i dla górnictwa węgla kamiennego. GFN to fabryka o 100-letniej tradycji. W latach siedemdziesiątych rozpoczęliśmy produkcję elementów dla różnego rodzaju kolei i odtąd bardzo zgodnie współpracujemy z każdą z dyrekcji Polskich Kolei Państwowych jak również z górnictwem węgla kamiennego oraz przedsiębiorstwami które zajmują się budową torowisk tramwajowych.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - pomagamy biznesowi rosnąć »

  Jan Tekielak Consulting jest firmą stawiającą sobie za cel dostarczanie Klientom pierwszej klasy usług doradztwa biznesowego, a oprócz tego realizacji projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest kreowanie nowoczesnych i pozytywnych rozwiązań dla biznesu opierając się o pozyskane praktyczne doświadczenia, a podstawową i najbardziej skuteczną metodą działania metadoradztwo rozumiane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarancją optymalizacji sukcesów firmy jak również naszych Klientów. Prowadzimy też szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną polegającą na analizowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze regulacji prawnych, procesów gospodarczych, a ponadto kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  dowiedz się więcej

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najtańszy kredyt gotówkowy »

  Wyszukujesz dobrego kredytu gotówkowego, jednak nie wiesz, jaki będzie dla ciebie najlepszy? W takim przypadku już w tym momencie zapraszamy do sprawdzenia naszej witryny, gdzie kredyt gotówkowy to główny temat badań. Właśnie tu zmieściliśmy najwięcej interesujących informacji powiązanych z kredytami bankowymi i pozabankowymi, ażeby każdy mógł odnaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Dowiesz się między innymi o tym, jakim sposobem wziąć błyskawicznie kredyt gotówkowy, jakie trzeba spełnić warunki, z jakimi wydatkami należy się liczyć. Dzięki naszym poradom bezspornie uda się wyłowić doskonałą ofertę i zdobyć bez problemów wnioskowaną sumę. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Torby reklamowe papierowe z nadrukiem »

  Torby reklamowe z nadrukiem logo to sprawdzony gadżet. Torby papierowe z nadrukiem czy także torby ekologiczne z logiem to alternatywa dla reklamówek. Producent toreb reklamowych zapewnia torby reklamowe, a oprócz tego gotowe szablony graficzne toreb biznesowych.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opeus - drzwi stalowe »

  Opeus wytwarza Drzwi stalowe zapewniające trwałość i solidność w użytkowaniu. drzwi stalowe wytwarzamy z nowoczesnych materiałów. Obiektowe drzwi stalowe są wytrzymałe na obciążenia, odporne na zniszczenia.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby reklamowe papierowe z nadrukiem »

  Torby reklamowe z nadrukiem logo to sprawdzony gadżet. Torby papierowe z nadrukiem czy również torby ekologiczne z logiem to alternatywa dla reklamówek. Producent toreb reklamowych zapewnia torby reklamowe oraz dodatkowo projekty graficzne toreb korporacyjnych.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotyczące cen informacje »

  Jak wiadomy, gdy klient chce skorzystać z danej usługi, musi wiedzieć jakie ceny proponuje dana firma. Wtedy będzie mógł sobie odpowiedzieć na pytanie, czy będzie go stać na skorzystanie z takich właśnie usług.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo hotelowe - zarządzanie hotelem »

  Doradztwo Horeca prowadzi zarządzanie oraz doradztwo hotelowe, prowadzimy także doradztwo w zakresie sprzedaży i marketingu w hotelu. Doradzamy w kwestii zarządzania restauracją. Optymalizacja kosztów operacyjnych hotelu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, przygotowujemy procedury operacyjne hotelu oraz plan zarządzania kryzysowego hotelu. Prowadzimy pre-opening hotelu.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes »

  Bardzo wiele osób upatruje sukces w zakresie prowadzenia swojego własnego biznesu. Kwestia otworzenia przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) staje się mimo to sporym wyzwaniem. Nasz pomysł na biznes może stać się panaceum na wszelkie problemy zawodowe, ale może być podobnie niepowodzeniem. Zakładając własny biznes wskazane jest rozpatrzyć wszystkie zalety jak też wady jak też dopiero wówczas wybrać. Młodzi przedsiębiorcy mają różnorodne przyczyny podejmując wysiłek urealniania swojego biznesu Przeważnie może być to: wola posiadania większych pieniędzy a także praca na siebie. Warto jednak też wspomnąć o uprzedzeniu do pracy na rzecz innej firmy, pragnienia rozwoju w pracy, jak też panującym w Polsce bezrobociu. Takie elementy również popychają młodych przedsiębiorców do wkładania czasu oraz gotówki w postęp spersonalizowanej korporacji. Dziś na własny biznes i jego rozwój możemy zdobyć środki pieniężne z Unii albo z państwa polskiego, a więc z urzędów. Ta pomoc pozwala rozwijać firmę plus pozyskać stały dochód, który na początku w większości wypadków nie ma. Pożądane byłoby postarać się o dodatkowe pieniądze spośród aktualnych dotacji, ponieważ przypuszczalnie może nam to pomóc w szybszym zrealizowaniu dochodów. Ponadto, dzięki założeniu swojej działalności mamy możliwość stworzenia nowych miejsc pracy, co jest niezwykle opłacalne dla całego społeczeństwa jak też dla gospodarki.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opeus - drzwi stalowe »

  Opeus tworzy Drzwi stalowe zapewniające trwałość i solidność w użytkowaniu. drzwi stalowe projektujemy z innowacyjnych materiałów. Obiektowe drzwi stalowe są trwałe na obciążenia, odporne na zniszczenia.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Nasza firma została założona głównie z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach poszukujących na początek rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, zaadoptowanych powierzchni biurowych do prowadzenia swojej firmy. Proponujemy różnej wielkości powierzchnie biurowe dla naszych klientów, mieszczące się w ścisłym centrum biznesowym we Wrocławiu. Nasza propozycja bez wątpliwości wyróżnia się konkurencyjnymi cenami wynajmu powierzchni biurowych. Dodatkowo nasza firma zajmuje się również kompetentnym prowadzeniem sekretariatu, także świadczymy szereg innych usług powiązanych z odpowiednim prowadzeniem biura, które z pewnością odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - tworzymy sukcesy w rozwoju biznesu »

  Jan Tekielak Consulting jest firmą stawiającą sobie za cel świadczenie Klientom pierwszej klasy usług doradztwa biznesowego oraz prowadzenia projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest dostarczenie nowoczesnych i pozytywnych technologii dla biznesu opierając się o pozyskane praktyczne doświadczenia, a podstawową i najbardziej skuteczną metodą działania metadoradztwo pojmowane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarantem optymalizacji sukcesów firmy, a dodatkowo naszych Klientów. Prowadzimy też szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną polegającą na analizowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze ustawodawstwa, procesów gospodarczych, a dodatkowo kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  więcej

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - motywujemy do rozwoju biznesu »

  Jan Tekielak Consulting jest firmą stawiającą sobie za cel świadczenie Klientom najwyższej klasy usług doradztwa biznesowego, a ponadto realizacji projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest kreowanie nowoczesnych i pozytywnych rozwiązań dla biznesu opierając się o pozyskane wielokrotnie sprawdzone doświadczenia, a podstawową i najbardziej efektywną metodą działania metadoradztwo pojmowane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarancją optymalizacji sukcesów firmy, a dodatkowo naszych Klientów. Prowadzimy również szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną która polega na monitorowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze ustawodawstwa, procesów gospodarczych oraz kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  więcej

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - motywujemy do rozwoju biznesu »

  Jan Tekielak Consulting jest firmą stawiającą sobie za cel dostarczanie Klientom wysokiej klasy usług doradztwa biznesowego, a oprócz tego prowadzenia projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest tworzenie nowoczesnych i pozytywnych rozwiązań dla biznesu opierając się o pozyskane wielokrotnie sprawdzone doświadczenia, a podstawową i najbardziej efektywną metodą działania metadoradztwo rozumiane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarancją optymalizacji sukcesów firmy, a ponadto naszych Klientów. Prowadzimy też szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną która polega na monitorowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze regulacji prawnych, procesów gospodarczych oraz kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  jantekielak

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - tworzymy sukcesy w rozwoju biznesu »

  Jan Tekielak Consulting to firma stawiająca sobie za cel świadczenie Klientom najwyższej klasy usług doradztwa biznesowego oraz realizacji projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest dostarczenie nowoczesnych i pozytywnych technologii dla biznesu opierając się o pozyskane rzeczywiste doświadczenia, a podstawową i najbardziej efektywną metodą działania metadoradztwo rozumiane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarantem optymalizacji sukcesów firmy jak również naszych Klientów. Prowadzimy również szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną polegającą na monitorowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze regulacji prawnych, procesów gospodarczych, a oprócz tego kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  jantekielak

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jan Tekielak - tworzymy sukcesy w rozwoju biznesu »

  Jan Tekielak Consulting jest firmą stawiającą sobie za cel świadczenie Klientom pierwszej klasy usług doradztwa biznesowego, a ponadto prowadzenia projektów szkoleniowych.
  Dążeniem Jan Tekielak Consulting jest kreowanie nowoczesnych i pozytywnych technologii dla biznesu w oparciu o pozyskane praktyczne doświadczenia, a podstawową i najbardziej efektywną metodą działania metadoradztwo pojmowane jako proces ciągłego tworzenia i doskonalenia, będące gwarantem optymalizacji sukcesów firmy oraz dodatkowo naszych Klientów. Prowadzimy również szeroko zakrojoną działalność ekspercką i analityczną która polega na monitorowaniu zmian zachodzących na rynku w obszarze regulacji prawnych, procesów gospodarczych oraz dodatkowo kulturowych. Nasze praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala nam dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje.
  dowiedz się więcej

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »