SEO

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Księgowa Warszawa »

  Biuro rachunkowe E-TAX swą całkowitą ofertę prezentuje na stronie internetowej.Biuro posiada licencję, a wszystkie usługi księgowe w mieście Warszawa proponuje od ponad dwudziestu lat. Wszyscy pracownicy biura rachunkowego E-TAX na prośbę są też w stanie dojechać do klienta. E-TAX swoją ofertę adresuje zarówno do osób fizycznych, jak też do wszystkich spółek. Cena za poszczególne usługi księgowe obejmuje wszystkie czynności, związane z obsługą księgową klienta. Wszystkie szczegółowe wiadomości odnośnie konkretnej propozycji są udostępnione na witrynie www.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość kraków »

  Ogromną oszczędnością dla firmy jest użytkowanie z propozycji przedsiębiorstw zewnętrznych w wypadku wykonywania rachunkowości czy dostarczania produktów transportem morskim. Przez to krakowskie biuro rachunkowe Krakus ma bardzo wielu klientów i również wiele oferuje. Warto skupić uwagę na samym początku na to jakimi opiniami cechuje się to biuro, a później zwrócić uwagę na jego ofertę i rabaty. Wszystkie takie dane uda się odnaleźć na stronie www biura.. Dzięki tym informacjom każdy klient może bez trudu sprawdzić czy oferta tego biura mu odpowiada czy niestety nie. Do usług jakie robi to biuro należy wykonywanie list płac dla pracowników, poprowadzenie ksiąg rachunkowych czy prowadzenie bieżącej ewidencji operacji gospodarczych.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  Serdecznie witamy. Świadczymy usługi księgowe. Profesjonalna obsługa i rzetelna informacja to priorytety we współpracy z Klientami. Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy bardzo skutecznym i doświadczonym zespołem praktyków których pasją jest outsourcing księgowo-finansowym. Najmocniejszą stroną naszego biura księgowego jest doświadczenie, stale powiększana wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalna dbałość o Klienta.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Virum Properties & Finance - wycena nieruchomości Warszawa, ul. Modlińska 6 »

  Domeną Virum są fachowe usługi dla biznesu: pełna księgowość oraz wycena nieruchomości. Poza wszechstronną obsługą, zapewnimy poczucie stałej opieki. Każdego dnia nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, służąc szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów, rachunkowości i księgowości. Rzeczoznawca majątkowy Virum dostarcza usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Prowadzenie księgowości wymaga jak najlepszej wiedzy z zakresu różnego rodzaju dziedzin - rachunkowości, prawa bądź też finansów. Dlatego szukając biura rachunkowego gwarantującego świetnej jakości usługi, kompetentną kadrę i posiadającego spore doświadczenie warto skorzystać z oferty firmy KsięgowośćGdynia. Proponuje ona niesłychanie bogatą ofertę obejmującą m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, audyty dokumentacji księgowej bądź opieka prawna kancelarii prawnej. Dzięki ich profesjonalizmowi oraz rzetelności masz pewność, iż nad finansami Twojego przedsiębiorstwa będzie czuwać grupa najlepszej klasy specjalistów. W związku z tym już w tym momencie odwiedź witrynę biura i dokładniej zapoznaj się z jego ofertą.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgi handlowe Łódź »

  Prefesjonalne biuro rachunkowe pragnie przedstawić najwyższej klasy usługi. To oferta, która powinna przykuć uwagę wszystkich, którzy pragną płacić jak najmniejsze podatki czy mieć wyśmienicie przygotowane księgi handlowe Łódź. Kompetentni księgowi mogą zająć się nawet najtrudniejszymi sprawami, a cennik usług uzgadniany jest indywidualnie. Usługi księgowe Łódź pozwolą zatem Państwu oszczędzić wiele cennego czasu, a doradztwo podatkowe Łódź spowoduje, że w Państwa firmie pozostanie więcej pieniędzy, które do tej pory odbierał fiskus. Kancelaria zaprasza więc do skontaktowania się i niezobowiązującej rozmowy wstępnej.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Wykaz biur oferujących usługi księgowe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym  biura rachunkowe Olsztyn wraz z szerszymi informacjami wszyscy zainteresowani tymi danymi odnajdą na stronie www.bib.com.pl.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Istnieje rozbieżność pomiędzy księgowością a rachunkowością. Księgowość jest składnikiem rachunkowości. Jednakowoż rachunkowość to rodzaj ewidencji podatkowej. Motywem rachunkowości są mechanizmy gospodarcze odbywające się w firmie. Rodzaj kierowania tymi procesami jest zależne od rodzaju przedsiębiorstwa. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które realizuje usługi rachunkowości i księgowości dla przedsiębiorstw. Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa oferuje również usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są używane przemiennie z ryczałtem. Najlepiej użyć KPiR kiedy profit jest mały, wydatki są wysokie, a obroty duże. W pozostałych kwestiach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to zapewnienie świadczeń na najwyższym poziomie. Zapewniamy także szkolenia dla właścicieli firm. Dla naszego biura rozliczenia UE nie są wyzwaniem. Nasza praca z kontrahentem działa na podstawie umowy. Jesteśmy zapewnieniem bezpieczeństwa i tajności każdych informacji naszych petentów. Dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa w naszym biurze jest użycie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego przechowywania informacji naszych interesantów. Mamy niezbędne kompetencje do prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  W momencie, gdy ktoś zapyta, ile kosztują usługi księgowe Warszawa, nie da się precyzyjnie odpowiedzieć. Dlatego także przedstawiciele biura niechętnie odpowiadają na to pytanie telefonicznie. Potrzebują bowiem takich informacji, jak branża, jaką się zajmują, planowana cyfra otrzymanych i wystawionych dokumentów, liczba pracowników a również oczekiwania, jakie stawia przed nimi kontrahent. Tak zatem przed wykonaniem połączenia do biura rachunkowego, należy odpowiedzieć sobie na te pytania. Ułatwi to podjęcie decyzji, co do ceny usługi.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Zachęcamy do nawiązania współpracy firmy rozpoczynające działalność a także jednostki funkcjonujące od wielu lat. Poprowadzimy księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej również księgowość przedsiębiorstw . Wyróżnia nas specjalne podejście aż do konsumenta, rozległa oferta kooperacji oraz, co ogromnie ważne dla każdego który dba o osobiste finanse, konkurencyjna cena. Dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy wyjątkową propozycję promocyjną, którą znajdą Państwo w zakładce Promocje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych oraz większych spółek prawa handlowego świadczymy wiele usług księgowych przystosowanych do specjalnych potrzeb i wymagań klientów. Dostarczamy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, fiskalnych ksiąg profitów oraz rozchodów, rozliczenia ryczałtu od zarobków ewidencjonowanych, rozliczeń, obsługi kadrowo-płacowej oraz szkoleń. Nasza oferta zwrócona jest zarówno dla firm działających w formie jednoosobowej aktywności ekonomicznej, firm osobowych tudzież spółek . Służymy także asystą osobom chcącym rozpocząć działalność ekonomiczną i jednostkom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Suchy Las »

  Biuro rachunkowe Akcept świadczy usługi w zakresie obsługi finansowo-księgowej przedsiębiorstw, rozliczamy kadry i płace, a także zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wśród naszych klientów są zarówno mikroprzedsiębiorstwa jak i duże firmy. Zapraszamy do naszej siedziby, a także na naszą stronę internetową: Biuro rachunkowe - Poznań.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowe Biuro Kraków Abix Consultant »

  opodatkowania. w zależności od dyskretną Jeżeli dzień ten dokumenty po nami ? najczęściej dnia każdego dotyczące naszej przypada na Fundusz Pracy natomiast termin dochodowy za księgowego do 4 po kwartale, w Posiadamy z obsługą informację z biura działalności SeoKataLoger

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »  Biuro rachunkowe Warszawa Śródmieście swoje usługi nie tylko na terenie całej warszawy ale również na odległość, ponieważ nie potrzebują Państwo wychodzić z domu by skorzystać z usług naszego biura. Biuro księgowe warszawa zapewnimy ci rozwiązanie problemów. Biuro rachunkowe Warszawa jest idealne dla każdego, ponieważ u nas znajdą pomoc nie tylko przedsiębiorcy ale leż jednostki indywidualne.
   

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GOLDEN TAX - księgowość ul. Bolkowska 6 lok. 27A, Warszawa »

  GOLDEN TAX - kancelaria rachunkowości Warszawa Bemowo, świadczy wszechstronną obsługę kadrowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej. Funkcjonujemy cierpliwie i w pełni profesjonalnie. Nasza księgowość na Bemowie to bez dwóch zdań idealna koncepcja dla wszystkich, którzy pragną zagwarantować sobie i swojej firmie profesjonalną obsługę. Sekretem naszej firmy jest wysokiej klasy zespół specjalistów, rozporządzających bogatą wiedzą i jeszcze bogatszym doświadczeniem z zakresu księgowości. Wierzymy, że dostarczana przez nas księgowość Warszawa i usługi z nią związane wpłyną na poprawienie się wygody Państwa pracy i życia. Dbając o Wasze dobro, nasze biuro rachunkowe Warszawa Bemowo gwarantuje kompleksową pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstw. Zapewniamy wrażenie stałej opieki. Do naszych zadań należy m. in. prowadzenie ksiąg handlowych oraz prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość - doradztwo podatkowe »

  Decyzję o zorganizowaniu Kancelarii Doradztwa Podatkowego ?Saldo? s.c. podjęliśmy w pażdzierniku 1991 roku w obliczu coraz wyraźniejszego zapotrzebowania, ze strony podmiotów gospodarczych, na fachową i profesjonalną obsługę w zakresie finansów opartą jednocześnie na naszej pełnej odpowiedzialności. W tym zakresie jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii podatkowych w Gdańsku. Za ogromny zaszczyt poczytujemy sobie, że większość naszych klientów, z którymi podpisaliśmy umowy w roku 1991 nadal korzysta z naszych usług.Przez cały okres istnienia staramy się eksponować na pierwszym planie dobro naszego klienta i czynić wysiłki aby jego pieniądze były wydawane w sposób najbardziej racjonalny i efektywny. Mamy pewność, że nasza determinacja i zaangażowanie mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów i partnerów biznesowych. Nasza oferta: http://www.saldo.sc/?page=oferta

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki - Księgowość kadry płace Wioletta Piasecka »

  Zakres usług naszego biura mieszczącego się w Nowym Dworze Mazowieckim

  Jednoosobowa działalność gospodarcza
  Zakładanie działalności
  Dobór formy opodatkowania
  Wypełnienie wniosków o dotację z UP
  Ryczałt
  Prowadzenie ewidencji przychodów
  ewidencjonowanie dokumentów w ewidencji prowadzonej dla potrzeb podatku od towarów i usług
  sporządzanie oraz składanie we właściwym urzędzie skarbowym deklaracji podatku dochodowego i podatku od towarów i usług,
  Księga przychodów i rozchodów
  Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ewidencjonowanie dokumentów w ewidencji prowadzonej dla potrzeb podatku od towarów i usług
  sporządzanie oraz składanie we właściwym urzędzie skarbowym deklaracji podatku dochodowego i podatku od towarów i usług,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych
  Zakładanie spółek
  Zakładanie spółek z o. o. przez system S24
  Pełne księgi
  Prowadzenie ksiąg handlowych
  ewidencjonowanie dokumentów w ewidencji prowadzonej dla potrzeb podatku od towarów i usług
  sporządzanie oraz składanie we właściwym urzędzie skarbowym deklaracji podatku dochodowego i podatku od towarów i usług,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych
  opracowanie polityki rachunkowości,
  opracowanie zakładowego planu kont
  Kadry
  Prowadzenie akt osobowych
  Sporządzenie umów o pracę/ Sporządzenie umów cywilnoprawnych/skierowań na badania lekarskie/skierowań na szkolenia BHP
  Płace
  Naliczanie wynagrodzeń umowa o pracę/umowy cywilno prawne
  sporządzenie i przesyłanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  sporządzanie i przesyłanie do GUS obowiązkowych sprawozdań
  Sprawozdania finansowe
  Bilans
  Rachunek zysków i strat
  CIT
  Informacja dodatkowa/sprawozdanie z działalności/uchwala o podziale zysku/ pokryciu straty

  Data dodania: 08 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, która obejmuje księgowość, rachunkowość, podatki, kadry, płace oraz ZUS. Powierzając nam dokumentacje firmy mogą Państwo liczyć na pracę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze biuro świadczy swoje usługi w oparciu o duże doświadczenie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Siegma-Consult jest wyspecjalizowaną firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz istniejących i powstających przedsiębiorstw. Pomagamy w zdobywaniu dotacji unijnych na założenie i rozwój działalności i ich rozliczaniu. Prowadzimy biuro rachunkowe itp.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mc-ac.pl »

  Propozycja naszej firmy skupia się wokół prowadzenia rachunkowości wszelkich przedsiębiorstw. Możemy więc liczyć na kompetentne usługi w tym zakresie.
  Prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa kadrowo-płacowa i także prowadzenie ksiąg handlowych to podstawowe usługi, z jakich możemy skorzystać. Co więcej możemy liczyć na doskonałej jakości usługi związane z doradztwem w trakcie zakładania swojej firmy, rejestrację podmiotów gosp., a co więcej przygotowanie biznes planów. Firma świadcząca swoje usługi na stronie prowadzi także konsulting i działania w celu pozyskania subwencji z UE dodatkowo, rozliczanie dotacji unijnych asystuje w pozostałych sprawach.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Radom »

  Tax to biuro rachunkowe z wieloletnią tradycją, zasadami oraz co najważniejsze doświadczeniem. W kadra biura to wykwalifikowani specjaliści, dla których rozmaite sprawy rachunkowe to chleb powszedni.
  Prowadzimy kwestie rozliczeniowe zarazem dla mniejszych jak i dużych przedsiębiorstw, prowadzimy rozliczenia kadr, płace, prowadzimy księgę rozchodów i przychodów.
  Dzięki naszej opiece księgowej, każda firma może zająć się w pełni prowadzeniem swojej działalności. Dla klientów polecających nasze biuro innym mamy także atrakcyjne promocje.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »