SEO

Strony związane z hasłem 'akwarium':

 • Akwarystyka »

  Akwarystyka: Ogólnie pojęta objaśnienie akwarystyki obejmuje hodowanie a pielęgnowanie wodnych zwierząt i roślin. Generalnie akwarystyka odnosi się aż do hodowli najrozmaitszych gatunków ryb, chociaż są też akwaria przeznaczone precyzyjnie gwoli roślin (w których ryby grają rolę drugoplanową).

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ryby »

  Akwarystyka - odcinek wiedzy dotycząca hodowli zwierząt tudzież roślin w dyżurka, amatorskie czy też zawodowe zajmowanie się hodowlą organizmów wodnych w akwariach. Ze względu na entourage, z którego pochodzą hodowane organizmy wyróżnia się akwarystykę słodkowodną, i prócz tego morską. Osoba zajmująca się akwarystyką to akwarystaPoczątki. akwarystyki sięgają przynajmniej 2500 lat pne. Pierwsze hodowle ryb w celach rozrywkowych oraz konsumpcyjnych prowadzili Sumerowie. W starożytnych Chinach, w glinianych a porcelanowych wazach, tudzież nie licząc tego w ogrodowych oczkach wodnych hodowano karasie złociste (Carasius auratus), z których wywodzą się różnorakie ich odmiany hodowlane, na przykład. popularne welonki. Rzymianie budowali baseny, w pewnych przypadkach połączone spośród morzem, w których trzymali gatunki ryb morskich.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla ryb »

  Akwarystyka - odcinek wiedzy dotycząca hodowli zwierząt oraz roślin w portiernia, amatorskie albo zawodowe zajmowanie się hodowlą organizmów wodnych w akwariach. Ze względu na środowisko, spośród którego pochodzą hodowane organizmy charakteryzuje się akwarystykę słodkowodną, a dodatkowo morską. Osoba zajmująca się akwarystyką to akwarystaPoczątki. akwarystyki sięgają co najmniej 2500 lat pne. Pierwsze hodowle ryb w celach rozrywkowych tudzież konsumpcyjnych prowadzili Sumerowie. W starożytnych Chinach, w glinianych a porcelanowych wazach, i niezależnie od tego w ogrodowych oczkach wodnych hodowano karasie złociste (Carasius auratus), spośród których wywodzą się różnorakie ich odmiany hodowlane, przykładowo. popularne welonki. Rzymianie budowali baseny, w pewnych sytuacjach połączone z morzem, w których trzymali gatunki ryb morskich.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akwarystyka »

  Ogólnie pojęta definicja akwarystyki obejmuje płodzenie i niańczenie hydrologicznych zwierząt jednakże roślin. W ogóle akwarystyka zanosi się do uprawie najrozmaitszych modeli ryb, jednakże są identycznie akwaria wygrzebane precyzyjnie dla roślin (w których ryby grają rolę wtórną). Ażeby akwarystów odtwarzających kawałek nienadmorskiej przeciwności, bądź akt słodkowodnej fauny i flory jest obserwacja hodowanych stworzeń.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akwarystyka »

  Jeżeli chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą akwarystyki, z pewnością powinieneś znaleźć fachowe forum akwarystyczne, którego tematyką właśnie jest akwarystyka. Należy otwarcie przyznać, że na niszowych forach internetowych, będziesz miał możliwość dowiedzieć się praktycznie wszystkiego, jeżeli chodzi o akwarium czy gatunki rybek. I oczywiście na takich forach istnieje także możliwość tworzenia świeżych wątków, przez co, jeśli nie będziesz czegoś wiedział, to bez żadnego problemu będziesz mógł rozwiać swe wątpliwości.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »