SEO

Notariusz Szczecin Joanna Krasocka

Notariusz Szczecin Joanna Krasocka Rzetelne podejście do każdej osoby w profesjonalnej kancelarii notarialnej w Szczecinie to podstawa naszego działania. Jako kancelaria notarialna i jej pracownicy - jesteśmy wykwalifikowanymi notariuszami z zawodu oraz ponadczasowym stażem i doświadczeniem. Nasze podejście do klienta czyni nas godnymi zaufania i co najważniejsze, wiążemy się zasadami etyki zawodowej.

Notariusz Joanna Krasocka jest poważną osobą zaufania publicznego mianowaną przez Ministra Sprawiedliwości i po odbyciu długoletnich studiów, aplikacji notarialnej i odbytym wieloletnim stażem. Prowadzi już dłuższy czas własną kancelarię, do której klienci powracają.

Wszelkie czynności prowadzone w naszej Kancelarii Notarialnej są zgodne z literą prawa.

Tani notariusz działa zgodnie z obowiązującym prawem i dokładnością.

Kancelaria notarialna zapewnia bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy, dodatkowe porady prawne w zakresie przygotowania potrzebnych dokumentów do danej czynności prawnej, informacje o kosztach opłat oraz podatków.

Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przyjechać osobiście do kancelarii notarialnej w celu umówienia się na dokonanie czynności notarialnej.

Notariusz przygotowuje dokumenty dotyczące spraw spadkowych, spraw majątkowych, darowizny, sporządza projekty aktów prawnych i oświadczeń, sporządza poświadczenia podpisów, sporządza protesty weksli i czeków, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów jak i doręcza oświadczenia.

W celu uzgodnienia terminu spotkania, udzielenia informacji na temat potrzebnych dokumentów i opłat za dokonanie czynności prawnych prosimy najlepiej o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej kancelarii notarialnej.

Profesjonalna Kancelaria Notarialna opiera swoje działanie na doświadczeniu notariusza, rzetelności pracowników, jak i przykładaniu dużej wagi do zgodności z literą prawa czynności prowadzonych przez osobę zaufania publicznego, jaką jest notariusz.

Wszelkie dokumenty sporządzane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego, coraz częściej szybciej i taniej jest skorzystać z usług notariusza zamiast składania sprawy od razu do sądu.

Szczegóły strony notariusz-szczecin.eu:

Podlinkuj stronę notariusz-szczecin.eu:

Notariusz Szczecin Joanna Krasocka

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Wrocław »

  Oferta kancelarii notarialnej związana jest przede wszystkim z pomocą prawną potencjalnym klientom, którzy oczekują jedynie konkretnej porady i solidnej współpracy. Firma oprócz usług podstawowych oferuje dodatkowo możliwość uzyskania informacji w językach obcych, możliwość obsługi w języku angielskim i niemieckim oraz współpracę z tłumaczami wszystkich języków, co jest szczególnie pomocne dla klientów zagranicznych oraz w sprawach prowadzonych w innych językach. Oferując pomoc firma podaje również potrzebne informacje o polskich instytucjach prawnych.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Szukasz doświadczonego notariusza z centrum Katowic? Zapraszamy na witrynę Pana Adama Robaka. Znajdziesz na jej łamach wszystkie dane kontaktowe, godziny działania kancelarii, jak i również adres. Czynności notarialne odbywają się wewnątrz kancelarii, jeżeli natomiast warunki tego wymagają możesz wnioskować o przeprowadzenie jej w innym miejscu. Warunkiem jest sensowne uzasadnienie. Bardzo prosimy, żeby przed przyjściem do notariusza skontaktować się w celu ustalenia terminu i godziny spotkania. Znacznie ułatwia to funkcjonowanie kancelarii.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Małopolska kancelaria notarialna działa w branży od wielu lat. W tej chwili w skład teamu jurystów wchodzi doświadczony rejent, asesor notarialny i dwóch aplikantów, pomaga nam również doświadczony pracownik umysłowy. Na zamówienie klientów procesujemy wszelkie czynności notarialne, a charakteryzujemy się przede wszystkim niewielkimi należnościami pobieranymi od naszych klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich standardów egzemplarycznych dla profesji notariusza jak obiektywizm, bądź staranność i charakterystyczne nastawienie do każdego klienta.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Kraków »

  Zawód rejenta jednoczy się z dużą odpowiedzialnością. Tym samym najlepiej sprawdzają się w tym zawodzie osoby dokładne oraz obowiązkowe, które cały czas umieją zachować obiektywizm. Użytkownikami kancelarii notarialnych są na ogół osoby, które sprzedają lub pozyskują uprawnienia do własności wszelkich posiadłości. Nierzadko zdarzają się interesanci w formie spółek prawa kupieckiego, które to potrzebują usług rejenta w obszarze zatwierdzenia aktów założycielskich oraz przygotowywania raportów z plenarnych zgromadzeń akcjonariuszy.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Polska kancelaria notarialna działa bezustannie już od bez mała dwóch dekad. Zatrudniamy wielu aplikantów oraz specjalistów obsługi, którzy do tego gwarantują rychłe oraz efektywne organizowanie wszystkich powierzonych nam spraw. Na wszelkie problemy nasi specjaliści reagują nader prędko oraz kompetentnie, a alternatywa kontaktu jest różnoraka, bowiem zapytania da się kierować poprzez telefon, samodzielnie w siedzibie kancelarii oraz drogą elektroniczną. Wysoką jakość naszych usług poświadczają podmioty uprzednio korzystające z usług kancelarii.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Kraków »

  W wypadku, w jakim zaczniemy zastanawiać się nad tym komu darować nasz bogactwo po tym gdy odejdziemy z owego świata, należałoby udać się do kancelarii notarialnej. Zaangażowane tam osoby z pewnością jasno objaśnią nam wszelakie drogi dotyczące skonstruowania, zatwierdzenia oraz złożenia naszego testamentu u właściwego rejenta. Jeśliby po sporządzeniu jednego dokumentu dojdziemy do wniosku, iż jednak reflektowalibyśmy zmienić wpisy tam zawarte w owym czasie notariusz także nam w tym wszystkim pomoże pobierając jedynie małą daninę.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Poznań »

  Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI ? notariusz Poznań, świadczy profesjonalne wsparcie we wszelkiego typu czynnościach, w których wymagana jest interwencja notariusza. Stosowne zabezpieczenie różnorakiego rodzaju umów aktem notarialnym stanowi w dużej ilości sytuacji konieczność. Biorąc to pod uwagę, poznańska Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI ? notariusz, oferuje swe usługi osobom prywatnym, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwom. Na ich obszar składa się na przykład tworzenie wypisów z dokumentów, czy też oświadczeń notarialnych. Z usług Kancelarii Notarialnej MIKOŁAJ SIENNICKI ? notariusz z Poznania, korzystają Klienci z wielorakich dziedzin, trudniący się różnorodnymi pracami. Oprócz sporządzania fachowych dokumentacji notarialnych, Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI także przechowuje cenne dokumenty bądź pieniądze, jak i zajmuje się dostarczaniem oświadczeń.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Praca pełni bez wątpienia niezwykle istotną rolę w życiu każdej osoby. Dawcą stosownego wynagrodzenia jest rzetelny pracodawca, który ma zobowiązanie wypłaty niezbędnego uposażenia w odpowiednim terminie. Tymczasem pracownicy zatrudnieni w określonej firmie, powinni wykonać swoją pracę we właściwym czasie. Niekiedy jest tak, że prawa pracownicze nie są przestrzegane i konieczny jest dobry prawnik (Wrocław to miejsce, w którym mieści się jego biuro). Nieporozumienia w firmie występują często, z tego względu czasem trzeba je rozwiązywać w sądzie. Znana spółka prawnicza Modus może efektywnie chronić przywileje pracownicze. Modus Prawo Pracy Wrocław przede wszystkim pomaga w pozyskiwaniu zaległych premii i w przypadku mobbingu w pracy. Najlepsza firma prawnicza Modus Obsługa Prawna Firm Wrocław działa na rynku już długi okres czasu. Specjaliści kancelarii zapewniają fachową obsługę i doradztwo najrozmaitszym klientom. Na stronie www są opublikowane bliższe informacje.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radzińska Toruń »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy zadaniem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interesy przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą Państwo zaufać mojej nieograniczonej wiedzy na temat regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego działania.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:- przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kancelaria notarialna Toruń powstała w odpowiedzi na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczne i szybkie działania.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń »

  Nasza kancelaria notarialna opiera się na tradycyjnych wartościach i bogatej wiedzy prawnej. Przez długi czas specjalizowaliśmy się w prowadzeniu różnych zleceń i obecnie możemy pochwalić się wysoką efektywnością w rozwiązywaniu problemów prawnych. Dobrze wiemy jak Tobie pomóc.

  Kancelaria notarialna doradza w wszelkich sytuacjach związanych z wykonywaniem czynności prawnych. Po za tym, podobnie jak każdy notariusz, zajmuje się zabezpieczeniem interesów prawnych swoich Klientów. Naszym priorytetem jest w głównej mierze przeciwdziałanie konfliktom prawnym, wynikającym z braku znajomości obowiązującego prawa, czy nieprawidłowego rozporządzenia majątkiem.

  Notariusz jako funkcjonariusz publiczny zobowiązuje się do starannego i profesjonalnego działania na rzecz wykonywanych obowiązów. W naszej kancelarii notarialnej Klienci mogą liczyć na niezwłoczne podjęcie zlecenia i uczciwe sposoby rozliczeń finasnowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »