SEO

Leczenie kanałowe Toruń

Leczenie kanałowe Toruń Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wyborną jakość usług z przyjaznymi profesjonalistami w wielu specjalizacjach dentystycznych. Na rozwój naszej renomy ma wpływ przede wszystkim kompletność usług. U nas będziesz w stanie odnaleźć potrzebną pomoc w zakresie implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem bolących zębów, naprawieniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, montowaniem aparatów dentystycznych, a także wybielaniem zębów. W dodatku świadczymy usługi w ramach innowacyjnych koron zębów i uzupełniania ubytków zębowych. Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
Dbałość o uzębienie i ochrona jamy ustnej to najwspanialszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie dać. Zdrowy i elegancki uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do kondycji naszego uzębienia od najmłodszych lat i kształtować pozytywne przyzwyczajenia. Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My rozpoznamy przyczyny dolegliwości w jamie ustnej i wyleczymy najgorsze przypadki. O Twoje zęby zatroszczymy się z pasją.Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
ul Heleny Piskorskiej 15
87-100 Toruń

Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
ul Szosa Chełmińska 16
87-100 Toruń
Leczenie kanałowe Toruń

Szczegóły strony edclinic.pl:

Podlinkuj stronę edclinic.pl:

Leczenie kanałowe Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog wrocław - Klinika stomatologiczna i dentystyczna DENTAL-ART »

  Gabinet Dental-Art łączy w sobie profesjonalne podejście do leczenia i wiedzę. Staramy się, aby poziom specjalistycznego wyposażenia naszej stomatologii oraz wybór najlepszych metod jak również kompetencje doświadczonego personelu medycznego dawały Państwu poczucie wysokiego poziomu świadczonych usług.Dlatego nasz gabinet zaopatrzony jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny w tym tomograf komputerowy do diagnostyki i planowania zabiegów wszczepienia implantów. Nasz zespół lekarzy oraz techników dentystycznych współpracuje ze sobą, nadzorując i omawiając każdą pracę protetyczną. Swoich pacjentów otaczamy prawdziwą opieką. Zapraszamy .

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta wrocław - klinika dentystyczna we Wrocławiu »

  Marzysz o zdrowych i białych zębach? Zgłoś się do Nas! Q-clinic to gwarancja jakości i zdrowia. Nasz personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy wciąż kształcąn się i podnoszą swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Dzieki temu potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym Pacjentom. Posługujemy się najnowocześniejszymi narzędziami, metodami i technologiami, dzięki czmemu leczenie jest bardziej dokładne i skuteczne.Oferujemy Państwu pełen zakres opieki dentystycznej: stomatologia zachowawcza i estetyczna, chirurgia stomatologiczna, protetyka, profilaktyka chorób przyzębia a także stomatologia dziecięca. Q-Clinic to komfort, spokój oraz czas przeznaczony wyłącznie dla pacjenta. Leczenie odbywa się w pełnym skupieniu i zaangażowaniu. Przyjdź i przekonaj się o wysokiej jakości naszych usług. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Inwitujemy Państwa do zastosowania z posług naszego salonu stomatologicznego. Robimy praktycznie każde możliwe posługi powiązane z leczeniem zębów. Nasz osobisty gabinet stomatologiczny oferuje między innymi zabiegi protetyki a także leczenia kanałowego. Nasz salon przystosowany jest do obsługi klientów niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Dowolne zabiegi wykonujemy z użyciem znieczulenia, pod warunkiem chory się na takowe zadecyduje. Nasza wykształcona oraz kompetentna załoga dentystów oczekuje aby wyleczyć Twoje zęby. Nasz salon odszukasz we Wrocławiu na ulicy Wietrznej 18/1b w dzielnicy Krzyki.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Gliwice »

  Gabinety stomatologiczne DENTINAL (Gliwice) oferują specjalistyczne usługi stomatologiczne: leczenia zębów, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia szczękowa, ortodoncja, implanty, leczenie kanałowe, leczenie dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji jest dentysta, protetyk, ortodonta i chirurg szczękowy. Wizyty w przyjaznej atmosferze, dobrze wyposażonych gabinetach i w dogodnej lokalizacji (dwa punkty w centrum Gliwic). Nasze gabinety dentystyczne DENTINAL już od 1992 roku dbają o uśmiech całej rodziny. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Kraków »

  Powinno się bez wątpienia dbać o zęby z wielu powodów. Już pomijając te estetyczne, warto je myć i chodzić raz za razem na wizyty u dentystów, aby nie mieć z nimi dylematów gdy już będziemy starsi. Dzisiaj nie tylko stomatologowie zajmują się kłopotami naszych zębów, coraz bardziej popularni są ortodonci. W Krakowie działa cieszący się popularnością na całym świecie zespół lekarzy ortodontów - Ortomania. Lekarze Ci odróżniają się wysoką jakością usług i miłym podejściem do pacjenta. Wpadnij na naszą stronę i odwiedź naszą klinikę.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Wybielanie zębów Poznań jest jednym z często wykonywanych zabiegów przez stomatologów w naszym gabinecie Prima-Dent. Stale powiększająca się liczba osób zaczyna zwracać uwagę na to w jakim stanie są ich zęby. W efekcie pacjenci gabinetów zaczynają rozumieć, że zdrowe zęby to nie tylko zęby, które nie bolą, ale też i białe zęby, jaki można pokazać w uśmiechu. Ładne białe zęby stają się w większości najważniejszym elementem wizerunku wielu osób. I to nie tylko tych znanych z pierwszych stron gazet. Zabieg wybielania zębów jest w ogromnej liczbie przypadków wykonywany również przez osoby, które dotychczas ograniczały własne wizyty w gabinetach do minimum.W gabinecie Prima-Dent realizujemy wybielanie zębów Poznań przy użyciu lampy lub szyną nakładkową. Wybielanie zębów jest bezbolesną i bezpieczną dla zęba możliwością usuwania przebarwień (po kawie, herbacie, czerwonym winie czy też paleniu ) a także po leczeniu.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Olsztyn - rodzaje i zastosowanie »

  Pacjenci, którym powinno się wykonać badanie słuchu i zainteresowani są tematem aparaty słuchowe Olsztyn, mogą zajrzeć na stronę internetową www.bib.com.pl, gdzie wyszukają bez trudu dane kontaktowe  placówek prowadzących badania słuchu i takich, w których mogą dobierać aparaty słuchowy. Będące dzisiaj w sprzedaży aparaty słuchowe, to układy scalone połączone z systemem mechanicznym, który na ogół stanowi również obudowę i system budujący zamocowanie. Zasadniczą składową  aparatusłuchowego  jest mikrofon, zamieniający fale dźwiękowe w impulsy elektryczne, wzmacniacz, który powiększa natężenie sygnałów, a oprócz tego słuchawka, której zadaniem jest przekształcanie z powrotem sygnału elektrycznego w dźwiękowy, ale o sile większej niż odebrany na początku. Aparaty słuchowe, sprzedawane dzisiajpodzielić można z uwagi na użytą technologię przede wszystkim na: aparaty analogowe, cyfrowe oraz hybrydowe. Biorąc pod uwagę sposób  przenoszenia fal istnieje podział na wykorzystujące przewodnictwo powietrzne (okularowe, pudełkowe, zauszne, wewnątrzuszne, wewnątrzkanałowe) oraz wykorzystujące przewodnictwo  kostne (okularowe, pałąkowe).

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Lublin: Denticor »

  Prywatny gabinet stomatologiczny, jeden z najnowocześniejszych w mieście. Rejestracja tel.: 81 445 97 70. Adres: Lublin ul. Bursztynowa 1 lok.3 U. Godziny otwarcia: 09:00-19:00.
  Lekarze:

  lek. stom. Katarzyna Galant
  lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Dorota Jackowska-Samczuk
  lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Bożena Wójcik-Kozak

  Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej oddziału Stomatologii w Lublinie. Uczelnię ukończyłyśmy w 1993 roku. Nasz gabinet to wynik wspólnej pasji i wieloletniej przyjaźni. W naszą pracę wkładamy całe serce - stąd motto "stomatologia z sercem". Kwalifikacje zawodowe stale podnosimy na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Obdarzyło nas zaufaniem wielu pacjentów, których leczymy od lat.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Poznań »

  Nasza przychodnia - Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań, poleca najwyższej klasy implanty zębów (Poznań to miasto, w którym jest usytuowana klinika). Nasz dentysta w Poznaniu oferuje poza tym natychmiastowe wybielanie zębów, realizowane dzięki nowoczesnej metodzie wybielania. Można w ten sposób zdobyć kapitalny wynik. Proponowane przez naszą przychodnię korony z porcelany przy właściwej pielęgnacji, powinny służyć wiele lat. Więcej wiadomości jest zamieszczonych na witrynie online. Dla nas priorytetową sprawą jest całkowite zadowolenie klienta, dbamy, aby jego uśmiech prezentował się pięknie.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Gdańsk Dental Ceramic Studio »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą. Skupiamy się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W naszym laboratorium dobieramy i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Jeśli chodzi o wyciski protetyczne preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy współpracę gabinetom stomatologicznym w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu Dental Ceramic Studio dobiera indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »