SEO

Euro-Medical.pl

Euro-Medical.pl Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

Szczegóły strony www.euro-medical.pl:

Podlinkuj stronę www.euro-medical.pl:

Euro-Medical.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Aspergera »

  Najistotniejszym problemem osób, które chorują na zespół aspergera, jest upośledzenie funkcji społecznych oraz emocjonalnych. Na nieszczęście w dorosłym życiu może to być spore utrudnienie, np. podczas szukania pracy, drugiej połówki, itd. Toteż warto jest podjąć określone kroki, które pomogą zredukować problemy z tą dolegliwością. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na ten temat, sprawdź, co z myślą o tobie przygotowaliśmy na kartach naszej witryny www. Dowiesz się jak stosując prostą dietę można uchylić się od leczenia, na przykład lekami antydepresyjnymi, czy neuroleptykami.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Refluks objawy »

  Wielu osób cierpi na zgagę, ma problemy z żołądkiem. Właśnie Oni muszą odwiedzić naszą witrynę poświęconej chorobie zwanej refluks żołądka. Z nami dowiesz się różnych, mniej i bardziej istotnych wiadomości. Wiedz o tym, że w swych bolączkach nie jesteś sam. Blisko 20% populacji w krajach rozwiniętych, ma problem z tą dolegliwością przynajmniej raz w tygodniu. Sprawdź jakie preparaty są stosowane u ludzi posiadających refluks przełyku. Taka wiedza z pewnością przyda się Tobie i Twej rodzinie. Być może po przeczytaniu naszych tekstów pomożesz komuś pokonać tą dolegliwość.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obustronne zapalenie płuc »

  Na stronie zapalenie-pluc.pl można odnaleźć deskrypcję schorzenia jakim jest obustronne zapalenie płuc. Do sztampowych przejawów tego schorzenia wypada zaliczyć zimne poty, dreszcze, krwioplucie, świszczenie przy oddychaniu i podwyższoną temperaturę ciała. Na stronach witryny zwróciliśmy też specyficzną atencję na sposoby użytkowane dziś do radzenia sobie z tą dolegliwością. W przypadku tego schorzenia nieodzowna będzie kontrola lekarska, a od czasu do czasu nawet leczenie szpitalne.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wątroba leczenie »

  Serwis zdrowotny poświęcony wątrobie. Odwiedzający odszuka tutaj charakterystyki symptomów niewydolnej wątroby jak chociażby wodobrzusze bądź żółtaczka, schorzenia wątroby, np. marskość wątroby, zespół Budda-Chiariego i nie tylko.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artretyzm chorobą stawów »

  Ciężki do zniesienia ból stawów to dość często stereotypowy przejaw RZP, czyli reumatoidalnego zapalenia stawów. W witrynie reumatoidalnezapaleniestawow.com.pl zostały opisane standardowe objawy tego schorzenia, do których przynależą: zapalenia stawów, obrzęki, deformacje, jak i procedury terapeutyczne. Reumatoidalne zapalenie stawów może mieć bardzo wiele przyczyn, zatem jego skuteczna terapia wymaga niesłychanie kompleksowego postępowania. Rozumie się samo przez się, że w walce z tą dolegliwością pomocne będą dane zawarte na stronie.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowotwór złośliwy trzustki »

  Mimio, że przypadłości nowotworowe towarzyszą społeczeństwu od dawien dawna, do tej pory nie umiemy ich porządnie leczyć. W naszej witrynie internetowej, czyli www.http://rak-nowotwory.info.pl, przedstawiliśmy wszelkie dane w kwestii nowotworów. Pomimo, że nie jest to jednakowe zgrupowanie dolegliwości mają one jednak niektóre wspólne cechy. Wiadomo, że nowotwór krtani, rak jelita grubego, jak i nowotwór jajnika, modelują się ze względu na transformacje w obrębie pojedyńczej komórki. Przejawy raka krtani, raka skóry oraz raka jajnika na zaawansowanym etapie choroby są analogiczne i połączone z kompleksowym osłabieniem systemu. Zasób wiedzy uzbierany na stronach naszej witryny jest zaprezentowany w sposób przystępny dla prostego eksploatatora, tak by każdy zyskał jak najwięcej danych odnośnie raka.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka nerwic »

  Jedną z dość często występujących schorzeń mentalnych jest nerwica lękowa. Na stronach http//:nerwicalekowa.info zebrano całościowe dane na temat tej choroby. Dokumentnie przedstawione zostały między innymi objawy a także rehabilitacja tej niedyspozycji. Znaczna dostępność materiałów zawartych na stronach witryny została zagwarantowana dzięki użyciu właściwie prostego słownictwa. Materiały są adresowane zwłaszcza dla pacjentów borykających się z nerwicą lękową czy też podejrzewających wystąpienie tej choroby. Poprawnie podjęta rehabilitacja bywa dosyć często wielce efektywna do walki z tą dolegliwością.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Onkolog Olsztyn »

  Pacjentom z Olsztyna albo okolic, zainteresowanych informacjami o działających w mieście gabinetach i przychodniach z dziedziny onkolog Olsztyn polecamy stronę www.bib.com.pl i znajdujące się tam dane.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół touretta »

  Strona przeznaczona jest dla ludzi mających kontakt z ludźmi cierpiącymi na zespół Touretta. Dzięki informacjom zawartym na tej witrynie, mężczyźni i kobiety takie mogą zrozumieć chorobę oraz dodatkowo starać się pomóc osobom cierpiącym na nią. Warto zapoznać się z tymi informacjami i dać ludziom cierpiącym na zespół Touretta szansę na standardowe życie. Można dowiedzieć się jak złagodzić objawy tego zaburzenia oraz dodatkowo jak pomóc osobom chorym w przystosowaniu się do życia pośród osób. Strona przeznaczona jest dla ludzi mających kontakt z ludźmi cierpiącymi na zespół Touretta. Dzięki informacjom zawartym na tej witrynie, mężczyźni i kobiety takie mogą zrozumieć chorobę, a ponadto starać się pomóc osobom cierpiącym na nią. Warto zapoznać się z tymi informacjami i dać ludziom cierpiącym na zespół Touretta szansę na normalne życie. Można dowiedzieć się jak złagodzić objawy tego zaburzenia oraz jak pomóc osobom chorym w przystosowaniu się do życia pośród ludzi.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Objawy zespołu retta »

  Mężczyźni i kobiety cierpiące na schorzenie, takie jak zespół Retta posiadają problemy z władzą nad własnymi rękoma. W późniejszych etapach rozwoju tej choroby ukazują się kłopoty natury fizycznej, a dodatkowo umysłowej. Jest to choroba nieuleczalna, którą można natomiast łagodzić poprzez odpowiednią terapię i rehabilitację. Warto więc stosownie wcześnie rozpoznać chorobę. W związku z tym należy odwiedzić prezentowaną stronę internetowej, na której znajdują się priorytetowe dane na temat zespołu Retta, jego przyczyn i objawów. Zespół Retta jest chorobą nieuleczalną, natomiast dość szybkie rozpoznanie tego schorzenia umożliwi podjęcie środków mających na celu złagodzenie objawów tej choroby. Tymi środkami mogą być różne lekarstwa, a ponadto rehabilitacja. Warto zatem zaznajomić się z prezentowaną stroną, na której można wyszukać przydatne informacje dotyczące tego bardzo nieprzyjemnego schorzenia.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »