SEO

Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Architected Sound »

  Nasi pracownicy są w stanie opracować bardzo dobrej jakości produkty, które pomagają w redukowaniu hałasu oraz poprawiają akustykę w biurach i mieszkaniach klientów. Architected Sound proponuje doradztwo techniczne, projekty aranżacji wnętrz, pomiary akustyczne, pomiary izolacyjności akustycznej oraz dostawę i montaż systemów adaptacji akustycznej.

  Data dodania: 30 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Trenerka personalna Szczecin »

  Trenerzy z tytułem fizjoterapeuty pozwolą Ci łatwo uzyskać swój cel. Dobierając spersonalizowane środki treningowe pracują maksymalnie skutecznie. Pobycie się nadmiaru kilogramów, praca nad kondycją, redukcja bólu stawów i kręgosłupa. Pracując pod okiem naszych specjalistów każdy cel stają się możliwe do osiągnięcia. W pracy codziennej stosujemy teorię z wieloletnim doświadczeniem treningowym. Oprócz doboru najbardziej efektywnych ćwiczeń, przywiązujemy też dużą wagę w zakresie motywacji, dbając, żeby nigdy nie brakowało jej trenującym. Każdy trener osobisty Szczecin gwarantuje wykonanie swoich założeń skutecznie i w miłej atmosferze.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy klient »

  Realizujemy badania socjologiczne dotyczące zachowań pracowników, funkcjonujące na rynku pod nazwą "tajemniczy klient", pozwalające na jak najwłaściwsze zidentyfikowanie ich przyzwyczajeń. Są to badania wykonywane przez kompetentne pracownie badawcze, świadczące badania rynkowe. W metodzie badawczej "tajemniczy klient", tester zachowuje się jak zwyczajny klient, prowadząc jednocześnie badanie. Na bazie uzbieranych informacji widzimy pomyłki, badamy reakcje na kryzys, czy różne problemy.

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres: