SEO

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • MyEkspert- Odzyskiwanie odszkodowań, pomoc rzeczoznawcy, pomoc prawna, mobilni eksperci Daniel Franko »

  Czy jesteś zadowolony ze swojego odszkodowania za kolizję lub wypadek? Jeśli nie to zgłoś się do firmy MyEkspert, odzyskiwanie odszkodowań jest naszą specjalnością. Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają należne odszkodowania. Możesz samodzielnie się odwoływać od wyceny ubezpieczyciela, ale warto zwrócić się do profesjonalnej firmy i uzyskać pomoc rzeczoznawcy, niezależnego od firmy ubezpieczeniowej. Jeśli szukasz rzeczoznawcy na podlasiu, to chętnie służymy pomocą.
  Nasza firma powstała z myślą o wszystkich poszkodowanych osobach. Jako profesjonalna kancelaria odszkodowawcza reprezentujemy klienta przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi nie tylko w nowych sprawach, ale w takich, które zostały już przez ubezpieczyciela zakończone. Stawiamy na pełen profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. W Twoim imieniu wywalczymy, należne Ci odszkodowanie za wszelkie urazy i obrażenia ciała poniesione w wyniku wypadku komunikacyjnego, oraz za straty materialne związane z uszkodzeniem pojazdu. Jeżeli w wyniku wypadku komunikacyjnego straciłeś bliską osobę możesz się starać o zadośćuczynienie. Pomożemy Ci również w przypadku, gdy wypłacone odszkodowanie nie pozwala na przywrócenie mienia do stanu przed uszkodzeniem.
  MyEkspert, z nami uzyskasz większe odszkodowanie, niż gdybyś starał się o nie samodzielnie. Odszkodowania otrzymane przy naszej pomocy pozwolą na odpowiednią rekompensatę skutków zdarzenia, dodatkową gotówkę możesz uzyskać nawet w ciągu 3 dni. Oferujemy profesjonalną usługę prawną, bezpłatną analizę sprawy, oraz wsparcie wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz likwidatorów szkód.
  Daniel Fronko- rzeczoznawca, mobilny ekspert

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Kielce »

  odszkodowanie Kielce - Zawodowo zajmujemy się odzyskiwaniemodszkodowań dla firm i osób indywidualnych. Firmy ubezpieczenioweza wszelką cenę prubują zaniżyć kwotę odszkodowania lub w ogóle go nie wypłacić.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kętrzyn - gdzie szukać agentów i brokerów? »

  Osoby poszukujące informacji dotyczących zagadnieniaza przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, a szczególnie w dziedzinie ubezpieczenia Kętrzyn odsyłamy na informacyjną stronę www.bib.com.pl, gdzie wyszukają spis placówek i agentów ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC »

  Na pewno nie raz frapowałeś się nad tym jak mniej płacić za ubezpieczenie oc. Tanie oc to w najwyższym stopniu pożądana rzecz poprzez wszystkich kierowców. Nie jest to oczywiste bo na rynku funkcjonuje mnogość firm, jakie oferują ubezpieczenia samochodów. Należy aczkolwiek z tychże wszystkich ofert wyłowić taką, jaka nam odpowiada najwłaściwiej. Decydującym czynnikiem jakim kieruje się każdy kierowca jest cena. Tanie oc jest bardzo pożądane bo nikt nie chce wydawać kasy na ubezpieczenia jakie nie należą do najtańszych, przede wszystkim jeżeli czterokołowiec jest nowiutki i ma wielką pojemność silnika. Nasza firma oferuje najtańsze ubezpieczenia na rynku. Naszym użytkownikom oferujemy zyskowne promocje i bonifikaty przy zmianie ubezpieczyciela. Jeśli pragniesz stwierdzić ile zapłacisz za swe oc to poumawiaj się z naszym doradcą bądź wyślij formularz zgłoszeniowy, a odtelefonujemy do Ciebie. Tanie oc które mamy cieszą już wielu kierowców i coraz to więcej z nich darzy nas oddaniem jako że zawsze staramy się wypełnić wymogi naszych klientów.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal pracy: ogłoszenia o pracę »

  Gdzie szukać ogłoszenia o pracę, sprecyzowane oferty pracy? Jakie firmy są wiarygodne? Które zapewniają ubezpieczenia, jakie proponują zarobki, czy w ogóle przynoszą dochody? Praca jest potrzebna, jak przygotować CV? Poczytaj!

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków »

  Zajmujemy się specjalistycznym dochodzeniem odszkodowań. Pomożemy wszystkim odzyskać odszkodowania po wypadku, odszkodowanie za śmierć. Zapewniamy fachową obsługę w dobrej cenie. Nasza kancelaria odszkodowawcza to przede wszystkim doświadczony zespół agentów, którzy od lat pracują w biznesie dochodzenia odszkodowań od firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Znamy się na mojej pracy! Sprawdź nasze referencje, a wypasioną bez wątpienia nie pożałujesz. Dochodzenie odszkodowań, sprawnie i szybko.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław ubiezpieczenia »

  Witryna poświęcona jest ubezpieczeniom rentowym. Ktokolwiek z nas myśląc o przyszłości powinien zadbać o siebie i bliskich kupując odpowiednie polisy. Zapewnia to obronę przed odpowiedzialnością pieniężną za nierozmyślne działania, czy uniknąć wielu niesympatycznych sytuacji. Odwiedzając naszą witrynę szybko wyszukasz odpowiedni dla Ciebie wariant zabezpieczenia, mało tego umówisz się z przedstawicielem Allianz w przystępnym terminie. Domena zawiera multum informacji na temat różnych rodzajów zabezpieczeń przedsiębiorstwa Allianz. Jedyna Strona na której zrobisz polisę online.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komorniki »

  Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje swym klientom najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym. W ramach podstawowej działalności ubezpieczeniowej, obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe, klienci Grupy PZU mają do wyboru blisko 200 rodzajów ubezpieczeń. PZU konsekwentnie dąży do coraz pełniejszego zaspokajania potrzeb klientów, systematycznego podnoszenia jakości usług oraz stałego poszerzania możliwości rozwojowych. Logo PZU należy do najlepiej rozpoznawalnych znaków towarowych w Polsce. PZU to firma najbardziej ceniona za doświadczenie, tradycję, polskie pochodzenie, silną pozycję finansową oraz łatwy dostęp do agentów i oddziałów firmy.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezzpieczenia OC nr 1 w Gdańsku - ROAN - Pośrednictwo Ubezpieczeniowe »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia strony internetowej www.roan-ubezpieczenia.pl. Na naszej witrynie odnaleźć można cenne informację dotyczące ubezpieczeń mieszkań, domów, samochodu, czy też ubezpieczeń turystycznych. Jeśli nie wiesz jakie ubezpieczenie, której Firmy wybrać, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy doświadczonym pośrednikiem ubezpieczeniowym, działającym głównie na rynku Gdańskim. Gorąco zachęcamy państwa do zapoznania się z oferta naszej Firmy!

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - Forum »

  Towarzystwa w ciągu roku są w stanie sprawdzić co czwartego kierowcę, który kupuje OC. Poniektórzy jeszcze przed nawiązaniem umowy wychwytują tych, którzy podają pokrętne dane. Minimalizuje się liczba kierowców, którzy próbują kiwać zakłady ubezpieczeniowe, podając przy zakupie polisy komunikacyjnej nieprawdziwe wiadomości o posiadanej zniżce za bezkolizyjną jazdę. Kierowcy już wiedzą, iż nie warto kantować, bo i tak zostaną na tym przyuważeni. Obniżenie liczby prób ukrycia danych o stłuczkach lub wypadkach to owoc uruchomienia w kwietniu przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) bazy danych o kierowcach, gdzie kumulowane są wiadomości o wszystkich popełnionych przez kierujących uszczerbkach. W przekonaniu Aleksandry Białej, rzeczniczki UFG, aż 19 z 20 towarzystw ubezpieczeniowych, jakie zawarły porozumienia z ufg, korzysta z bazy danych. W 2010 roku sprzedano ponad 18 mln polis komunikacyjnego OC. To demonstruje, iż w ciągu roku od włączenia bazy zweryfikowany został co siódmy kierowca. Niemniej jednak przedstawiciele ubezpieczycieli twierdzą, iż proces pozwala na prześwietlenie co drugiej osoby nabywającej OC. Zakłady ubezpieczeń twierdzą, iż monitorują historię szkodowości nabywców na różnych etapach. Polisy są nadzorowane również w trakcie sprzedaży ubezpieczenia, jak i w trakcie istnienia. Do niedawna serwowanie nierzetelnych danych o bonusie za bezkolizyjną jazdę było jedną z najogromniejszych zgryzot segmentu ubezpieczeń komunikacyjnych. Nawet co dziewiąty kierowca, ażeby taniej kupować polisę, mógł dopuszczać się takiego ruchu. Systematycznie wykorzystywanym rozwiązaniem było pozyskiwanie polisy w kolejnym towarzystwie po wywołaniu zdarzenia. W ten sposób kierowcy, jacy sprawiali niemało wypadków, mogli mieć nadzieję na maksymalną, 60-proc. ulgę za bezkolizyjną jazdę. Nabywca OC komunikacyjne poinformuje, iż nie udostępni pojazdu osobie młodej, żeby ustrzec się zwyżek składki. Zakład nie może go karać, jeśli skutkiem niedotrzymania słowa dojdzie do krzywdy. To się zmieni! W projekcie ustawy zmieniającej ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych winien pojawić się zapis dotyczący skutków trefnej deklaracji konsumenta. Z założeń programu wynika, że ubezpieczyciele pozyskają prawo roszczenia dopłat do składki za OC komunikacyjne, jeśli okaże się, iż zełgaliśmy przy zawieraniu ubezpieczenia w kwestiach istotnych dla wyceny ryzyka, np. co do bezszkodowej jazdy. To byłby koniec bezkarnego wymijania się z prawdą przy zawieraniu umowy. Przy ubezpieczeniach dobrowolnych, na przykład AUTO-CASCO komunikacyjnym, ubezpieczyciel ma prawo nawet do odmowy zapłaty odszkodowania czy też przynajmniej amortyzowania zadośćuczynienia o taki procent, ile wynosiła uniknięta w wyniku kłamstwa zwyżka. Przykładowo deklarując, że pojazdem nie będzie jechała młoda osoba, płacimy niższe składki od 20 do 50 proc. Jeśli będziemy jej użyczali auto i persona ta powoduje zdarzenie (a nie było palącego uzasadnienia użyczenia samochodu, jak np. podwiezienie do lekarza), z reguły odszkodowanie będzie pomniejszone o 20-50 proc. Przy OC ubezpieczyciele usiłują karać nabywców potrzebą sfinansowania wyższej składki po karambolu. Ale okazuje się, iż nie ma do tego podstaw. Brak sankcji za kłamstwo przy zawieraniu umowy OC to trudność dla zakładów ubezpieczeniowych, które coraz bardziej różnicują stawki ze względu na ryzyko. Pytają nie tylko o zapracowane zniżki, ale też o to, czy autem będzie jeździł niedojrzały kierowca bądź czy będziemy jeździć nim za granicę. Ten ostatni komponent to nowość wprowadzona np. przez AXA, CU Direct, Liberty Direct, ze względu na podniesienie ilości szkód z OC spowodowanych za granicą, po naszym wejściu do UE. Od maja 2004 r. możemy jechać do krajów UE ze zwyczajną polisą OC, bez konieczności nabywania Zielonej Karty. Te komponenty.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szablony - Wordpress, SEOkatalog, Generator RSS/HTML... »

  Szablony.in prezentuje zestaw szablonów graficznych do wykorzystania zupełnie za darmo. Dlaczego powinieneś korzystać z naszych szablonów? Nasze projekty są zgodne ze standardami W3C XHTML oraz CSS co czyni prawidłowe ich funkcjonowanie we wszystkich przeglądarkach (nawet IE 6). Szablony można zainstalować bardzo prosto, są dostosowane pod SEO przez administrację, znajdują się na naszych serwerach co również daje Ci gwarancję, uniknięcia przykrych niespodzianek w postaci ukrytych skryptów wykorzystujących Twoją stronę do rozsyłania spamu, wrzutek kodu, wirusów itd. W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić kilka stron, które mogą być źródłem wysokiej jakości szablonów do stron opartych na systemie WordPress, SEOkatalog i Generator RSS/HTML. Jak wiadomo treść jest najważniejszym składnikiem każdej strony internetowej, ale to aby mogła ona być czytelnie i estetycznie przedstawiona jest zadaniem szablonu graficznego. Jeśli chodzi o szablony darmowe to oczywiście największą zaletą jest możliwość pobrania ich oraz używania na stronie bez ponoszenia opłat. Niestety w tej grupie najczęściej ciężko znaleźć szablony wysokiej jakości ? zarówno pod kątem wyglądu jak i wbudowanych funkcji. Mimo to bardzo często można spotkać takie, które mocno się wyróżniają. Warto więc poświęcić trochę czasu na poszukiwania...

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdarzenia medyczne »

  Miałeś operację, zabieg, ktoś źle zdiagnozował twoją chorobę, niepotrzebnie brałeś lekarstwa, które tobie w żadnym wypadku nie pomagały, pielęgniarka źle wkłuła ci igłę i dostałeś zapalenia żyły? Wszyściutko to jest argumentem do dochodzenia posiadanych praw przed właściwą komisją do badania zdarzeń medycznych. Dlaczego zwlekać z decyzją, jeżeli ona opóźnia tylko wypłacenie należącego ci się odszkodowania. Zdecyduj się już dzisiaj na oferowane przez nas usługi i tym samym odwiedź założony przez nas portal internetowy. Oferujemy niskie prowizje i szybkie działanie.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Więcej ze szkody OC »

  ten blog jest skierowany do ludzi poszkodowanych którym wypłacili za mało odszkodowania OC
  warunki tez trzeba spełniać żeby dostać więcej

  -musi do być odszkodowanie gotówkowe (czyli ubezpieczalnia przelała bądź przekazem wysłała pieniądze - nie może to być odszkodowanie bezgotówkowe)

  -nie potrzeba wszystkich dokumentów (wystarczy numer szkody i nazwa ubezpieczalni)

  -wszystkie szkody nie starsze niż 3 lata

  wiec chyba wymagania nie duże :)
  i wtedy możemy zacząć odzyskiwać szkodę

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Kancelaria Salus od kilku lat stara się pomóc swoim Klientom w procesie dochodzenia należnych im roszczeń odszkodowawczych. Nasze usługi kierujemy do osób pokrzywdzonych i poszkodowanych, które w związku z zaistnieniem pewnych zdarzeń doznały straty materialne i niematerialne. Nasi fachowcy wykorzystują bezpieczne środki, aby całkowicie usatysfakcjonować swoich Klientów. Jesteśmy grupą specjalistów od dochodzenia odszkodowań.
  Dochodzimy różnych postaci świadczeń związanych z wypadkami w ruchu drogowym, błędami medycznymi, wypadkami w pracy i w drodze do pracy, utratą osoby bliskiej, zaniedbaniami w miejscach publicznych, wypadkami w gospodarstwach rolnych, bezumownym korzystaniem z nieruchomościami, skutkami zaistnienia siły wyższej, kradzieżą mienia, uprawianiem sportów i z niepoprawnym działaniem produktów.
  Klienci kancelarii Salus mogą liczyć na pełną obsługę roszczeń rekompensujących poniesione przez nich straty. Nasi specjaliści zajmują się dochodzeniem roszczeń takich jak: odszkodowania, zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów leczenia. Dodatkowo zaproponować im usługi wewnętrznej kancelarii adwokackiej, w której dowiedzą się o przysługujących im prawach.
  Usługi świadczone przez firmę Salus dotyczą obsługi prawnej, analizy spraw, doboru odpowiednich środków i reprezentacji Klientów przed odpowiednimi jednostki administracji i wymiaru sprawiedliwości. Korzystamy jedynie z sprawdzonych metod i gwarantujemy szybkie przeprowadzenie sprawy. Dla nas Klient jest najważniejszy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piekielnie Dobry Blog »

  Ciężar dowodu w postępowaniu likwidacyjnym Art 6 kc zakłada jedną z integralnych zasad prawa cywilnego w brzmieniu: ?ciężar dowiedzenia faktu spoczywa na osobie, która z faktu tego wywodzi skutki prawne?. Symbolizuje to, iż każdy, kto dochodzi swych praw winien unaocznić rzeczywistość faktu, na który się powołuje, uzasadniając bytowanie tych praw. Powyższa zasada jest rygorystycznie scalona z przepisami kodeksu postępowania cywilnego, który w Części pierwszej, Księdze pierwszej, Tytule VI, Dziale III reguluje kwestie przedmiotu i oceny dowodów, jak również postępowania dowodowego. W postępowaniu cywilnym obowiązuje zasada kontradyktoryjności, co świadczy że gromadzenie twierdzeń rzeczywistych i środków dowodowych służących sprawdzeniu tych twierdzeń leży w gestii stron procesu, sąd tymczasem przy badaniu zasadności powództwa sprowadza się do faktów i dowodów, jakie strony przedstawiły dla uzasadnienia swych żądań. Ciężar udowodnienia jest zatem powinnością nałożoną na stronę przez prawo procesowe, jeśli strona ta chce funkcjonalnie dojść przed sądem swych praw. W procesie cywilnym ciężar dowodu rozłożony jest w zależności od tego jaki fakt jest dowodzony. Zazwyczaj na stronie powodowej spoczywa ciężar wykazania faktu powodującego powstanie skutków prawnych, np. wyrządzenia szkody (fakt prawotwórczy), z reguły zaś na pozwanym spoczywa ciężar wykazania braku przesłanek stanowiących o istnieniu skutku prawnego, np. niepoczytalności sprawcy (fakt prawotamujący), lub przesłanki stanowiącej o ustaniu prawa np. spełnienia świadczenia (fakt prawoniweczący). Wspomniana wyżej ogólna zasada ciężaru dowodu określona w artyk. 6 k.c. niejednokrotnie ulega jednak modyfikacji. Ma to miejsce wówczas, gdy prawo materialne kształtuje odmiennie ciężar dowodu w odniesieniu do konkretnie wskazanych stosunków prawnych. Szczególne reguły dowodowe zawarte są na przykład w przepisie art 429 kodeksu cywilnego regulującym kwestię odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez osobę trzecią w trakcie wykonywania powierzonej jej czynności. W tym przypadku osoba powierzająca wykonanie czynności, aby zwolnić się z odpowiedzialności musi uświadomić, że nie ponosi winy w wyborze, albo że wykonanie czynności powierzył podmiotowi, wykonującemu zawodowo takie czynności. Kwestie dowodowe są bardzo istotne także w postępowaniu likwidacyjnym prowadzonym przez zakład ubezpieczeń.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakie ubezpieczenie na życie jest najlepsze »

  Nasza firma Warta Ubezpieczenia na Życie poleca świetne ubezpieczenia grupowe Warta. Propozycja jest zaadresowana do rozmaitych właścicieli firm, którzy myślą przyszłościowo. Wszelkie konieczne informacje są opublikowane na stronie internetowej. Ubezpieczenia na życie to na pewno kapitalna inwestycja w przyszłość. Nasza firma odróżnia się sporym doświadczeniem, które uzyskała oferując produkty wysokiej jakości. Nasi agenci dojeżdżają do klienta, bez wątpliwości pomogą odpowiedzieć na zapytanie ? jakie ubezpieczenie na życie najkorzystniej jest kupić.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kozackie Ubezpieczenia »

  Uproszczona likwidacja szkody Ergo Hestii. Odpowiednio z filozofią biznesową Ergo Hestii łączną sekcją propozycji ubezpieczeniowej jest serwis likwidacyjny. Zapewniając klientom w kłopotliwym momencie szkody pomoc, testuje on ich zaufanie do ubezpieczyciela. Aby do granic możliwości uprościć niezbędne formalności i skrócić całą procedurę, w wielu przypadkach Ergo Hestia stosuje uproszczoną likwidację bez oględzin. Uproszczona likwidacja szkód w Ergo Hestii to: Brak potrzeby dokonywania oględzin szkody ? wystarczy zgłosić ją przez telefon bądź za pośrednictwem wyjątkowego w Polsce procesu eKonta ubezpieczeniowego; zamiast spotykać się z likwidatorem można od razu wziąć się do naprawy samochodu czy usuwania zniszczeń np. w zalanym mieszkaniu. Możliwość wdrożenia uproszczonej procedury w wypadku szkód majątkowych o szacunkowej wartości nawet do 3.000 zł. w wypadku szkód zgłoszonych przez eKonto brak potrzeby ukazywania dokumentów papierowych ? cała korespondencja złączona z likwidacją odbywa się w postaci elektronicznej.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Diabelsko Dobre Ubezpieczenia »

  Kradzież a przywłaszczenie w ubezpieczeniu Auto casco. Ubezpieczenie ac jest jednym z najpopularniejszych i najentuzjastyczniej nabywanych ubezpieczeń. Produkt ten przedkładany jest przez doborową większość ubezpieczycieli działających na polskim rynku w obrębie ubezpieczeń majątkowych. Popularność tego ubezpieczenia wynika również z faktu, iż pojazdy, regularnie niezbędne w codziennym funkcjonowaniu, nierzadko stanowią mienie nabyte kosztem pewnych wyrzeczeń, lub długotrwałego odkładania środków finansowych. To systematycznie przesądza o chęci maksymalnego zabezpieczenia swego dorobku i stanowi asumpt do zawarcia umowy ubezpieczenia auto casco z uwzględnieniem przede wszystkim odszkodowania w przypadku utraty pojazdu, niezależnie od okoliczności w jakich doszło do utraty pojazdu. Z lektury treści ogólnych warunków ubezpieczenia ac proponowanych przez kilkunastu ubezpieczycieli wynika, że w produktach tych towarzystwa ubezpieczeń, przewidując odszkodowanie w wypadku kradzieży, wyłączają jednak swą odpowiedzialność, gdy utrata pojazdu nastąpi w wyniku przywłaszczenia. Niektórzy ubezpieczyciele decydują sie w sposób jednoznaczny zawrzeć w wyłączeniach te przyczynę straty pojazdu, stosując terminologie przywłaszczenia dość rozbudowaną i w miarę przystępną dla statystycznego ubezpieczającego. Taką terminologie ? choć mogącą jakkolwiek sprawić nieco problemu z jej zrozumieniem z uwagi na specyficzne jej sformułowanie ? wprowadziła np. Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group. Ubezpieczyciel ten, w § 8 ust. 8, pkt 10, lit. a) o.w.u. ubezpieczenia pojazdów ?Compensa Komunikacja? zawarł zapis, że przywłaszczeniem jest ?włączenie do swego majątku pojazdu, jego części lub wyposażenia, jeżeli przywłaszczona rzecz uprzednio znajdowała się w ustawowym władaniu sprawcy?. Identyczne zamierzenie wprowadziło PZM TU S.A. Vienna Insurance Group. PZU S.A. zaś w swym ubezpieczeniu autocasco przywłaszczenie zdefiniowało jako ?bezprawne włączenie pojazdu do swego majątku lub wykonywanie wobec niego w inny sposób uprawnień właściciela przez osobę prawnioną do korzystania z samochodu ?w tym wypadku jakkolwiek duże zastrzeżenia budzi wprowadzenie alternatywy w postaci wykonywania innych uprawnień właścicielskich ? jest to rozszerzenie niezrozumiałe i przez to budzące poważne wątpliwości. Również UNIQA TU S.A. sformułowało terminologie przywłaszczenia w sposób dość przystępny zawierając w ogólnych warunków ubezpieczenia Auto Casco zamierzenie, iż przywłaszczeniem jest ?rozporządzenie cudzym mieniem jak własnym, gdy to mienie kiedyś legalnie znalazło sie we władaniu sprawcy? .Pomimo dość jasnego zdefiniowania pojęcia ?przywłaszczenie?, może warto byłoby jeszcze dla ułatwienia zastąpić sformułowanie ?rozporządzenie cudzym mieniem? np. sformułowaniem ?rozporządzenie mieniem ubezpieczonego?. Większości aczkolwiek przypadków terminologie przywłaszczenia zawartą w owu ograniczają sie niestety wyłącznie do odesłania ubezpieczającego do odpowiedniego przepisu ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. ? Kodeks karny (dalej: k.k.), który penalizuje ten czyn zabroniony. W konsekwencji ubezpieczający zostaje odesłany do lektury kodeksu karnego, tj. do przepisu art. 284. Rozwiązanie takie zostało zastosowane przez MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w ubezpieczeniu ?Mój samochód? ? w § 3 ust. 28 ogólnych warunków ubezpieczenia zdefiniowano bowiem przywłaszczenie jako ?zachowanie wyczerpujące znamiona czynu określonego w art. 284 k.k.?Podobny zapis zastosowało STU ergo Hestia S.A. określając w ubezpieczeniu auto-casco dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw przywłaszczenie jako ?działanie wyczerpujące znamiona czynu określonego w art. 284 k.k.? HDI Asekuracja TU S.A. zaś, w § 2 pkt 4 ogólnych warunków ubezpieczenia.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie uk »

  Jesteś Polakiem zamieszkałym na obszarze Wielkiej Brytanii? Ubiegasz się o odszkodowanie w Anglii? Trafiłeś w dobre miejsce. Wybierając nasze usługi otrzymujesz zabezpieczenie profesjonalizmu z naszej strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wielu spośród zainteresowanych zdobyło odszkodowanie w Anglii. Ponadto umożliwiamy komfort porozumiewania się w rodzimym języku. Podejmujemy działania zmierzające do osiągnięcia przez Ciebie zadowolenia i satysfakcji z wykonanej przez nas pracy i zrealizowanych usług.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mocarne Ubezpieczenia »

  Pomniejszenie ceny części koniecznych do renowacji wehikułu (tzw. potrącenie amortyzacyjne lub merkantylny ubytek ceny) w wypadku likwidacji szkody w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadacza samochodu mechanicznego Rzecznik Ubezpieczonych od większego okresu zajmuje się dylematem dokonywania przez zakłady ubezpieczeń potrąceń amortyzacyjnych (zwanych też czasami urealnieniem na części lub merkantylnym ubytkiem ceny) części zamiennych przy rachowaniu kwoty należnego zadośćuczynienia dochodzonego przez osobę pokrzywdzoną w ramach umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właścicieli aut mechanicznych. W praktyce oznacza to, iż w ocenie zakładu ubezpieczeń zastosowanie nowych części do renowacji auta w sytuacji, podczas gdy pojazd nie jest wehikułem dopiero co zakupionym (nowym) doprowadzi bezpodstawne wzbogacenie się poszkodowanego, bowiem naruszone części auta były już częściowo zużyte. Urealnienie ceny części zamiennych stosuje się w powiązaniu z okresem eksploatacji wehikułu, jako że w ocenie zakładów ubezpieczeń normalne jest, że także sam pojazd jak i zamontowane w nim części tracą z upływem czasu na ceny, a tym samym z tych względów, biorąc pod uwagę wiek i markę wehikułu przy wyliczaniu wartości części na potrzeby zadośćuczynienia, bytuje konieczność stosowania wskaźników urealniających ich wartość. W argumentacji demonstrowanej przez zakłady ubezpieczeń osobom poszkodowanym można odnaleźć wytłumaczenia wskazujące, iż jednostką używania w ocenach wysokości szkód komunikacyjnych likwidowanych w ramach OC sprawcy wypadku / kolizji drogowej wskaźników urealniających wartości części, nie jest uniknięcie wzbogacenia pokrzywdzonego poprzez użycie do renowacji części nabytych po cenach najwyższych, i zasadniczą kwestią jest stosowanie optymalnego, ekonomicznego sposobu przywrócenia wehikułu do stanu sprzed straty. Ponadto, można spotkać argument dotyczący konieczności badania obecnych rynkowych realiów ekonomicznych, podkreślający przy tym, że ustalenie kosztów renowacji kilkuletniego wehikułu na maksymalnym poziomie cenowym, stosowanym przez autoryzowane stacje obsługi pojazdu, wykracza poza normalne następstwo szkody określone w art. 361 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. ? Kodeks cywilny . W konsekwencji wyliczone ceny części potrzebnych do naprawy samochodu, a w następstwie tego i należna kwota zadośćuczynienia zostaje zmniejszona o określony procent ubytku ceny części wyliczony przez zakład ubezpieczeń według sobie tylko znanych współczynników. Z praktyki działań zakładów ubezpieczeń zaobserwowanej przez Rzecznika Ubezpieczonych w trakcie prowadzonych postępowań skargowych można wskazać, że najczęściej pułap amortyzacji określany jest na poziomie 50 ewentualnie 60%.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: