SEO

Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Biuro tłumaczeń pozwalające przeprowadzić profesjonalne tłumaczenie dokumentów w tym tłumaczenie pisemne i tłumaczenia specjalistyczne. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Warszawie, jednak jako iż jest biurem tłumaczeń elektronicznym pozwala składać zlecenia poprzez Internet z dowolnego miejsca.
  Biuro tłumaczeń TideTranslator specjalizujące się w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych dla firm. Nasyzm klientom oferujemy wysokie przygotowanie zawodowe tłumaczy, szybką realizację zleceń oraz pełną kontrolę nad procesem realizacji zlecenia. Cechy te sprawiają że cieszymy się zaufaniem wzrastającej grupy zadowolonych Klientów. Tłumaczenia dokumentów z TideTranslator można można dokonywać w integracji z systemami ERP i CRM. W ofercie są różne rodzaje tłumaczeń specjalistycznych z wielu dziedzin nauki oraz biznesu. Tłumaczenia listów, umów, porozumień oraz pism. Tłumacze, z którymi współpracujemy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie.
  Tłumaczenia pisemne i specjalistyczne dla przedsiębiorstw znajdują się w ofercie biura tłumaczeń TideTranslator. Wykonujemy tłumaczenia listów, pism, umów oraz porozumień. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne. Oferujemy tłumaczenia na terenie Warszawy. Wysoki poziom tłumaczy posiadających specjalistyczną wiedzę oraz szybka realizacja zleceń gwarantują zadowolenie. Tłumaczenie dokumentów z TideTranslator daje pełną możliwość kontroli nad procesem realizacji zlecenia.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Szanowny Kliencie, jesteś z miejscowości Prudnik i poszukujesz tłumacza niemieckiego? Mamy korzystną wiadomość dla Państwa: obojętnie, gdzie mieszkasz, nasz tłumacz niemieckiego zrealizuje zamówione tłumaczenie jak z bicza trzasnął i solidnie, a nasze biuro tłumaczeń dostarczy je Tobie pod wskazany adres do dowolnej miejscowości: Świdnik, Wrocław czy Koluszki w dowolnym województwie: świętokrzyskie czy wielkopolskie. W ogóle tłumaczenia wykonujemy również z innych jęz. jak np. z angielskiego, katalońskiego, ukraińskiego, malajskiego, angielskiego, angielskiego australijskiego, birmańskiego. Dokumenty można dostarczyć do tłumaczenia w przeróżnych - także nietypowych - formatach elektronicznych jak na przykład (8 [A86 assembler source code file;]). Nasz słubicki oddział agencji tłumaczeń współpracuje z translatorami z najodleglejszych krajów: Litwa, Andora, Belize, Czarnogóra. Z racji tej ceny tłumaczeń z jednych języków są wyższe, a z innych niższe (zerknij: Cennik tłumaczeń w odpowiedniej zakładce na wortalu). Korzystamy jak zwykle z pomocy weryfikatorów (jak np. rzeczoznawca, strażnik pocztowy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami tudzież technik budownictwa okrętowego), którzy tłumaczony tekst poprawiają pod kątem merytorycznym. Z usług naszych korzystały dotychczas instytucje (jak np. Batalion Przeciwepidemiczny czy Urząd Skarbowy i spółki z przeróżnych obszarów (np. Recycling, Produkcja wyrobów z metalu, Odziarnianie bawełny, Filmy - producenci, dystrybutorzy).

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń poznań »

  Tłmaczymy teksty o różnorodnej tematyce: od naukowo-technicznych po literackie. Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów o charakterze prawniczym i finansowym, a także reklam i stron www...
  Każdy tekst tłumaczony jest przez tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie, a następnie poddawany wnikliwej weryfikacji oraz redakcji...
  Sprawdzamy teksty ogólne i specjalistyczne, specjalizujemy się w korektach artykułów naukowych, prac dyplomowych oraz tekstów do publikacji...
  Poprawiamy wszelkie błędy językowe i sprawdzamy tekst tak, aby mieli Państwo pewność, że nie znajdzie się w nim żaden błąd językowy lub stylistyczny. Korekta tekstu obejmuje 3 etapy: proofreading, copy-editing i flow...
  Domeną naszej działalności jest biuro tłumaczeń poznań,.
  http://www.englishprep.pl/kontakt.html

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Kraków »

  Wiedz który tłumacz kraków będzie najbardziej korzystny. Kiedy szukasz precyzji w wykonywaniu zleceń, kliknij w tłumacz przysięgły kraków, tłumacz niemiecki kraków, a z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zapewniamy wysoką jakość!

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe w Kielcach - Biuro tłumaczeń Translator Niemczyn Elżbieta »

  Biuro Tłumaczeń TRANSLATOR z Kielc funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Nasza oferta obejmuje: -tłumaczenia przysięgłe-tłumaczenia zwykłe-przygotowania do pracy w krajach niemieckojęzycznych-naukę języka niemieckiego -przygotowania do egzaminów państwowych i maturalnych z języka niemieckiego.Profesjonalny zespół doświadczonych tłumaczy oraz duże doświadczenie na rynku pozwoliły nam na dynamiczny rozwój i poszerzanie naszych usług translatorskich - o edukacyjne. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.translatorkielce.pl.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słabi tłumacze »


  napisów" mce_href="auto" href="auto">Tłumaczenie napisów to trudna spawa. Nieprosto dziś wyszukać biuro tłumaczeń które zrobi to doskonale. Cóż tłumacze na dzień obecny to kiepska klasa a to dlatego że narobiło się dużo szkół wyższych które rozdają tytuł magistra języka angielskiego byle komu. Cóż obecnie uczy się dla kasy nie dla edukacji. Trudne czasy nastały dla nauki.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Wzrastającą popularnością w wyszukiwarkach cieszy się hasło " tłumaczenia angielski". Dzieje się tak dlatego że znajomość zagranicznych języków jest wciąż bardziej pożądana. Uczniowie szukają poprzez sieć profesjonalistów, którzy daliby radę doskonale poradzić sobie z artykułami w odmiennych językach. Zdając sobie sprawę, że angielski jest nam nie straszny, zdecydowaliśmy się zrobić stronę internetową oferującą tanie tłumaczenia. W ów sposób za naprawdę małą cenę możecie mieć idealnie przetłumaczony artykuł. Co najważniejsze nie unikamy tłumaczeń trudnych tekstów, w portfolio posiadamy kilkanaście przetłumaczonych artykułów medycznych. Jestem zdania, iż jeżeli nam zaufacie nie będziecie żałować tej decyzji.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, włoski tłumaczenia do rejestracji pojazdów, samochody, motocykle »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Tłumaczę dokumenty samochodowe do rejestracji pojazdów (samochody, skutery, motorowery, motocykle z Włoch). W przypadku, gdy klient może do mnie przyjechać tłumaczę na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Nie zawsze na hasło włoski tłumacze czy tłumacz włoski możesz szybko kogoś znaleźć. Klienci, dla których wykonuje z włoskiego i na język włoski tłumaczenia to komisy samochodowe, agencje celne, firmy i osoby prywatne sprowadzające samochody używane z zagranicy, motory z Włoch lub kupujące je w autokomisach. Zapraszam na moją stronę oraz do kontaktu tel. kom. 691/083-339, e-mail: murano@wp.pl

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • LinguaSERV - tłumaczenia »

  LinguaSERV jest to biuro tłumaczeń zlokalizowane w w województwie lubuskim. Proponujemy takie usługi jak tłumaczenie dokumentów, oraz szkolenia niemieckojęzyczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia do organizowania kursów i tłumaczeń specjalistycznych przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Oferujemy państwu każdego typu tłumaczenia pisemne oraz ustne. Nasza firma współpracowała z wieloma instytucjami i firmami krajowymi i niemieckimi. Proponujemy szkolenia językowe o różnym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Proponujemy również szkolenia wakacyjne oraz ukierunkowane na przygotowanie do matury. Możemy przygotować też szkolenia indywidualne, a dla przedsiębiorców zgodne z wymaganiami zleceniodawcy.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie tłumaczeniowe »

  O tym jak niezwykle istotne są obecnie języki obce, przekonał się już każdy młody człowiek. Wychodząc naprzeciw potrzebom?wymaganiom współczesnego świata, uruchomiliśmy innowacyjne centrum tłumaczeń. Dajemy praktyczną wiedzę o tym w jaki sposób dokonywać najtrafniejszych tłumaczeń, jakie są techniki, a także co robić by dobrze zabrać się do pracy. Zaczerpnięta u nas wiedza sprawi, że konkurencja, mimo iż spora nie będzie Ci grozić w najmniejszym calu. Zajrzyj na naszą witrynę i sprawdź co mamy Ci do zaproponowania.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Symultaniczne »

  Naszym użytkownikom, którymi są ministerstwa oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa oferujemy profesjonalne tłumaczenie tekstów i wynajem sprzętu konferencyjnego. Na rynku istniejemy już od bardzo wielu lat, w trakcie tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie oraz szerokie kompetencje w realizacji różnorakich zadań tłumaczeniowych. Użytkownikom oferujemy całkowicie profesjonalne podejście, które pozwoli na efektywną kooperację. Korzystanie z naszych usług jest oprócz tego całkowicie bezpieczne, gdyż posiadamy dobrowolne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawne i ekonomiczne Kraków »

  Firma tłumacz przysięgły języka angielskiego. Firma przedkłada tłumaczenia przysięgłe ustne i pisemne. Działalność ta specjalizuje się tłumaczeniami z obszaru prawa i ekonomii charakteryzujące wielorakie branże takie jak pieniężna, bankowość, rachunkowość, zarządzanie czy marketing. Działa na zasadzie upełnomocnienia wykazanego wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod stosownym numerem. Doświadczenie firmy to wieloletnia praca nad językiem i powiązanego z nimi wszelkiego rodzaju tłumaczeniami. Więcej szczegółów na witrynie www.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje i tłuamczenia z niemieckiego i niderlandzkiego »

  Oferujemy tłumaczenie niemiecki rzeszów oraz tłumaczenie niderlandzki rzeszów u kogoś kto sie na tym zna. W naszym biurze możesz zapisać się też na lekcje niemieckiego rzeszów oraz lekcje niderlandzkiego rzeszów a szybko się nauczysz!

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie korekta »

  Korekta tekstu w tłumaczeniu to oznaczenie błędów składu zecerskiego na odbitkach próbnych (zwanych korektorskimi), za poradą znormalizowanych znaków korektorskich; czynność poprawiania błędów w składzie zecerskim.
   

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie niemiecki »

  Na rynku elektronicznych programów do tłumaczeń oraz tysięcy ogłoszeń coraz ciężej dostać się do godnego zaufania tłumacza. Sprawdź tłumacz niemiecki, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenie niemiecki i zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: