SEO

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · następna strona »
 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ustawa o odpadach »

  Zajmujemy się dla naszych klientów przygotowania dokumentacji techniczno-projektowych w celu uzyskania pozwoleń i decyzji, kompleksową obsługą prawną  szkolenie opłaty za korzystanie ze środowiska, sporządzeniem i prowadzeniem dokumentacji oraz dodatkowo naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska. Umożliwia o naszym klientom na zaoszczędzenie swojego cennego czasu  za małą opłatą.   Zapraszamy do  zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Centrum »

  Firma poleca swoje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia bhp, p.poż, przeprowadzamy ocenę ryzyka zawodowego i sporządzamy odpowiednią dokumentacje. Ponadto sporządzamy dokumentację powypadkową i prowadzimy rejestry wypadów przy pracy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Norma Pro »

  Oferujemy pakiet zajęć doszkalających z użytkowania oprogramowania do tworzenia kosztorysów budowlanych Norma PRO. Szkolenia adresowane są dla właścicieli owego oprogramowania, którzy posługują się nim w swoich działaniach, a mają potrzebę polepszenia wiedzy i poznania skomplikowanych funkcjonalności. Program Norma Pro cieszy się szerokim gronem zwolenników w działalnościach budowlanych, ma szereg przydatnych funkcji, a jej obsługa jest intuicyjna. Nasze szkolenia są przeprowadzane są o autorski scenariusz i mają charakter warsztatów. Każdy uczestnik pracuje samodzielnie na komputerze, wykonując poszczególne etapy zadań. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Niemcy »

  Pracowałeś zagranicą? Płaciłeś tam podatki ? Zaoferujemy Ci zwrot podatku - gwarantujemy fachową i kompleksową obsługę. Niską prowizję. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy w oparciu o najnowsze przepisy i regulacje. Odzyskamy szybko i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, na pewno nie pożałujesz. Wnioski składane przez nas w imieniu Klientów są bardzo rzadko odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie norma standard »

  Oferujemy zestaw godzin szkoleniowych z użytkowania oprogramowania do kreacji kosztorysów budowlanych Norma PRO. Szkolenia adresowane są dla posiadaczy owego programu, którzy posługują się nim w swoich działaniach, a mają pragnienie poszerzenia umiejętności i poznania skomplikowanych mechanizmów. Program Norma Pro cieszy się dużą popularnością w firmach budowlanych, ma bazę potrzebnych możliwości, a jej obsługa jest intuicyjna. Nasze szkolenia są przeprowadzane są o własny scenariusz i mają charakter warsztatów. Każdy uczestnik pracuje samodzielnie na komputerze, wykonując poszczególne ćwiczenia. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia nlp »

  Założenia funkcjonowania naszej firmy od samego początku mówiły o rozwoju osobistym i do tej pory nie uległy zmianie. Stawiamy wyłącznie na rozwinięcie umysłów naszych klientów a osiągamy dane cele wykorzystując do tego najefektywniejszą formę rozwoju, to znaczy szkolenia. Trenerzy pracujący w naszej firmie są osobami, które bez problemu przekazują swoją wiedzę, a sami mogą pochwalić się osobistymi nie małymi osiągnięciami. Obecnie w naszej ofercie znajdują się kursy związane z efektywnym telemarketingiem, oraz szkolenia związane z rozwojem osobistym. Szczegółowe opisy prowadzonych przez nas kursów odnajdziecie państwo na naszej stronie internetowej, na której znajduje się także formularz kontaktowy.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia online »

  Proponujemy najatrakcyjniejszą na giełdzie należność, nie odróżniając się ani nieznaczniewartością w porównaniu do przedsiębiorstw, jakie funkcjonują na giełdzie szkoleń online już od dłuższego czasu!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching menedżerski »

  Centrum MIND zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa zainteresowane polepszeniem jakości świadczonych usług, przez wdrażanie systemu zarządzania jakością a także wydajniejszą pracą pracowników. Nasze przedsięwzięcie skupiamy wokół: Business Coaching, Quality Management oraz szkolenia kadry menadżerskiej jak również personelu pracowniczego. Kierowany przez naszych biegłych trenerów coaching poznań, to mocno sprofilowany produkt adresowany do kadry menedżerskiej, pozwalający, w oparciu o konkretne potrzeby jak również predyspozycje biznesu, formować u pracowników konkretne cechy osobowości, jak również predyspozycje empatyczne a także mentalne.
   

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektywna sprzedaż »

  LMI jest największą i najbardziej prężną jednostką proponującą projekty rozwoju osób i firm. Firma założona została w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak obecnie prowadzi działalność w przeszło 70 państwach na wszelkich kontynentach. Założyciel LMI, Paul J. Meyer, jest docenionym autorytetem w domenie rozwoju osobistego i zawodowego. Jego nauka bazuje zwłaszcza na podstawowych atrybutach i regułach dotyczących przywództwa, wyznaczania celów i motywacji. LMI pracuje z tysiącami firm i organizacji ze wszelkich gałęzi gospodarki i ma swój istotny wkład w szkoleniu liderów, osiągających fenomenalne efekty.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Nasze przedsiębiorstwo tworzą doświadczeni ludzie, którzy mają za sobą wieloletnią pracę przy wdrażaniu zintegrowanych systemów zarządzania, oraz szkoleniu z tego zakresu. W zakres naszych usług wchodzi także doradztwo w zakresie takich właśnie systemów. Naszym klientom pomagamy przy wprowadzaniu odpowiednich regulaminów, tworzeniu dokumentów, jak i nadzorujemy te prace. Do naszych kompetencji należy także pomoc, doradztwo i szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz z zakresu ppoż.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Katalog wyłącznie dotyczący zagadnienia jednostek treningowych. Dane zawarte w naszym portalu będą przede wszystkim przydatne osobom planującym w rychłym okresie zorganizować trening. Staraliśmy się tak sporządzić strukturę katalogu aby w transparentny i przejrzysty sposób dowolna osoba zainteresowana była w stanie odszukać interesujące ją wiadomości. Strona zawiera między innymi: spis hoteli z całej Polski z podziałem na województwa, rejestr instytucyj szkoleniowych z podziałem na branże oraz region funkcjonowania. Oczywiście jesteśmy też otwarci na propozycje zmian w naszym katalogu, oczekujemy na każde opinie i prosimy o ich przesyłanie za pomocą formularza kontaktowego.
  Zapraszamy dodatkowo do dodawania swoich jednostek do bazy.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp »

  4system jest firmą koncentrującą swoją działalność na usłudze, jaką jest e-learning. Dostarczamy na rynek skuteczne systemy i oferujemy ciekawą paletę szkoleń biznesowych, dzięki którym możliwe jest osiąganie imponujących statystyk sprzedażowych w handlu, ubezpieczeniach i wielu innych dziedzinach. Na całym świecie posiadamy liczne grono zadowolonych klientów, w tym ponad 500 klientów korporacyjnych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo między innymi takie usługi i szkolenia, jak: lms, ocena 360 oraz szkolenie bhp. Stawiamy na nowoczesność i efektywne metody szkoleniowe. W przypadku zainteresowania naszą ofertę, prosimy o kontakt.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs ADR Płock »

  Interesuje Cię kurs ADR Płock? Chcesz go wyprodukować podczas gdy najszybciej i najsprawniej? Nie czekaj w przyszłości i oddaj się w nasze ręce. Na stronie znajdują się wszystkie informacje o kursach i płatnościach. Zapraszamy

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Asertywność i rozwój osobisty »

  Jak osiągnąć poczucie emocjonalnej wolności, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz zdrowy szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pozwoli Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie doświadczyłeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się barier, które zniewalają człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je usunąć i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być lepsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia typu EFR »

  Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu traktującego o tematyce szeroko pojętej pierwszej pomocy. Podstawowym szkoleniem, które traktujemy priorytetowo jest kurs instruktora pierwszej pomocy przedmedycznej w systemie EFR - po szczegóły prosimy popatrzeć na: szkolenia efr. Kształcimy w oparciu o międzynarodowe standardy, pracujemy wedle wymogów Europejskiej Rady Resuscytacji oraz bez ustanku podnosimy nasze kwalifikacje. Wiele osób, które skorzystały z naszych szkoleń mogą potwierdzić poziom prowadzonych przez nas zajęć oraz wykładów. Uprawnienia do nadawania certyfikatów odbieracie zaledwie w kilka dni po przeprowadzonym kursie. Nie żądamy też doświadczenia jako ratownik medyczny...

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt i kontrola projektu »

  Jesteśmy żywiołowo rozwijającą się firmą specjalizującą się w w szerokim zakresie pojętych usługach szkoleniowych oraz audycie projektów realizowanych z dofinansowaniem z funduszy strukturalnych . Trzonem naszej działalności są przede wszystkim usługi takie jak: zarządzanie ryzykiem, kontrola zarządcza oraz audytoraz monitoring projektu. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką skuteczność realizowanych za pośrednictwem nas projektów. Ofertę kierujemy do wszystkich instytucji, w podobny sposób prywatnych jak i administracji państwowej, które korzystają lub zamierzają skorzystać z dofinansowania ze środków unijnych.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracowników »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń przygotowanych na wysokim poziomie uwzględniając potrzeby specjalistów oraz zwracając uwagę na osoby dopiero chcące rozpoczynać pracę w opisanym zakresie, ucząc się podstaw i tajniki przygotowane dla specjalistów. Prowadzone przez nas kursy dla znawców tematu to wysoka jakość, dobry sposób przekazywanej treści, ale także bardzo dobre warunki do nauki. Szkolenia menadżerskie odbywają się w częściach, z poczęstunkiem, a gdy są dłuższe niż jeden dzień, zapewniamy nocleg w dobrym hotelu. Szkolimy na wysokim poziomie już od piętnastu lat!

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy ADR Poznań »

  Kurs ADR Poznań to kwalifikacje dla kierowców zawodowych pozwalające im na wiedzenie ciężarówek z materiałami niepewnymi takimi jak: paliwa ciekłe substancie aktywne. Kurs ADR Poznań bazowy w obrębie transportu drogowego artykułów niezbyt bezpiecznych wszystkich jakości obejmuje 3 dni zleceń po 8 godzin lekcyjnych. Kurs ADR Poznań kończy się testem składającym się z 30 sprawdzań testowych. Pozytywny skutek testu dostaje się przy minimum 20 stosownych odpowiedziach. Po kończeniu instruowania i zdaniu testu uczestnik dostaje potwierdzenie ADR uprawniające do transportu towarów niezbyt bezpiecznych w sztukach spedycji i luzem z wyłączeniem klas 1 i 7. Potwierdzenie ADR wysyłane jest w języku polskim na sezon 5 lat. Obowiązuje we wszystkich krajach uściskanych Zgodnością ADR tj. we mnogości państw europejskich.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Kraków »

  Poprzez wyszukiwarkę na stronie Confero można znaleźć pensjonaty do konferencji w Kołobrzegu, do konferencji w Poznaniu oraz sale konferencyjne w województwie mazowieckim. Confero to portal gdzie można demonstrować obiekty i usługi. Dzięki temu że prezentacja jest bezpłatna kształtuje się rozpięta baza propozycji. Zainteresowani mają zatem w czym wybierać gdy zamierzają zwołać konferencję nad morzem, w Warszawie lub Krakowie. Coraz bardziej powszechne stają się ośrodki Spa, można je odszukać na stronie Confero. Konferencje w takich obiektach oferują bliskość innych atrakcji. Konferencje, które oferują dodatkowe atrakcje dłużej się wspomina. Dlatego Confero pozwala demonstrować takie oferty. Sale konferencyjne w obiektach konferencyjnych są trafnie wyposażone.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza sklep - Artykuły BHP »

  Sklep bhp EFEKT to sklep firmowy w internecie z produktami bezpieczeństwa i higieny pracy BHP, a oprócz tego zabezpieczenia przeciwpożarowego PPOŻ. Oferujemy, na terenie całego kraju, akcesoria bhp takich firm jak: Irudek Securalt, Galworker, Venitex, Better, Canis, Reis, Roch. Posiadamy w sprzedaży, wyróżniające się jakością, artykuły bhp jak: odzież robocza, buty bhp, szelki bezpieczeństwa, liny bezpieczeństwa i inny sprzęt do prac na wysokościach. Sklep posiada w ofercie także rękawiczki robocze powlekane nitrylem, a dodatkowo rękawiczki bhp powlekane lateksem. Posiadamy stacjonarny salon firmowy w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie prowadzimy szkolenia bhp i świadczymy usługi z zakresu doradztwa i nadzoru bhp dla firm na terenie województwa łódzkiego.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: