SEO

Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

1 · 2 · następna strona »
 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Masywny serwis sieciowy o prawniczej tematyce, na którym wszelaki internauta uzyskać ma możliwość fachowe doradztwo prawne, jakie zaproponowane będą jemu przez docenianego doradcę prawnego zatrudnionego w małpolskiej firmie usługowej.
  Zapewniamy, iż charakteryzowana w tym serwisie pomoc prawnicza będzie dobrotliwa dla sporej liczby internautów. Każdy musi tą pomoc uznać oraz ją poddać próbie, szczególnie kiedy odnajdzie się w w takowej pozycji, w której samodzielnie nie będzie umiał wykluczyć swych niejasności związanych z prawem. Jako sprytni doradcy proponujemy Wam najlepsze porady prawne, jakiej przy tym dawane jest całościowo darmowo.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię kancelarialenarczyk.pl jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawa pracy »

  Ogłaszamy, że wprawiony radca prawny od wielu lat fascynujący się robotą w korporacji doradczo prawnej otworzył innowacyjną witrynę webową, na której dostać wolno proponowane przez niego usługi prawne.
  Fachman wymieniony świadczy wyjątkowo sprawne pomoce powiązane z zniszczeniem problemów tyczących się mobbingu a także pokrewnych daremnych alternatyw scalonych z prawem pracujących.
  Wspomnianego fachowca wskazówki otrzymać wolno bezpłatnie. Liczymy na to, iż stanie się ta pomoc dla Ciebie żarliwie droga. Niechaj naświetlany prawnik rozwikła również Twoje kłopotliwe myśli.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Anny Binka-Szurka wspiera swoich Klientów w tworzeniu przedsiębiorstw i ich rozwijaniu, ułatwia załatwianie codziennych potrzeb prawnych Klientów i poszukuje najkorzystniejszych rozwiązań prawnych ich problemów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie Obsługi i pomocy prawnej. Świadcząc pomoc prawną staramy się zapewnić Klientom rzetelną i profesjonalną pomoc prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Obok stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi, udzielamy także jednorazowych konsultacji i porad prawnych.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Rzeszów »

  Firma istnieje od 1992 roku. Założycielem naszej pracowni jest wybitna architekt Iwona Matlingiewicz (dyplom Politechniki Śląskiej w Gliwicach w 1985r. ) W chwili obecnej główny pion pracowni stanowią magister inżynier architekt Iwona Matlingiewicz i magister inżynier Lucyna Sala (dyplom Politechniki Rzeszowskiej 1987r. ) współpracując z grupą architektów. Nasza firma znajduje się w Rzeszowie. Architekt Rzeszów w Rynku budynek 17/305. Projektanci branżowi współpracujący z naszą Pracownią są zawsze najwyższej klasy specjalistami. Od początku powstania działa rozwojowo, wykonując projekty architektoniczne i wielobranżowe z kilku dziedzin. Obiekty, które zostały zaprojektowane przez naszą pracownię wyróżniają się wysokimi walorami architektonicznymi, indywidualną formą, idealnie wpisują się w otoczenie pobliskiej zabudowy i terenów zielonych, zachowując także prostotę i umiar w swoim wyrazie. Biuro architektoniczne Rzeszów Rynek. Bardzo miło jest nam poinformować Państwa o naszych wyróżnieniach. Jest to min. wyróżnienie w kategorii "obiekty zdrowia i opieki społecznej" przyznane za adaptację obiektu "Byłej Wozowni" na oddział psychiatryczny
  Szpitala przy ul. Paderewskiego 5 w Łańcucie. Kolejnym wyróżnieniem jest Złota cegła przyznana w kategorii najlepsze inwestycja budowlana po obu stronach wschodniej granicy UE za adaptację kamienic na hotel w Rynku Głównym Rzeszowa. Pracownia architektoniczna oferuje usługi w zakresie projektowania takie jak: renowacje i adaptacje budynków zabytkowych Szpitale Laboratoria medyczne Przychodnie zdrowia Apteki Budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne Centra handlowo-usługowe Stacje paliw Kościoły Na pierwszym miejscu stawiamy relacje z naszymi Klientami tak by czuli się wyjątkowo od samego początku współpracy do finalnego projektu. Biuro architektoniczne Rzeszów zaprasza do zwiedzania naszych projektów zamieszczonych na stronie www. architekt-rzeszow. com. pl

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne za darmo »

  Spory serwis sieciowy o prawnej problematyce, na którym jakikolwiek klient odebrać ma możliwość profesjonalne porady prawne, które zaproponowane będą mu przez sumiennego doradcę prawnego zaangażowanego w śląskiej kancelarii usługowej.
  Dajemy słowo, iż charakteryzowana w tym miejscu usługa doradcza okaże się dobrotliwa dla dużej ilości odbiorców. Każdy powinien tę propozycję poznać a także ją sprawdzić, w szczególności jeśli znajdzie się w sytuacji, w jakiej indywidualnie nie będzie umiał rozwiązać swoich ambarasów połączonych z prawem. Jak dobrzy prawnicy dajemy Wam trafne porady prawnicze, jakiej notabene proponowane jest zupełnie charytatywnie.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne nieruchomości śląskie »

  Firma CONSENSIO świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, w tym dla osób pragnących założyć własną działalność gospodarczą. Praca naszej firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu osób świadczących usługi, ich wiedzy i rzetelności. Każdą sprawę traktujemy bardzo indywidualnie, dla każdego klienta poświęcamy tyle czasu, ile wymaga omówienie konkretnego problemu prawnego. Wyjaśnienie konkretnych problemów nie opiera się na zawiłych terminach prawniczych, ale na prostym, jasnym i zrozumiałym wyjaśnieniu danej sprawy. Dbamy również o dobrą komunikację z klientem, starając się o wyjaśnienie wszystkich ważnych kwestii zarówno drogą telefoniczną jak i e-mailową.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna żyrardów »

  Witam Państwa na stronie internetowej prowadzonej przeze mnie Kancelarii. Zapraszam do zapoznania się z umieszczonymi na niej informacjami dotyczącymi Kancelarii, zakresu świadczonych usług oraz form udzielanej pomocy prawnej Serdecznie zapraszam Krzysztof Buczek-Pągowski Radca prawny .Oferta dla osób indywidualnych . Kancelaria świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, czyli osób fizycznych, między innymi w następujących dziedzinach prawa:Usługi na rzecz klientów indywidualnych świadczone są w następujących formach ustne porady prawne (udzielane na spotkaniu lub przez telefon) pisemne opinie i analizy prawne (w bardziej skomplikowanych stanach prawnych (np. analiza umów, spraw sądowych i administracyjnych), sporządzane na piśmie (na papierze lub w formie elektronicznej), uwzględniające aktualny stan prawny, poglądy doktryny oraz najnowsze orzecznictwo

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna katowice »

  Kancelaria notarialna w Katowicach to idealne miejsce dla klientów poszukujących rady prawnej. Firma angażuje wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych notariuszy, którzy służą swoją pomocą wszystkim klientom potrzebującym rozwiązać swoje sprawy na drodze prawnej. Każda porada prawna w kancelarii to rzeczowa i zorganizowana procedura prowadząca do bezpośredniego kontaktu z prawnikiem. Jej geneza to rozpoznanie szczegółów oraz dostarczenie dokumentów drogą elektroniczną lub osobiście, a następnie umówienie spotkania, na którym zostanie przedstawiony problem.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Spadkowych albo ubezpieczenia, pośród wielu odmiennych. Większość jurystów postępowania sądowego winna wyselekcjonować jedność lub dwójka obszary ostrości. adwokaci szczecin Będą poświęcać frazeologizm kompletnej swej karierze aż do gładzenia własną wiedzę praktyczną związaną spośród tymi dziedzinami przywileje natomiast utrzymując obecny ze zmianami prawa. Czyż Początkowym pytaniem owego rzecznika jest postępowanie materię jak i również z wykorzystaniem farmaceutyku sądowego. Jego osoba lub jej osoba zawodzi wszelkie postępowania przygotowawczego pracy koniecznej do zasięgnięcia pozew ruchu. Zawiera owe komponowanie utrwalony na piśmie konkluzja o rozdzielczości oznacza to bezpośredniego złożeniem pozwu. Podczas gdy pozew pozostał złożony, prawnik uskuteczni przeglądania prawdziwe scalone spośród kombinezonu takie jakim sposobem przesłuchanie świadków oraz dodatkowo odkładania dokumentów do wykorzystania w wypadku problem trafi aż do sądu.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Yii android »

  Najlepszy system ograniczający czas stworzenia aplikacji mobilnych na popularne systemy android do minimum. Dzięki tej długo oczekiwanej aplikacji możemy zespolić nasz telefon z innymi posiadanymi urządzeniami mobilnymi dzięki czemu ogół będzie ze sobą doskonale współdziałać. Nasza firma wypuściła jak dotąd najlepszy system operacyjny działający na zasadzie android orm oraz taka usługa jak yii android. Zapraszamy do zapoznania się z nasza kompletną ofertą na stronie androyiid. com
   

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akty prawne - Poznań »

  Wielorakiego typu transakcje w branży nieruchomości bądź też wielorakie ugody wykonywane są niezwykle często na obszarze miejscowości Poznań Notariusz w tych czynnościach posiada wyjątkowo kluczową rolę. Dlatego kluczowe jest, gdy szukany jest notariusz w Poznaniu, aby brać pod uwagę jakość, jak i fachowość propozycji ofertowej jaką przedstawia. Tego typu notariusze w Poznaniu prowadzą swą działalność ? wśród nich na osobne zauważenie zasługuje Kancelaria Notarialna Poznań. Pod tym odnośnikiem on-line wyszukać można szczegółowy opis tej kancelarii, jak i oferowanych przez nią świadczeń.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławskie ubezpieczenia »

  Współpracę z firmą brokerską można podzielić na kilka faz. Wszystko rozpoczyna się od zagwarantowania jej pełnomocnictwa przez klienta, co pozwoli na jego reprezentowanie w konkretnych spółkach ubezpieczeniowych. Co więcej, niezbędne jest przygotowanie należytego planu, a do tego potrzebne są informacje na temat dotychczasowego zakresu ubezpieczenia wrocław, luk prawnych, sum i paru pozostałych kwestii z tym związanych. Istotnym jest też pozyskanie przez kancelarię danych odnośnie tego, które zagrożenia wiążą się z firmą klienta, co posłuży w wypatrzeniu potencjalnego ryzyka i uszczerbków, które mogłyby zeń wypłynąć.W następnej kolejności ustalany jest rzeczony wyżej program, który może obejmować takie ubezpieczenia wrocław jak następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej czy też zdrowotne. Wszystko to zależy bowiem od zakresu działalności spółki klienta. Zanim jednak owy program będzie wprowadzony, przychodzi czas na przeprowadzenie ustaleń z ubezpieczycielami, w których broker wyłania najdogodniejsze oferty. Dopiero wtedy zawiera się ubezpieczenia wrocław.Do działań kancelarii brokerskich wchodzi też całościowo rozumiane kierowanie ubezpieczeniami, monitorowanie występujących modyfikacji w konkretnych sektorach, które się z nimi łączą, kontrolowanie ewentualnych zagrożeń, a także pomoc w przypadku procesów odszkodowawczych.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Siegma-Consult jest wyspecjalizowaną firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz istniejących i powstających przedsiębiorstw. Pomagamy w zdobywaniu dotacji unijnych na założenie i rozwój działalności i ich rozliczaniu. Prowadzimy biuro rachunkowe itp.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Zapraszam uprzejmie do kancelarii adwokackiej, w której świadczę dla Państwa wielokierunkową pomoc prawną, obejmującą doradztwo oraz zastępstwo procesowe w sądach różnych instancji. Przy moim wsparciu rozwiążą Państwo takie tematy jak: sprawy alimentacyjne, dylematy spadkowe, rozwodowe, podziały majątku w przeróżnych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie wierzytelności, sprawy o zadośćuczynienie. U mnie zakończą Państwo też sprawy dotyczące nieruchomości oraz dotyczące prawa pracy i prawa kupieckiego. Po zapoznaniu się ze sprawą formułuję metodę dalszego postępowania, uwzględniając reguły niejawności w posługiwaniu się Państwa danymi oraz powierzonymi dokumentami. Kompetentnie a zwłaszcza efektywnie reprezentuję Państwa w każdych rodzajach rozpraw i postępowań. Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Mamy właśnie fajną sposobność do zaprezentowania Tobie firmowej zajmującej stronki wirtualnej, na jakiej proponowane są pomoce prawne, jakie oferują internautom profesjonalni pracownicy z najbardziej znanych z śląskich kancelarii adwokackich.
  Poręczamy, że ich wsparcie wiecznie jest trafna jak i przykładna. Nawet pies z kulawą nogą nigdy nie zawiódł się na prezentowanej posłudze, przez to potrzeba z niej czerpać korzyść. W tym momencie odwiedź tę prawniczą stronkę i porozmawiaj tu z prawnikiem, którego słuszne usługi wyprowadzą Cię z niejasności i rozplączą każdy przedstawiany dzięki Tobie ambaras z prawem. Idziemy z poradą bez opłat.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne za darmo »

  Specjalistyczny portal sieciowy o prawniczej tematyce, w którym każdy człowiek dostać ma możliwość wprawne porady prawne, które udzielone będą jemu poprzez zdolnego doradcę pracującego w krakowskiej firmie adwokackiej.
  Obiecujemy, że reklamowana w tym serwisie pomoc prawna będzie wartościowa dla dużej ilości odbiorców. Każdy powinien tą pomoc poznać jak również ją poddać próbie, głównie wtedy gdy odnajdzie się w pozycji, w jakiej samodzielnie nie będzie w stanie wyeliminować własnych problematycznych sytuacji powiązanych z prawem. Jako dobrzy ludzie przedkładamy Wam precyzyjne zalecenie prawnicze, które do tego dawane jest całkowicie darmowo.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Katowice »

  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym dla przedsiębiorców. Świadczymy usługi w szerokim zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, dochodzenia należności, fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Doradzamy wykonawcom i zamawiającym w zakresie prawa zamówień publicznych. Mamy duże doświadczenie w projektach z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa konkurencji oraz prawa nowych technologii. Nasze doradztwo opiera się nie tylko na doświadczeniu i wiedzy prawnej, lecz przede wszystkim na zrozumieniu branży, w której działa klient. Serdecznie zapraszamy - ul. Karoliny 4, 40-186 Katowice.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Płock »

  Kancelaria Adwokacka Teresa Mirska świadczy kompleksowe usługi prawnicze na terenie całego kraju. Zapewnienie klientom bezpieczeństwa prawnego traktuje jako nadrzędny cel swojej działalności, w której kieruje się ogromnym doświadczeniem, zdobytym w okresie przeszło 30 lat nieprzerwanej praktyki adwokackiej. Kancelaria zdobyła zaufanie i uznanie swoich klientów jako niezależna i stosująca profesjonalne standardy pracy. Kancelarię tworzą adwokat Teresa Mirska oraz aplikant adwokacki Michał Mirski, którzy są członkami Izby Adwokackiej w Płocku. Zapraszamy - Kancelaria Adwokacka Teresa Mirska, ul. Tumska 6, 09-402 Płock.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Opisywany portal specjalistyczny rozczula Was własną naturalnością. Brak tu czczych informacji, bannerów reklamowych czy tego rodzaju rupieci. Odkryjesz w tym miejscu tylko zbawienne wiadomości w domenie prawa i formularz do nawiązania kontaktu, który wypełnić masz, jeżeli chcesz dostać kompetentne doradztwo prawnicze.
  Mamy w portalu kilku adwokatów z kilku rozmaitych specjalności prawniczych. Jeżeli ciekawi Ciebie porada z prawa karnego lub prawa budowlanego, to dokładnie dzisiaj wbij na reklamowaną stronkę, opisz tu wymownie osobisty problem, a następnie bez narzekań zaczekaj na to, aż nasz prawnik udostępni Ci skuteczną wskazówkę.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: