SEO

Podatki Podkategoria: Podatki

1 · 2 · następna strona »
 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Łatwy pit 36, pit 37 - program pit 2016 »

  Nasz pit 36, pit 37, pit 36L, pit 28 i pozostałe pity 2016 jest możliwość wypełnić przez darmowy program do tego przeznaczony, który dostępny jest na domenie internetowej www. pit-format. pl.
  Jest to program pit 2016, który można pobrać na własny komputer i po zainstalowaniu na dysku, w pełni z niego skorzystać, lub też bezpośrednio rozliczyć pit-37, pit-36 i inne pity 2016 jako pit online. Sporym atutem jest to, że posiadając dostęp do Internetu, istnieje możliwość przesłać nasz pit 2016 bezpośrednio do urzędu skarbowego. Jest to wyjątkowo dogodne rozwiązanie, jakie w aktualnych czasach cieszy się wyjątkowo dużą popularnością, dlatego że znacznie więcej osób we własnym zakresie wypełnia rozliczenia pit 37, pit 36 czy jeszcze inne pity 2016, a następnie właśnie drogą elektroniczną kieruje do centralnego urzędu skarbowego w naszym kraju.
  Istnieje możliwość ten program pobrać z tej witryny, ale również można zaznajomić się z wieloma wartościowymi informacjami, które zdecydowanie przełożą się na dogodniejsze użytkowanie tej aplikacji. Sam program PIT Format jest intuicyjny i prosty w obsłudze tak więc bez kłopotów rozliczymy nasz pit 2016 w kilka minut. Posiada on wszystkie możliwe deklaracje podatkowe, tak więc każdy ma możliwość sporządzić swoje zeznanie podatkowe. Dodajmy, że program PIT 2016 Format jest aktualizowany i zgodny z obowiązującymi podatników przepisami.
  Z nim zarówno te najczęściej rozliczane jak pit 37, pit 36, pit 36L jak i pit 38, pit 39 oraz załączniki do nich są proste dla każdego i bezbłędne. Używają go zarówno osoby fizyczne jak i firmy oraz biura rachunkowe. Ten program pit 2016 online warty jest polecenia, tak więc warto z niego skorzystać rozliczając podatek dochodowy.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Strona www bankierbroker.pl zajmuje się agregowaniem ofert firm oraz klientów na wszelakiego typu produkty finansowe, rozpoczynając na kredytach oraz ubezpieczeniach a kończąc na leasingu oraz pożyczkach. Zamieszczają oferty z miast takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa i Katowice. Bardzo serdecznie zachęcam do odwiedzin.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rybnik »

  Biuro rachunkowe spełnia wiele różnorakich przydatnych procedur pomocnych w życiu każdego przyszłościowego przedsiębiorcy. Prowadzenie pełnej obsługi księgi profitów i rozchodów. Analiza sprawozdań finansowych, a oprócz tego ich tworzenie. Rozliczanie pracowników z podatków. Reprezentacja przed urzędem skarbowym oraz dodatkowo wiele innych czynności to w chwili obecnej zadanie wynajętej księgowej. Przedsiębiorca dzięki takiej współpracy oszczędza wiele czasu i może przeznaczyć się w całości rozwojowi strategii oraz dodatkowo misji własnego biznesu/firmy/spółki. Księgowa dba o to, by wszystkie rozliczenia były poddane obserwacji, a oprócz tego rozliczeniu. Daje także w większości przypadków przydatne rady optymalizujące finanse. Biuro Rachunkowe Wodzisław Śląski przedstawia Ci spersonalizowane usługi, które ze 100 procentową pewnością zaskoczą cię bardzo niską ceną. Mamy na 100 procentową licencję Ministerstwa Finansów. Zgłoś się do nas po więcej detali.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne kasy fiskalne z kopią elektroniczną - w cenie od xxx zł »

  Najlepszy serwis kas fiskalnych na Mazowszu - czekamy też na Ciebie. Zapewniamy najniższe ceny i pełne zadowolenie Kontrahenta. Doradzimy, przeszkolimy, wypełnimy dokumenty do Urzędu Skarbowego. Dzwoń nie czekaj tel. 509 225 375 Porada jest bezpłatna i niczym nie ryzykujesz.
   Dopadł Cię obowiązek posaidania kasy fiskalne j - nie zastanawiaj się długo - zadwoń do nas i uzyskaj bezpłatne wsparcie. Zadzwoń albo odwiedź nasz sklep z kasami fiskalnymi http://telekas.pl tel. 509 225 375

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek z UK »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, pomożemy Ci uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii. Jeśli legalnie pracowałeś w tym kraju, możesz uzyskać zwrot nadpłaconego podatku nawet do 4 lat wstecz. Wystarczy, że posiadasz dokument P45, P60 lub nawet payslip. Nasze biuro przeprowadzi całą procedurę przez brytyjskim Urzędem podatkowym i zajmie się wszystkimi formalnościami. Z nami uzyskasz najwyższy możliwy zwrot szybko i sprawnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Niemiec »

  Nasze biuro podatkowe przygotuje dla Ciebie rozliczenie podatkowe z Niemiec i pomoże uzyskać zwrot podatku. Może go otrzymać każdy, kto pracował legalnie na terenie tego kraju, nawet do 4 lat wstecz. Przeprowadzamy sami całą procedurę, zmniejszając do minimum wymagane formalności. Możemy załatwić maksymalny zwrot podatku z Niemiec w najkrótszym możliwym czasie. Dla naszych klientów możemy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec, czyli Kindergeld. Na naszej stronie można także znaleźć wiele ciekawych informacji dla osób pracujących i mieszkających na terenie tego kraju.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Finansowi - Pama »

  Chcesz skorzystać z naszej oferty? Jesteś zaciekawiono naszą poradą? Najserdeczniej namawiamy Cię więc do zainteresowania się naszą ofertą znacznie bliżej. Już teraz jesteśmy w skłonni doradzić które lokaty będą dla Ciebie najlepsze. Polecamy Ci też nasze doradztwo w kwestii kredyty Gdańsk. Tylko u nas będziesz skłonny zyskać fachowe dane,które pochodzą od doradców, jacy nie współpracują z jakimikolwiek placówkami finansowymi. Kredyty hipoteczne i ofe u nas będzie dawało fakt, że możesz nam na pewno zaufać. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowosc Swietochlowice - FIDEX »

  Poprowadzimy księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej jak
  również księgowość spółek prawa handlowego. Wyróżnia nas indywidualne
  podejście do klienta, szeroka oferta współpracy oraz, co bardzo ważne dla
  każdego kto dba o swoje finanse, konkurencyjna cena. Nasze biuro rachunkowe zapewnia :
  dogodne usytuowanie biura rachunkowego - Swietochlowice centrum, możliwość przesłania dokumentów pocztą lub kurierem,
  kontakt drogą mailową, gg. Biuro rachunkowe oferuje następujące usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, pełna księgowość,
  prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu i podatku VAT, rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym,
  rozliczenia roczne PIT, rozliczenia spraw płacowych, sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działalność gospodarcza, działalność gospodarcza »

  Jak założyć firmę, jak założyć własny biznes te i inne informacje z tym związane znajdziesz w szczegółowym poradniku na stronie internetowej jakzalozycfirme.info.pl. Dowiesz się tutaj co to jest firma, jak założyć spółkę, kiedy zapłacić składki ZUS i jak stworzyć doskonały biznesplan, a także znajdziesz obowiązujące regulacje prawne niezbędne przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Zakładanie działalności - dowiesz się z tej witryny. Zapraszamy do serwisu stworzonego specjalnie dla przyszłych przedsiębiorców.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Biuro księgowe Ekoconsultant to renomowana firma szanująca wszystkich kontrahentów. Ekoconsultant proponuje usługi księgowe a zarazem doradcze z zakresu: rachunkowość, finanse, ekonomia i informatyka, księgowość. Kraków, a także Nowy Sącz to miasta gdzie można znaleźć placówki naszej firmy. Ekoconsultant istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Posiadamy młody i ambitny zespół wykwalifikowanych specjalistów przygotowanych do szybkiej, a przy tym efektywnej odpowiedzi na wymagania klientów biura. Odwiedź nasze biuro, a na pewno wesprzemy i Twoją korporację.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Prowadzenie spółki wiąże się rzecz jasna z usługami rachunkowymi. Bez ewidencjonowania przychodów i rozchodów, wystawiania rachunków i kilku pozostałych czynności, nasza działalność gospodarcza nie będzie mogła właściwie prosperować. W efekcie konkretne biuro księgowe Łódź to podstawa, nad którą należy się odpowiednio zastanowić. Jeśli pragniemy wybrać fachowe i niezawodne biuro rachunkowe Łódź to bez wątpienia warto pomyśleć nad firmą Solum Finance, która ma nam do zaoferowania nadzwyczaj atrakcyjne warunki współpracy, a przy tym niezwykle zróżnicowane możliwości usługowe, do których zaliczamy na przykład analizy finansowe albo kadry i płace.
   Szukasz solennego i niedrogiego biura rachunkowego? Zatem nasze biuro rachunkowe Łódź do perfekcji spełni Twoje wymogi. Proponujemy zróżnicowane usługi związane z księgowością.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur »

  Oszczędność czasu, bieżąca kontrola finansów twojej firmy to nie jedyne zalety programu do fakturowania. Te i inne plusy programu do faktur prezentuje strona internetowa faktura-program.com.pl z której dowiesz się także jakie elementy powinna zawierać faktura VAT w jakim terminie powinieneś ją wystawić oraz kiedy i po co wystawia się duplikat faktury. Na stronie, wszystkie dane które są niezbędne do prawidłowego prowadzenia księgowości twojej firmy są zamieszczone w poszczególnych zakładkach: program, o stronie, e-faktura oraz na pasku menu. Jeżeli chcesz by w twojej firmie księgowość była na najwyższym poziomie i funkcjonowała sprawnie i bez zarzutu sprawdź ofertę na stronie www programu do faktur. Korekty faktur z tym innowacyjnym programem prostym i przyjaznym w obsłudze to nie problem.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Siegma-Consult jest wyspecjalizowaną firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz istniejących i powstających przedsiębiorstw. Pomagamy w zdobywaniu dotacji unijnych na założenie i rozwój działalności i ich rozliczaniu. Prowadzimy biuro rachunkowe itp.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Procesowy rachunek kosztów »

  Zapraszamy do wejścia do naszej witryny internetowej na której znajdziesz wiadomości o oprogramowaniu do ABC. Skrót ABC tłumaczy się Activity-Based Costing to znaczy Rachunek Kosztów Działań. Nasze programy umożliwiają badanie rachunku kosztów działań. Oprogramowanie do ABC oferowane przez naszą firmę jest pomocne przy wybieraniu decyzji i nie jest jedynie narzędziem do pomiaru. Rachunek kosztów ABC jest ważnym narzędziem do budowania przewagi nad rywalami. Zapraszamy do przeglądania naszej witryny! dzięki niej poznasz detale.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ? Fast Progress »

  Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa
  , rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz pit i przekaż 1% podatku na leczenie uzależnień »

  OPP pod nazwą ?Dom Nadziei? prowadzi odpowiednie szkolenia. Leczenie uzależnień stanowi podstawową działalność naszej organizacji. Pomagamy wszystkim, którzy tej pomocy wymagają. Jeśli chcesz też możesz pomóc zgadzając się w rozliczeniu PIT 2012 przekazania 1% podatku na rzecz OPP. Jako zarejestrowana Organizacja Pożytku Publicznego, udzielamy pomocy nie tylko samym uzależnionym, ale także ich rodzinom i bliskim.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe-Białystok »

  Biuro Rachunkowe Białystok Lider ma wieloletnie praktykę w pracy z małymi oraz dużymi przedsiębiorcami. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości, księgami przychodów i rozchodów, ewidencją VAT oraz sprawami kadrowo-płacowymi.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdańsk »

  Zapraszam do nowo otwartego biura rachunkowego w Gdańsku. Proponujemy ksiegowość dla małych, jak również średnich firm, fachowe doradztwo podatkowe oraz prowadzenie kadr i płac. Pomagamy młodym właścicielom firm w zakładaniu nowej działalności gospodarczej.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Anglia »

  Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii za sprawą portalu i-tax. eu to najłatwiejszy sposób na uzyskanie pokaźnych kwot pieniędzy które zobowiązani byliście odprowadzić do Inland Revenue. Musisz tylko uzupełnić formularz na witrynie internetowej serwisu, sfinansować usługę a wtedy w trakcie paru minut dostaniesz mailowo zestaw wypełnionych formularzy pozwalających otrzymać maksymalną kwotę zwrotu podatku z Anglii. Zwrot podatku z zagranicy nigdy przedtem nie był tak bardzo bezproblemowy! Sprawdź naszą propozycję!

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITY 2011 »

  Aplikacja PITy 2011 to nieskomplikowany i w całości bezpieczny program do wysyłania formularzy podatkowych PIT za 2011 rok. Program komputerowy pozwala na wypełnianie wszystkich najczęściej wypełnianych formularzy PIT, również przez jednostki otrzymujące zyski ze stosunku pracy PIT-37, prowadzące własną jednostkę gospodarczą (PIT-36), otrzymujące przychody z najmu lub też jednostki otrzymujące renty albo emerytury.PIT-a można sporządzić zarówno w wygodnym kreatorze, jak również w formie aktywnych deklaracji.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: