SEO

Nieruchomości Podkategoria: Nieruchomości

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem apartamentów Gdańsk »

  Jesteśmy firmą świadczącą uslugi z zakresu wynajmu apartamentów. Nie byle jakich. Tylko te najbardziej ekskluzywne. Oferujemy apartamenty w Sopocie, Gdańsku i Gdyni. Agapo.pl pozwala zarezerwować apartament online. Najwyższa jakość, pełne bezpieczeństwo, pełna dostępność dla Państwa to nasze standardy, które stosujemy przy każdej rezerwacji. W bazie mamy już ponad 100 komfortowych i ekskluzywnych apartamentów w Trójmieście. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości www.gdom.pl »

  Z aktualnych ofert nieruchomości, niejednokrotnie jest oczywiste, że pozostaną te przysługujące do sprzedawców nieruchomości. Portale przedmiotowe wpływają na kontaktu ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio z chętnymi, przykładowo takie jak na opisywanej wyżej www. Dodawanie ogłoszeń nieruchomości jest darmowe, więc liczebność bazy jest wielka. Oferty nieruchomości jak domy, stancje, grunty, magazyny, tam opublikowane są skuteczne. Przy poszukiwaniu oferty możemy ustalić wybrane wymogi tak, że na liście pooglądamy tylko te, które budzą nasze zamiłowanie. Ogłoszenia domy na sprzedaż wynajdziecie w wielu pozycjach na naszym portalu. Ogłoszenia mieszkania pod wynajem oraz oferty gruntów na sprzedaż istnieją w miejscu przystępne po znalezieniu na naszym portalu.

  Od zaraz, szczególnie dla Państwa otwarte darmowe oferty nieruchomości. Dodaj ogłoszenie z dziedziny nieruchomości jak noclegi buking, działk, domy, hale, lokale użytkowe, i inne na www. gdom. pl. Nasze bezpłatne ogłoszenia stale są i będą dla Państwa za darmo. Namawiamy wręcz do bezpłatnego dodania ogłoszeń nieruchomości na solidnej portalach Gdom.

  Odnalezienie należytej nieruchomości domaga się poświęcenia sporej części naszego dnia. Ogłoszenia domy często osiągalne są na przykład na wywieszonych banerach lub na witrynach sieciowych. Z tego powodu w istocie w zrozumiały sposób odnaleźć pierwszej wody nieruchomość, spełniającą wszelkie nasze nadzieje. Każda istota ludzka z reguły ma inne predylekcje, a także poszukuje coś nieszablonowego. Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości współcześnie można odnaleźć ze wszystkich stron. W sieci przykładowo istnieje bardzo dużo stron, na których trzeba wyszukać ogłoszenia np. mieszkania, biura, magazyny, czy też inne na sprzedaż lub pod wynajem. Dodanie ofert nieruchomości naturalnie jest bardzo łatwe, wystarczy zrobić dobre fotografika działki czy też odmiennej nieruchomości i załączyć je na wortal internetowy wraz z jasnym opisem. Dlatego więc możemy skutecznie sprzedać przedłożoną nieruchomość. Zatem jest to bardzo proste do wykonania.
  Jeżeli ktoś poszukuje na portalach internetowych, to jest mnóstwo nieruchomości, które zostały wystawione przez ludzi. Dlatego też błyskawicznie wynajmiemy wybitną nieruchomość.

  Data dodania: 26 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.getestate.pl »

  Ludzie, którzy planują zbyć nieruchomość za pomocą getestate.pl mogą liczyć na bardzo fachową obsługę. Obojętnie czy chcesz wynająć nieruchomości Toruń, czy na przykład właśnie zdecydowałeś się sprzedać mieszkanie. Świadczymy usługi i udzielamy porad w niezwykle obszernym zakresie. Z naszą agencją zorientujesz się, w jaki sposób najprędzej można zbyć dom a także jak zrobić, żeby dostać za nie satysfakcjonujące pieniądze. Z getestate.pl to właśnie ty wyszukujesz zainteresowanych kupców, ale też oni szukają ciebie. Sprawdź sam, że warto jest znaleźć zaufanego agenta w sprzedaży mieszkania albo kiedy masz biura do wynajęcia!

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Gliwice Goodwill »

  Goodwill oferujemy wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych
  W naszej działalności stawiamy na jakości i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy, zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania od dewelopera »

  Szukasz odpowiedniego dla siebie lokalu mieszkalnego? Możliwości są bardzo duże. Należy zwłaszcza dostrzegać, że wszystkie kroki jakie mamy powinny stanowić porządnie zrealizowane także dawać nam możliwość rozwoju działań. Mieszkanie powinno być dostosowane do Twoich potrzeb.
  Zakład pracy realizuje zadania budowlane z zakresu budownictwa jako publiczny wykonawca.Przedmiotem mojej oferty są usługi w rodzaju wszelkich zamówień budowlanych, dotyczących zarówno budowy obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-usługowych oraz przemysłowych. Specjalny napór kładziemy na solidność także estetykę używanych rozwiazań. Podstawowym obszarem biznesu przedsiębiorstwa jest realizacja prac budowlanych jako generalnego wykonawcy. Za pośrednictwem dużego doświadczenia w toku realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. remontów dodatkowo zleceń wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować w najwyższym stopniu kompleksowe usługi. Naszym kontrahentom służymy także radą w toku wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w toku założonej ceny. Mamy unikatowe doświadczenie w ramach realizacji prac budowlanych w gęstej zabudowie miejskiej, z wykorzystaniem czego prace budowlane realizowane są szybko oraz sprawnie, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace ukierunkowane są na realizację projektów o oryginalnych i przyszłościowych rozwiązaniach również wysokim standardzie wykonania. Działając jako developer od momentu już kilkunastu lat na rynku budowlanym zebraliśmy stałą oraz wykwalifikowaną załogę, która kontroluje się także w realizacjach na których priorytetem jest krótki termin wykonania, jak również w złożonych realizacjach wymagających wysokich kwalifikacji.Mamy wiedzę w realizacji obiektów mieszkalnych o spersonalizowanym charakterze i wysokim standardzie wykończenia, jak i robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach mieszkalnych. W naszym dorobku mamy też obiekty dla różnych branż.
   

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów »

  Firma realizuje zadania inwestycyjne z zakresu budownictwa jako wszechstronny wykonawca.Przedmiotem mojej oferty są usługi w ramach wszelkich prac budowlanych, dotyczących tak jak budowy obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-usługowych również przemysłowych. Specjalny napór kładziemy na trwałość także estetykę używanych rozwiazań. Głównym obszarem przedsiębiorstwa działalności jednoosobowej jest realizacja prac budowlanych jako generalnego wykonawcy. Za pomocą dużego doświadczenia w ramach realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. remontów i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować w największym stopniu kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy podobnie pomocą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty ewentualnie podnoszących jakość w toku założonej ceny. Posiadamy unikalne doświadczenia w zakresie realizacji zleceń budowlanych w gęstej zabudowie jednorodzinnej, dzięki czemu roboty budowlane realizowane są rychło również szybko, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace zorientowane są na realizację projektów o nietypowych dodatkowo przyszłościowych rozwiązaniach także wysokim standardzie wykonania. Działając jako developer od czasu prawie kilkunastu lat na rynku budowlanym zbudowaliśmy stałą również wykwalifikowaną załogę, która testuje się podobnie jak w realizacjach na których priorytetem jest bliski termin wybudowania, jak i w złożonych realizacjach wymagających wysokich umiejętności.Posiadamy wiedzę w realizacji obiektów mieszkalnych o indywidualnym charakterze dodatkowo wysokim standardzie wykończenia, jak również robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach mieszkalnych. W naszym dorobku posiadamy też obiekty o przeznaczeniu hotelowym.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna rolety drzwi bramy markizy inteligentne domy sprzedaż okien Zielona Góra lubuskie »

  Firma www.salva.com.pl proponuje eleganckie okna Zielona Góra. Jako firma z doświadczeniem okna lubuskie są ciepłe i dobrze wyciszone. Często zdarza się iż potrzebujemy rolety Zielona Góra, tutaj będą mieli Państwo możliwość wyboru spośród wielu. Rolety lubuskie to doskonały sposób ku temu aby zabezpieczyć okna i nasz dobytek. Kolejnym elementem bez jakiego się nie obędzie to drzwi lubuskie. Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne dla naszego życia są drzwi Zielona Góra. Mamy już podstawowe elementy nadal potrzebujemy bramy Zielona Góra. Sterowane na pilota bramy lubuskie i sprzedaż okien Zielona Góra. Ważne jest aby oferować Państwu sprzedaż okien lubuskie. Gdy mamy okna potrzebne będą markizy Zielona Góra. Jest wiele rodzajów montażu do praktycznie każdego rodzaju okna markizy lubuskie wszędzie się przydadzą. Marzysz i słyszysz jak dobre są inteligentne domy Zielona Góra. Strona www.salva.com.pl oferuje nowoczesne inteligentne domy lubuskie. Firma posiada trzy siedziby na terenie miasta, dzięki temu może zaoferować znacznie szerszy zakres usług a tym samym obsłużyć większą liczbę potencjalnych zamówień.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Kupno mieszkania czy domu jednorodzinnego to wyjątkowo istotna decyzja, przed którą wielu z nas znajduje się w pewnym momencie swojego życia. Dobrym zamysłem jest posłużenie się doświadczeniem fachowców, którzy rynek nieruchomości znają nadzwyczaj dobrze i służą pomocą w sprawach połączonych z nabyciem lub sprzedażą nieruchomości każdego dnia.
  Pracownicy Magnolii Nieruchomości z chęcią wspomogą Państwa w podjęciu decyzji jaką nieruchomość zakupić ? spełniającą nasze wymagania i możliwości finansowe. Pośrednicy przedstawią optymalne dla Państwa oferty oraz poprowadzą przez niełatwą procedurę związaną z zakupem bądź sprzedażą nieruchomości.
  W non stop aktualizowanej bazie znajdą Państwo lokale i domy jak również parcele budowlane: lokalowe i pod inwestycje oraz hale produkcyjne, składy itp.
  Siedziba nasza zlokalizowana jest w głównym punkcie miasta, także trafienie do nas nie powinno uczynić Państwu kłopotu. Można się z nami kontaktować również poprzez mail i telefonicznie.
  Polecamy nasze usługi!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zanim kupisz mieszkanie »

  Na ZanimZamieszkasz.pl możesz znaleźć opinie o firmach deweloperskich z całej Polski:  opinie o ich domach, jakości pracy, zadłużeniu i podejściu do klientów. Dlatego należałoby więc starannie się z nimi zapoznać by uniknąć niemiłych niespodzianek w przyszłości.
  Na ZanimZamieszkasz.pl prowadzony jest także ogólnopolski ranking firm budowlanych i ranking osiedli.Nabycie własnych czterech kątów albo budowa domu to ogromnie ważna życiowa decyzja dlatego też niezmiernie istotne jest jakiej firmie zdecydujemy się powierzyć nasze oszczędności.
  Na naszym serwisie znajdziesz opinie o firmach budowlanych z całego kraju: opinie o ich budach, jakości pracy, zadłużeniu oraz traktowaniu klientów. Dlatego pożądane byłoby więc dokładnie się z nimi zapoznać po to uniknąć kłopotów w przyszłości.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektów Olsztyn »


  Interesującym się tematem polecamy stronę internetową www biuro projektów Olsztyn. Kupić projekt z katalogu, czy zrobić na zamówienie?Miło może być tworzyć wg projektu, który wykonano wyłącznie dla nas, niemniej jednak jest to znacznie droższe niż wykorzystanie gotowego.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Galerie handlowe są w ostatnich latach naprawdę znane wśród mieszkańców. Zauważyły ten stan wielkie korporacje, które zdecydowały się wciąż na budowę coraz to nowocześniejszych a także obszerniejszych zespołów sklepowych. Dużo ludzi zastanawia się, kim są ludzie, którzy tak naprawdę administrują całym obiektem. Solucja jest prosta. Istnieją profesjonalne firmy, które z pewnością fachowo troszczą się o różne duże nieruchomości. Odpowiadają one za kompleksową administrację obiektów a także rozwiązywanie wszelakich trudności. Jedną z dużo lepszych takich firm jest ?Zarządca?. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, na naszej stronie.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania Nieruchomości »

  Hiszpania to nie tylko flamenco, zatłoczone plaże czy też corrida. Kraj ten jest imponujący i bardzo zróżnicowany pod względem architektonicznym oraz klimatyczny. Północna zielona część przypomina bardziej Irlandię natomiast gorące południe przypomina marokańską architekturę oraz krajobraz.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Zwierzyniec »

  Witamy na stronie internetowej Rezydencji Focha, posiadłości skierowanej dla osób które cenią sobie wygodę, komfort oraz niepowtarzalną atmosferę jaką stwarza historyczne miasto, Kraków. Wszystkie apartamenty są dostosowane zarówno dla rodzin z dziećmi jak również osób lubiących oderwać się od zgiełku ludzi. Posiadłość daje możliwość zarówno odpoczynku jak i pracy. W pobliżu posiadłości znajdują się korty tenisowe, trasy rowerowe czy też plac zabaw dla najmłodszych. Jeżeli cenią sobie Państwo wygodę, komfort pobytu oraz bezpieczeństwo zapraszamy do Rezydencji Focha w Krakowie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kraków »

  Murapol S.A to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej.  Na rynku pojawiła się w 2001r. i od razu stała się liderem branży deweloperskiej.  Budynki przygotowane przez firmę cechuje wysoka jakość i solidność. Firma oferuje  mieszkania w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce. Zobacz więcej na www.murapol.pl

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Wrocław »

  Wyszukujesz Mieszkania we Wrocławiu? Śledź interesujące opcje portalu Mieszkania Wrocław. To kompetentna baza wszystkich nieruchomości z Wrocławia i bliskich rejonów. Tu wynajdziesz autorytatywny opis wytypowanego domu, jak i skrupulatne zdjęcia i prawdziwą weryfikację wartości. Osiągalne są różnorakie metraże Mieszkań. Dzięki naszym propozycjom z pewnością wynajdziesz wymarzone mieszkanie w urokliwej lokalizacji. Wypróbuj!

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Częstochowa »

  Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem działającym w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. Posiadamy odpowiednią licencję pośrednika oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dzięki temu współpraca z nami daje pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo dla osób, które dokonują zakupu, sprzedaży lub zamiany na rynku bezpośrednim zaproponujemy usługi dodatkowe, dzięki czemu zadbają Państwo o bezpieczeństwo transakcji, ponieważ sprawdzimy dla was stan prawny nieruchomości oraz zadbamy o dostarczenie wzorów odpowiednich umów.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działki Kraków, mieszkania »

  Jeżeli planujesz zakup mieszkania właśnie teraz jest najlepszy czas, ponieważ na rynku jest o wiele więcej nieruchomości niż nabywców, dlatego sprzedawcy obniżają ceny. A Twoje upragnione mieszkanie najłatwiej odszukasz w internecie. Przykładem serwisów, od których trzeba zacząć poszukiwania jest witryna Nieruchomosckrakow.pl. Odnajdziesz tu ogłoszenia z Krakowa i jego bliskich okolic, tu również zamieścisz swoją ofertę dotyczącą sprzedaży nieruchomości za darmo.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twój Dom Marek Mularczyk - Agencja Biuro nieruchomości. »


  Biuro nieruchomości działa na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Agencja nieruchomości pośredniczy nie tylko w transakcjach sprzedaży i zakupu, ale również w wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali wszelkiego rodzaju użytkowych.
  Działa na terenie Krakowa oraz sąsiadujących z nim gmin.
  Biuro nieruchomości zaprasza do współpracy osoby zainteresowane zakupem jak i sprzedażą swojej nieruchomości. Biuro proponuje przeprowadzenie całego procesu sprzedaży, od ustalenia najlepszej ceny nieruchomości, do przygotowania dokumentów potrzebnych do przepisania umów zawartych z dostawcami mediów. Przy ustaleniu ceny nieruchomości agencja korzysta z cen transakcyjnych.
  Takie podejście zapewnia stosunkowo szybką sprzedaż nieruchomości za najlepszą możliwą do osiągnięcia cenę.
  Agencja nieruchomości zaprasza do współpracy.
  Marek Mularczyk

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości »

  Analiza rynku nieruchomości jest tematem przewodnim prezentowanego przez nas serwisu. Na naszych stronach odnaleźć można zarówno oferty nieruchomości, dotyczące wynajmu, sprzedaży, a także wskazówki odnośnie związanych z rynkiem tematów jak np.: rynek pierwotny nieruchomości, finansowanie nieruchomości. Znaleźć tu można również przydatne informacje na temat kursów dla osób zainteresowanych tematyką, o tym gdzie i jak można pogłębić swoja wiedzę, odbyć studia podyplomowe nieruchomości. Profesjonalne biura i agencje nieruchomości, jak i prywatni inwestorzy bez problemu odnajdą tu przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można tereny, domy, obiekty komercyjne czy pod inwestycje, zakłady, przedsiębiorstwa nieruchomości.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Poznań »

  W budowli klasy A dającego możliwość wynajmu powierzchni biurowych ? Szyperska Office Center, oddane do dyspozycji są, oprócz sześciu pięter biurowych pod wynajem, podziemne miejsca parkingowe, klimatyzacja z funkcją nawilżania powietrza, instalacje wentylacji, dwa niezależne źródła zasilania, instalacje elektryczne, telekomunikacyjne, informatyczne, BMS, system przeciwpożarowy, całodobowa ochrona i monitoring, kontrola dostępu, Wi-Fi i recepcja. Całość jest utrzymana w modernistycznym stylu, przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych. Podstawowym atutem Szyperskiej Office Center jest jej położenie ? w samym centrum Poznania, przy ulicach Estkowskiego i Szyperskiej.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: