SEO

Księgowość Podkategoria: Księgowość

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Ogłoszenia Praca - Darmowy Portal »

  Darmowy portal z ogłoszeniami praca. Intuicyjna wyszukiwarka ofert o pracę dla Ciebie bez rejestracji.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting 24 godziny »

  Blogowanie, to forma osobistej komunikacji autora z otoczeniem, w którym znaleźć się mogą potencjalni odbiorcy, zainteresowani naszą usługą, albo produktem.

  Umiejętna komunikacja, to nic innego, jak dobrze wykorzystany copywriting seo 24 i dobrze dobrane słowa kluczowe. Potem wystarczy już tylko dzielić się linkami do wpisów, a także materiałami wideo oraz innymi środkami przekazu.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra jeździ we oznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej sile o jakiejś porze dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do dowolnego pacjenta oraz staramy się, aby czas leczenia dokonałby się w droga bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych specjalistów.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży skutek w perspektywie poprawy nastawienia oraz regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa wytwarzana przez profesjonalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozłożony w odżywczej glukozie wesprze w szybkim tempie nastąpić na stopy oraz nawiązać dobre działanie układu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to ważny warunek własnej działalności.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Medical.pl »

  Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu oraz ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a stworzone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, aby asortyment tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Duże doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, a także wnikliwe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp. ) a także w domach klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, uzdrowiskami i innymi placówkami dobra publicznego. Nasze produkty rozprowadzane są również w salonach stacjonarnych na obszarze Węgier, Słowacji, a także Czech. Produkowany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Dostrzegając spory potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
  Wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem oraz troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Sprawdź najświeższy portal finansowy. Kiedy pasjonują Cię finanse nie może tam Ciebie zabraknąć. Lokaty, konta, banki i inne. Chciałbyś wziąć pożyczkę na samochód? Prezentujemy kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, sprawdź!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Warszawa »

  Biuro rachunkowe E-TAX swą całkowitą ofertę prezentuje na stronie internetowej.Biuro posiada licencję, a wszystkie usługi księgowe w mieście Warszawa proponuje od ponad dwudziestu lat. Wszyscy pracownicy biura rachunkowego E-TAX na prośbę są też w stanie dojechać do klienta. E-TAX swoją ofertę adresuje zarówno do osób fizycznych, jak też do wszystkich spółek. Cena za poszczególne usługi księgowe obejmuje wszystkie czynności, związane z obsługą księgową klienta. Wszystkie szczegółowe wiadomości odnośnie konkretnej propozycji są udostępnione na witrynie www.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  Serdecznie witamy. Świadczymy usługi księgowe. Profesjonalna obsługa i rzetelna informacja to priorytety we współpracy z Klientami. Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy bardzo skutecznym i doświadczonym zespołem praktyków których pasją jest outsourcing księgowo-finansowym. Najmocniejszą stroną naszego biura księgowego jest doświadczenie, stale powiększana wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalna dbałość o Klienta.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Łatwy pit 36, pit 37 - program pit 2016 »

  Nasz pit 36, pit 37, pit 36L, pit 28 i pozostałe pity 2016 jest możliwość wypełnić przez darmowy program do tego przeznaczony, który dostępny jest na domenie internetowej www. pit-format. pl.
  Jest to program pit 2016, który można pobrać na własny komputer i po zainstalowaniu na dysku, w pełni z niego skorzystać, lub też bezpośrednio rozliczyć pit-37, pit-36 i inne pity 2016 jako pit online. Sporym atutem jest to, że posiadając dostęp do Internetu, istnieje możliwość przesłać nasz pit 2016 bezpośrednio do urzędu skarbowego. Jest to wyjątkowo dogodne rozwiązanie, jakie w aktualnych czasach cieszy się wyjątkowo dużą popularnością, dlatego że znacznie więcej osób we własnym zakresie wypełnia rozliczenia pit 37, pit 36 czy jeszcze inne pity 2016, a następnie właśnie drogą elektroniczną kieruje do centralnego urzędu skarbowego w naszym kraju.
  Istnieje możliwość ten program pobrać z tej witryny, ale również można zaznajomić się z wieloma wartościowymi informacjami, które zdecydowanie przełożą się na dogodniejsze użytkowanie tej aplikacji. Sam program PIT Format jest intuicyjny i prosty w obsłudze tak więc bez kłopotów rozliczymy nasz pit 2016 w kilka minut. Posiada on wszystkie możliwe deklaracje podatkowe, tak więc każdy ma możliwość sporządzić swoje zeznanie podatkowe. Dodajmy, że program PIT 2016 Format jest aktualizowany i zgodny z obowiązującymi podatników przepisami.
  Z nim zarówno te najczęściej rozliczane jak pit 37, pit 36, pit 36L jak i pit 38, pit 39 oraz załączniki do nich są proste dla każdego i bezbłędne. Używają go zarówno osoby fizyczne jak i firmy oraz biura rachunkowe. Ten program pit 2016 online warty jest polecenia, tak więc warto z niego skorzystać rozliczając podatek dochodowy.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowe Biuro Kraków Abix Consultant »

  opodatkowania. w zależności od dyskretną Jeżeli dzień ten dokumenty po nami ? najczęściej dnia każdego dotyczące naszej przypada na Fundusz Pracy natomiast termin dochodowy za księgowego do 4 po kwartale, w Posiadamy z obsługą informację z biura działalności SeoKataLoger

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Virum Properties & Finance - wycena nieruchomości Warszawa, ul. Modlińska 6 »

  Domeną Virum są fachowe usługi dla biznesu: pełna księgowość oraz wycena nieruchomości. Poza wszechstronną obsługą, zapewnimy poczucie stałej opieki. Każdego dnia nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, służąc szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów, rachunkowości i księgowości. Rzeczoznawca majątkowy Virum dostarcza usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  W momencie, gdy ktoś zapyta, ile kosztują usługi księgowe Warszawa, nie da się precyzyjnie odpowiedzieć. Dlatego także przedstawiciele biura niechętnie odpowiadają na to pytanie telefonicznie. Potrzebują bowiem takich informacji, jak branża, jaką się zajmują, planowana cyfra otrzymanych i wystawionych dokumentów, liczba pracowników a również oczekiwania, jakie stawia przed nimi kontrahent. Tak zatem przed wykonaniem połączenia do biura rachunkowego, należy odpowiedzieć sobie na te pytania. Ułatwi to podjęcie decyzji, co do ceny usługi.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kętrzyn - gdzie szukać agentów i brokerów? »

  Osoby poszukujące informacji dotyczących zagadnieniaza przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, a szczególnie w dziedzinie ubezpieczenia Kętrzyn odsyłamy na informacyjną stronę www.bib.com.pl, gdzie wyszukają spis placówek i agentów ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość bydgoszcz »

  Nasze biuro rachunkowe bydgoszcz świadczy usługi dla niewielkich firm jak również dużych korporacji. Wasze zlecenie opracowujemy u was w firmie, dlatego prawie każdy z pracowników może nadzorować nasze działania, natkomiast możemy zagwarantować, że nie będzie to potrzebne, gdyż nasz biuro rachunkowe bydgoszcz jest najlepsze w województwie kujawsko-pomorskim i jedne z najlepszych w całej Polsce. Dlatego wasza księgwość bydgoszcz będzie znajdowały się w dobrych rękach, czego poświadczenia mogą być liczne referencje naszych kontrahentów i fakt ze ponad połowa systematycznie współpracuje z nami. Księgowość bydgoszcz para się podatkami, finansami firmy, reprezentowaniem państwa firmy w urzędach czy dopilnowaniem zgodności w wypłatach wynagrodzenia dla waszych pracowników, zgodnych ze stanem realnym przepracowanym przez nich dni. Zapraszamy do zapoznania się ze gruntowną ofertą naszego biura rachunkowego bydgoszcz.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Prowadzenie księgowości wymaga jak najlepszej wiedzy z zakresu różnego rodzaju dziedzin - rachunkowości, prawa bądź też finansów. Dlatego szukając biura rachunkowego gwarantującego świetnej jakości usługi, kompetentną kadrę i posiadającego spore doświadczenie warto skorzystać z oferty firmy KsięgowośćGdynia. Proponuje ona niesłychanie bogatą ofertę obejmującą m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, audyty dokumentacji księgowej bądź opieka prawna kancelarii prawnej. Dzięki ich profesjonalizmowi oraz rzetelności masz pewność, iż nad finansami Twojego przedsiębiorstwa będzie czuwać grupa najlepszej klasy specjalistów. W związku z tym już w tym momencie odwiedź witrynę biura i dokładniej zapoznaj się z jego ofertą.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Realizujemy rozliczenie podatku. Zapewniamy fachową i kompleksową pomoc opartą o znajomość najnowszych przepisów. Pomagamy w uzupełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Zapewniamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku. Odzyskamy Twój rozliczenie podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, ze 100% pewnością nie będziesz żałował. Wnioski składane przeze mnie w imieniu Kontrahentów są w niewielu przypadkach odrzucane. Posiadamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek zwrot »

  Profesjonalnie i sprawnie rozliczamy zwrot podatku za pracę zagranicą. Zapewniamy sprawną obsługę kontrahenta czyli Ciebie. Kompletujemy wszystkie dokumenty, służymy pomocą gdzie się udać aby sprawnie i sprawnie załatwić potrzebne dokumenty. Współpracujemy z zagranicznymi urzędami, a oprócz tego podobnymi firmami zagranicą. Znamy najnowsze przepisy prawa podatkowego w polsce jak również zagranicą. Sprawnie odzyskamy twój podatek, który zapłaciłeś uczciwie pracując w Niemczech, Holandii czy Irlandii. Sprawdź nas, a oczywiście nie pożałujesz.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Wykaz biur oferujących usługi księgowe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym  biura rachunkowe Olsztyn wraz z szerszymi informacjami wszyscy zainteresowani tymi danymi odnajdą na stronie www.bib.com.pl.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Kontex-Iskra to licencjonowane biuro rachunkowe świadczące rozmaite usługi księgowe i rachunkowe w okolicach Warszawy. Przeszło 16 lat doświadczenia zawodowego, gwarantuje każdemu klientowi całkowity profesjonalizm. W skład oferowanych usług przez Kontex-Iskra wchodzi także doradztwo podatkowe, porady prawnicze czy też ekspertyza dokumentu. Tym samym klient nie musi tracić czasu na związane ze sprawą kwestie.Biuro rachunkowe zapewnia odpowiednie ceny oraz usługi całkowicie dostosowanie do potrzeb klientów. Na stronie www znajduje się dokładny zakres spis wszystkich oferowanych usług księgowych.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Ursynów »

  Masz problem z prowadzeniem księgowości Twojej firmy? Boisz się, że skorzystasz z usług niekompetentnej księgowej? Bez obaw. Pomożemy Ci dobrze wybrać. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, który istnieje już od niemalże dwudziestu lat. Poprzez ten długi czas udało się nam zdobyć niewiarygodnie cenne wiedzę praktyczną, które na dzień obecny możemy wykorzystać w trakcie podejmowania bardzo istotnych wyborów. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Na naszej witrynie www możesz znaleźć staranną naszą ofertę. Zapraszamy serdecznie wszystkich do współpracy.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak kupić swoją korporację? »

  Jeżeli już interesuje cię marketing spółek, niewątpliwie powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób stać się jej właścicielem. Sprzedaż spółek oraz firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw z o. o. jest prowadzona na dwa sposoby. Możesz stać się jej właścicielem w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej, możesz również nabyć ją na odległość, posiadając upoważnienie notarialne.
   

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Suchy Las »

  Biuro rachunkowe Akcept świadczy usługi w zakresie obsługi finansowo-księgowej przedsiębiorstw, rozliczamy kadry i płace, a także zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wśród naszych klientów są zarówno mikroprzedsiębiorstwa jak i duże firmy. Zapraszamy do naszej siedziby, a także na naszą stronę internetową: Biuro rachunkowe - Poznań.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Białystok »

  Prowadzisz korporację i szukasz dobrego księgowego? Chcesz powierzyć swoje finanse doświadczonej firmie lub osobie? Świetnie trafiłeś ? proponowane przez nas usługi księgowe Białystok stoją na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem są setki zadowolonych klientów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie dane konieczne do podjęcia współpracy, a oprócz tego wiadomości o tym, jak będzie ona przebiegać. O ile masz jakieś pytania, do których odpowiedzi nie ma na witrynie firmowej, koniecznie zajrzyj do działu kontakt, a gwarantujemy, że doświadczony pracownik z całą pewnością Ci pomoże.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Otrzymaj rozliczenie podatku z Niemiec z nami. Całkiem szybki rozpatrzenie wniosku, bezwzględna znajomość procedur podatkowych, zapraszamy! Przygotujemy wszelkie dokumenty oraz dodatkowo zdobędziemy rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, sprawdź naszą propozycję i nie czekaj. Podpisz z nami umowę na rozliczenie podatku. Zapewniamy szybką usługę.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość wewnętrzna (finansowa) »


  Rachunkowość finansowa para się pomiarem i ewidencją majątku korporacji, operacji finanswo-gospodarczych, a oprócz tego przygotowywaniem na tej bazie raportów inwestycyjnych czyli sprawozdań. Sposób prowadzenia rachunkowości finansowej jest ściśle unormowany przez ustawy. Funkcje rachunkowości finansowej to: informacyjna, dowodowa, rozliczeniowo-obrachunkowa, sprawozdawcza.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: